Sportingbet/Paradise Poker

Diskusa k herni Paradise Poker

pokerliga

Odoslaťod mainly_D 06 Jún 2007 18:59

chcel by som sa spytat acvonmilana ze priblizne do kedy si hraval pokerligu ked to zacina len o 21:30 sak to uz musela byt kazdy vecer hlboka noc nie???
mainly_D
 
Príspevky: 72
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: to AC

Odoslaťod acvonmilan 06 Jún 2007 19:04

Oni na tomhle supportu vari z vody - tj. ta holka nevi ktera bije. Ja to zazil na supportu RedNines kdy taky nebyla schopna pomoci, netusila ani ze kdyz jsem z Ceska tak mi to ani nemuze umoznit registraci. Herny vydelavaji tezke prachy, ale na support vetsinou najimaji studenty na pul uvazku to je veliky problem!

Jinak k Tvemu dotazu: pokud bych se prihlasil Tvym nickem tak na 100% turnaj uvidim! To uz jsme zkouseli s kamaradem par dni nazpet, kdy se zkousel registrovat na muj nick a stejne turnaje v herne nevidel - neni to nickem, je to aplikaci. Fortune poker samo nemam, to jsem vzivote neslysel :-) Navic ta kvalda je primo pro Sportingbet... Jen jeste upozorneni, kamarad taky pouzival drive Paradise, tak esti neni problem v upgradu jejich heren! Ja jel na Sbet stary klasicky...
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: pokerliga

Odoslaťod acvonmilan 06 Jún 2007 19:05

mainly, pokerliga je Bohu dik Turbo turnaj - takze pri beznem turnaji se hralo zhruba do pul dvanacte, pokud to bylo RH10 (tj. pondeli a ctvrtek) tak se koncilo do druhe pauzy pravidelne. Ale i tak, kazdy den byt vzhuru do pul dvanacte a jeste kdyz to cloveka v zaveru ojebalo, tak to se ani usnout nedalo :-D
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: pokerliga

Odoslaťod mainly_D 06 Jún 2007 19:07

ty vole ja ta normalne obdivujem sak cely mesiac kazdy vecer hrat turnaj a este si aj pod tlakom ze ked sa ti zopar po sebe nevydari tak si z bojov vonku , no poviem ti ze neviem ci by som sa na to dal
mainly_D
 
Príspevky: 72
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: a takto to pokracovalo

Odoslaťod vlade 06 Jún 2007 19:13

No toto je sila ten rozhovor s live supportom :-D:-D:-D, to snad ani neni mozne...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: Re: pokerliga

Odoslaťod acvonmilan 06 Jún 2007 19:14

Nehral jsem uplne vsechny dny, ale snazil jsem se nechybet :-) Hlavne se musi odehrat vsechny RH10 turnaje, tam jsou nadeje na umisteni daleko vetsi! Navic kvuli priprave na prazsky marathon jsem nemohl v kvetnu chodit kalit, takze jsem si nasel na poker vice casu.
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

no..

Odoslaťod keso26 06 Jún 2007 19:23

..tak som sa dovolal na cesky support, po 12min. rozhovore mi nevedeli pomoct a netusili, preco tam ten turnaj nie je a ze uz im jeden kvoli tomu volal, to sa mi asi sniva..hm Ja si myslim ze to suvisi s hernou a softom a konkretne ako prikald aj s tym freeroll turnajom na poker heaven, ked polovica z nas ho v loby mala a polovica nie. Jedine, co mi vedeli povedat, ze splnam podmienky, ale ze manualne ma tam zaregistrovat nemozu, zaujimave, ze ta Najla ma do pokerligy manualne zaregistrovat mohla. To je fakt asi len sen.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

omg

Odoslaťod cstrike22 06 Jún 2007 19:26

:-D :-D nice conversation with support :-D
cstrike22
 
Príspevky: 1212
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: omg

Odoslaťod keso26 06 Jún 2007 19:41

to ano, uz len zaramovat a hodit do vitrinky :-D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

"pomohli"

Odoslaťod keso26 06 Jún 2007 19:51

https://www.sportingbet.cz/t/paradise-poker/reasons-to-join.aspx?

krasa, o bode tri som sa dnes v plnej miere presvedcil :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Paradise Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!