Tipovanie

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Tipovanie

Odoslaťod rastik 16 Dec 2009 22:30

TomMolivan napísal:Tipovanie je v drvivej väčšine -EV a získať aspoň aký-taký edge stojí viac úsilia a peňazí, než je z toho človek potom schopný vytĺcť -> betting sux


nepisal by som o veciach, ktorym nerozumiem :fish:
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Tipovanie

Odoslaťod mirolc 17 Dec 2009 02:19

Tie jednotky celkom nevyšli :lol2: :mortylen:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Tipovanie

Odoslaťod tifoslovan 17 Dec 2009 07:06

no takze vcera to vobec nevyslo :)
a tipovanie ziskove moze byt ale ako pisal emjayko treba tipovat ligy vychodneho bloku :)a hlavne chodit na ich fora :)
rozpisem sa na vikend
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Tipovanie

Odoslaťod rastik 17 Dec 2009 09:00

:D tak to som teda fakt zvedavy, ze co sa este nedozviem :shock: a ako obvykle ma zaujima to najdpostatnejsie knowhow - ak si uz ziskovy, kde si vlastne mozes vsadit? :wall:
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Tipovanie

Odoslaťod tifoslovan 17 Dec 2009 09:08

pozor nenapisal som ze SOM ZISKOVY tak sa obuvaj do niekoho ineho :)
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Tipovanie

Odoslaťod REM 17 Dec 2009 09:20

Vraj ty co vedia obchodovat na "burze s kurzami" (na tomto principe to funguje v B**fair) pekne zarabaju ale to sa uz ani neda nazvat tipovanim...
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: Tipovanie

Odoslaťod rastik 17 Dec 2009 12:39

REM napísal:Vraj ty co vedia obchodovat na "burze s kurzami" (na tomto principe to funguje v B**fair) pekne zarabaju ale to sa uz ani neda nazvat tipovanim...


tiez je to len o odhade, value, edge, alebo pohybu kam klesne cena (kurz)... ziadne perpetum mobile na zarabanie ;) okrem toho ak to zacnes robit vo velkom, tak tam vznikaju rozne problemy - o.i. poplatok pre burzu (B**fair) v extremnych pripadoch narastie az na 40%
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Tipovanie

Odoslaťod rastik 17 Dec 2009 12:41

tifoslovan napísal:pozor nenapisal som ze SOM ZISKOVY tak sa obuvaj do niekoho ineho :)


ja sa do nikoho neobuvam, sorry ak to tak vyznelo. ale uprimnost ocenujem :good: len sa tu zalozi tema tipovanie a na jednej strane prispevky o tom ako sa to neoplati, na druhej o tom ako treba sledovat spravne fora, ale nikto zo zucastnenych ani netipoval poriadne a ani nie ziskovo. ja takisto nemudrujem do hrania pokru lebo moj lifetime zisk par tisic ma na to neopravnuje. radsej len ticho citam :)
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Tipovanie

Odoslaťod tifoslovan 17 Dec 2009 13:07

v pohode:)
ja si tym ani nezarabam tipujem len obcas
za najlepsi moj tip povazujem zatial petrzalka -trnava pred dvom troma rokmi podane v cechach za 10000kc a vyhra bola 54000 nakoniec aj vyslo :)))
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Tipovanie

Odoslaťod REM 17 Dec 2009 13:26

rastik napísal:
REM napísal:Vraj ty co vedia obchodovat na "burze s kurzami" (na tomto principe to funguje v B**fair) pekne zarabaju ale to sa uz ani neda nazvat tipovanim...


tiez je to len o odhade, value, edge, alebo pohybu kam klesne cena (kurz)... ziadne perpetum mobile na zarabanie ;) okrem toho ak to zacnes robit vo velkom, tak tam vznikaju rozne problemy - o.i. poplatok pre burzu (B**fair) v extremnych pripadoch narastie az na 40%


Tak pre tych co maju zmaknutu teoriu grafov a rozne ine srandy to to perpetum mobile na zarabanie mozno aj je, nedokazem posudit kedze tvrdim len to co som niekde vycital a teda moze to byt kludne aj blud...
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!