Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Komedia 10 Sep 2011 23:55

TomMolivan napísal:A to fakt existuje toľko ľudí, ktorých tak veľmi zaujíma, ako a ktorá random fish uluckovala jeden bezvýznamný donkament?

Si trošku prepiskol:D niekto ma velke ego
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod TomMolivan 11 Sep 2011 00:33

Hah, jaký hatred.

Mne sa práve zdá, že v poslednej dobe sa s tými reportami z kadejakých tých CZ/SK turnajov možno až zbytočne roztrhlo vrece. Že sa Fero z Vrbového prelimpoval k 4500€ je síce fajn a gz mu, ale nejak takejto informácií nie som schopný priradiť akúkoľvek hodnotu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod badekp 11 Sep 2011 04:15

a co ma pre teba hodnotu ked je to sk poker portal a hra sa zaujimavy turnaj v sk?report s wsop me?ci?alebo ja neviem teda ,tak daj report z tvojej domacej hs cash a rozbor ruk mozno to teda bude mat vacsiu hodnotu ako to ako niekto uluckoval MB...co napriklad mna aj zaujima
badekp
 
Príspevky: 5
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod popoBA 11 Sep 2011 05:50

myslim ze ako clovek co tieto reporty sem tam pise sa k tomuto mozem relevantne vyjadrit. je samozrejme jasne ze pokial clovek na danom turnaji nema nejakych znamych, kamaratov alebo staknutych hracov (a nehra ho) tak ho to isteze nemusi zaujimat ked 1 cena sa moze rovnat 1 jeho buyinu na CG alebo priemernemu potu na jeho limite. takisto ako mna, live hraca z bratislavy nemusi zaujimat report z turnaja v kosiciach kde nepoznam vlastne 99 percent fieldu a kde som nikdy nehral. Po prve vsak ma pp.sk zmluvy s klubmi a kasinami a tieto reporty pisat "musi" ale o to ani tak nejde, aj keby nemuselo, tak napriklad reporty z majstrovstiev slovenska alebo WPT (alebo aj doxxov) mali a maju taku citanost ze by si na fleku odpadol.takze ano, ludi to ocividne zaujima a pokial teba nie tak nevidim dovod aby si vobec tento thread otvaral a nejak sa k nemu vyjadroval ( v ramci poukazania na nejake nedostatky alebo chyby samozrejme ano a to aj chceme). vela ludi tu hejtuje clanky o tom ako si isildur s galfondom flipuju preflop stacky na omahe a riesia preco neni viac clankov a reportov zo slovenska. a ked uz nejake su tak zas naopak. pp.sk myslim pokryva siroke spektrum informacii a kazdy hrac si na nom moze najst presne to co mu najviac vyhovuje, a pokial nenajde tak existuje x dalsich slovenskych, ceskych alebo zahranicnych portalov kde to najst moze ak sa mu to tu zda malo. pokial viem ty si tiez na isty portal pisal trojcastovy report z "bezvyznamneho donkamentu" ktory si v BA hral a nikto ti nato nepic***l a vela ludi vratane mna si ho rado precitalo.takze chill out man a neries bezvyznamne hluposti.

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
aNdr3Jo
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Mercedes 11 Sep 2011 08:33

Ja by som sa reakciou na je koment ani nezapodieval. Je to jeho osobný názor a všetci, kto máme o poker záujem si radi prečítame akýkoľvek report z turnaja, keď je domáci... V živote som nehral live napr. v Piešťanoch a kľudne by som si so zaujatím prečítal článok o turnaji z ich casína... Takže pokračujte v reportoch, skutočných nadšencov pokru to zaujíma...
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Chlpo1989 11 Sep 2011 08:41

Pisu sa clanky o HS, je zle lebo ludia chcu viac clankov z domacich turnajov. Pisu sa reporty a zas je zle. Co vam ludia vyhovuje? :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod ramzey 11 Sep 2011 10:31

Radsej mi drzte palce, nech dam dneska final ako riesit tieto nezmysli.

Za tento príspevok od ramzey poďakovali - 2:
cicvor, haman
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Ceasears 11 Sep 2011 11:08

ramzey napísal:Radsej mi drzte palce, nech dam dneska final ako riesit tieto nezmysli.

Keby sme vedeli ako skoncil day dva a kto postupil do finaloveho dna,tak by sme Ti tie place urcite drzali ;)
Takze :gl:

Za tento príspevok od Ceasears poďakovali :
cicvor
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod tomiG 11 Sep 2011 11:10

ramzey napísal:Radsej mi drzte palce, nech dam dneska final ako riesit tieto nezmysli.

tak teda ti prajem aby si uluckoval tento bezvyznamny donkament ty random fish :D

Za tento príspevok od tomiG poďakovali :
aNdr3Jo
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod janobendik 11 Sep 2011 13:24

je to jeden z najvacsich, urcite najzaujimavejsich, turnajov na SK scene. A som velmi rad ze nas najvacsi, najlepsi a najrychlejsi pokrovy portal dal a stale dava priebezne a hlavne konecne info . za vsetkych VAM DAKUJEM. Nech sa vam takto aj nadalej dari :gl:
{ .... a nezabudnite mi zaeebat aspon 3 tie vase karmy - v tom ste fakt svetovi}

Za tento príspevok od janobendik poďakovali :
tomiG
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!