ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod sudden 05 Jan 2014 18:49

Si to napisal ako keby si bol nestastny z toho hotrunu :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2014 18:55

Mám z toho také zmiešané pocity. Doteraz som nebol zvyknutý to takto ownovať a neviem si na to zvyknúť :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 07 Jan 2014 02:06

Ako na nový rok, tak po celý rok? 8-) Runujem pomerne slušne, aj keď sa dá povedať, že to sú skôr súperi, ktorý(í?) robia retarded plays a potom je tu ľahké frajeriť s takýmto grafom (literally). Každopádne som rád, že vidím svetlo na konci tunela za ten strávený čas a energiu, čo som do pokru vložil.


Akurát som dotočil nové video pre coacha. Vo štvrtok bude prehraté a rozobraté na verejnom coachingu. Bude to klasika NL100 6-max poctivý 4tabling. Dosť mi blbol net, čo ma dosť sralo, pretože doteraz bolo všetko ok, ale tak stále si myslím, že to bude pozerateľné.
Dúfam, že vychytáme nejaké muchy, lebo tam bolo pár zaujímavých spotov. Dúfam, že mi vydrží takýto entuziazmus pre hru a pre analýzu. Myslím si, že som prešiel veľký skok a po coachingu o PF ranges som začal mať väčšie pochopenie pre hru. To nadväzovalo k častejšej hre postflop, v ktorej sa necítim ešte úplne ako ryba vo vode, ale pracujem na tom, aby všetko bolo ako má :good:
Prílohy
Results.png
Results.png (38.61 ) Zobrazená 3718 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 11 Jan 2014 19:43

Mám kúpenú Applications of No-Limit Holde'Em od Jandu a mám taký problém. Kúpil som si ju na starom počítači, na ktorom som si prečítal pár strán a teraz by som si ju chcel prečítať v telefóne/na novom notebooku, lenže ju nedokážem otvoriť. Vždy mi vypíše, že tento súbor sa nedá otvoriť alebo niečo podobné. Aké máte skúsenosti s kúpenými knihami a čítaním ich na viacerých zariadeniach? Ide o nejaký copyright a ochranu autorovho diela alebo som len neschopný vyriešiť nejaký banálny problém? :oops:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 12 Apr 2014 18:18

stale som sa cudoval ci ten slovak co hrava 200vku ma aj nejaky blog a kto to vobec je ... uz viem :)
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 12 Apr 2014 19:25

Tým myslíš mňa? Obávam sa, že ťa sklamem :oops: Pravdepodobne si si ma s niekym zmýlil, lebo ja NL200 nehrám (a v najbližšej dobe ani nebudem). A mám na to aj výhovorku :D maturity. A samozrejme nemám na to ani skill a ani BR :)

:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 12 Apr 2014 20:28

mas nick na PS EVidenceSK ? lebo stranu dozadu to tam mas
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Brejcinho 12 Apr 2014 20:34

SATAN napísal:stale som sa cudoval ci ten slovak co hrava 200vku ma aj nejaky blog a kto to vobec je ... uz viem :)


Velmi dobry kamarat a "coach" hraval regularne NL 200 na PS...aky hladas nick? Ale on si blog nevedie
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod SATAN 12 Apr 2014 20:42

no tak potom to je tvoj kamarat co ho vídavam na stoloch... com myslel ze si to ty
a on je niekde coach ?? alebo len coachuje teba ?
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Brejcinho 12 Apr 2014 22:58

SATAN napísal:no tak potom to je tvoj kamarat co ho vídavam na stoloch... com myslel ze si to ty
a on je niekde coach ?? alebo len coachuje teba ?


No ale on teraz hrava na full tilte, ide po black card...a nie, on necoachuje, iba ja mu posielam ruky a konzultujeme ich spolu...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!