Tony G Poker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Re: Re: Re: Re: Tony G Poker

Odoslaťod Boro 12 Aug 2007 09:20

asi jsem vyhral příliš chechtáků:-D:-D:-D
Boro
 
Príspevky: 130
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Tony G Poker

Odoslaťod SpongeBob 13 Aug 2007 10:27

Asi si dostal vstupný bonus 35 dol. a to nemožeš vybrať.vie niekto ako je to s tým bonusom?vyberiem peniaze tak mi ho automatickz zoberú?alebo musím nahrať neaké body?
Obrázok používateľa
SpongeBob
 
Príspevky: 332
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0

Freerolly tonny g

Odoslaťod Lokajz 16 Aug 2007 22:26

Zdravim mam takovy problem vzdy kdyz se chci regnout na nekej freeroll dneska jsme si zalozil ucet na tonny g a kdyz se chci teda regnou i na beginners tak me to nikdy neregne zamcknu registr a nic pls poradte diky
Lokajz
 
Príspevky: 29
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freerolly tonny g

Odoslaťod SpongeBob 17 Aug 2007 08:47

musis si zaregistrovat na real money ucet.
Obrázok používateľa
SpongeBob
 
Príspevky: 332
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0

bonus !!!

Odoslaťod Lokajz 19 Aug 2007 11:32

Muzemi nekdo rict kdy dostanu ten zasr...ej bonus cekma na to jak k.t a furt nic uz sem tam projebal minci jako pra...e a bonus nikde diky za odpoved!!!!
Lokajz
 
Príspevky: 29
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Freerolly tonny g

Odoslaťod vlade 19 Aug 2007 11:37

Myslis tych 30$? Z casu na cas sa stane ze niekomu ten bonus nepripisu, v takom pripade nam napis na support a my to posleme manazerovi a ten to vybavi ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

master card tonnyg

Odoslaťod Lokajz 23 Aug 2007 21:24

cus poradi mi nekdo pls jak vybrat prachy z tonnyg na Master card tady pisou ze to ma jit ale kdyz dam withdraw tak to MC nenabizi diky za odpoved :)
Lokajz
 
Príspevky: 29
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: master card tonnyg

Odoslaťod SpongeBob 24 Aug 2007 07:12

nedá sa vybrať na kartu.sú restrikcie zo slovenska ak vraj máš účet v korunách,neviem v čom by sme mali účet v rupiách indických?ani v ostatných herniach nevyberieš na kartu.wire transfers,ale neviem kolko dol. je limit,alebo elektr. peňaženka.ak máš pol roka čas šek.
Obrázok používateľa
SpongeBob
 
Príspevky: 332
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0

vyber na karty

Odoslaťod yegon 24 Aug 2007 07:33

na karty sa vacsinou vybera takym pofidernym sposobom, ak som to pochopil spravne tak oni ti priamo na kartu poslat peniaze nevedia ale ak si uz do herne cez kartu vlozil povedzme 500$ tak vedia spravit akoze storno toho poplatku a tych 500$ ti na nu vratit - samozrejme takyto vyber funguje len do vysky sumy ktoru si do tej herne cez tu konkretnu kartu vlozil - cize to je viac menej nepouzitelne - iba ak by si vlozil peniaze, vacsinu prehral a zvysok si chcel vybrat :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: vyber na karty

Odoslaťod SpongeBob 24 Aug 2007 07:46

Visa kartou bolo možné vybrať bez problémov,tak tri mesiace do zadu.teraz len keď máš účet v eurách.na master karty len čo si vložil sumu aj to do asi 20 dní vkladu.teraz už sa nedá niako zo sloveska vybrať na kartu.expekt to vyriešil že posiela na účet za dva dni máš peniaze.ináč sú blokované výbery na karty,alebo vobec nie sú v menu.
Obrázok používateľa
SpongeBob
 
Príspevky: 332
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!