Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod sudden 13 Sep 2011 15:23

haman napísal:moje 3 centy:

1. Ludia: skuste pisat pripomienky nie do diskusie pod clankami, ale ako sukromnu spravu redaktorovi. Viem, ze pridat reakciu k clanku, je najjednoduchsie, ale potom to vyzera amatersky. Diskusia sa zaobera chybami v texte a nie obsahom.

2. Admini: mozno by mohol byt pod kazdym clankom button - Upozornit na chybu, kde by clovek mohol napisat, aku chybu si vsimol a ta sprava by isla kazdemu pp.sk redaktorovi na email/ss a kto je online to hned opravi.

tie reporty su tu na to aby ich ludia citali, nie na to aby v nich ludia co si ich precitaju mohli opravovat milion chyb, je uplne nepodstatne akym sposobom sa tie chyby nahlasuju
ten button super napad, potom uz len staci dopisat do poznamky pod clanok - report je zly, ale mate tam buttton tak si ho opavte :D

Ja osobne som rad, ze reporty su aspon v takej kvalite akej su.

ja som rad, ze reporty su, ale vobec sa mi nepaci ich kvalita
ked mohli byt predtym dobre, kvalitne reporty, ktore pisal popo alebo tomas.ziak tak preco nemozu byt teraz
k tym konstruktivnym navrhom, ja mam len jeden, nech to pise niekto iny ;)

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
Palo42
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod ScoobyDoobyDoo 13 Sep 2011 15:36

Ziak, co pise slohovu pracu na strednej skole, dokaze napisat putavejsi report z turnaja a hlavne bez ocitych chyb. Kazdy nech robi to, co mu ide. Tak si dajte inzerat, ze hladate reportera s fotakom, dobre si ho zaplatte a je pokoj a uvidite tie reportaze. GL :Rose:
Obrázok používateľa
ScoobyDoobyDoo
 
Príspevky: 35
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod popoBA 13 Sep 2011 15:42

nieje žiak ako Žiak :D

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
tomas.ziak
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Palo42 14 Sep 2011 11:02

sklucis napísal:
Palo42 napísal:
Sadoney napísal:pre tych co nevedia citat...
report z day 2 bol na pp.sk pridany Včera, , 19:15
staci lepsie pozriet a hladat nadpis: Majstrovstvá Bratislavy - Day 2: Poznáme hráčov v ITM



Tak ci tak by tu bola kritika. Clovek proste nevyhovie kazdemu, ani sa o to nepokusame. Robime si svoju pracu a keby sme si ju robili tak strasne zle, ako niektori popisujete, PP.sk by len tazko mohol byt najcitanejsim poker portalom. Isteze sa robia aj chyby, kto nic nerobi, nic nepokazi, ze? Na nasu obranu poviem len to, ze nie sme vsevediaci a niektore chyby vzniku tym, ze dostaneme nespravne info od organizatorov a pod. Budte stastni a GL v pokri.


Lucka, ramzey to uz napisal, Vasa konkurencia je nulova, preto je citanost reportov dobra a ste spokojni.

kto nic nerobi, nic nepokazi, ze?

Toto je sice pravda, ale na svojich chybach by sa ti co ich robia mohli do buducnosti poucit, co sa vo Vasom pripade nestalo. Reporty su kritizovane pravidelne asi preto, ze ich kvalita je taka aka je. A argument, ze nech si to prideme vyskusat a byt tam do rana a zavdacit sa vsetkym kritikom su smiesne. Ked si kupis v pekarni chlieb a je nekvalitny, tak sa stazujes, ale nedas si zasteru a nejdes upiect chlieb, aby si im ukazal ako sa to ma robit. Lebo nie si PEKAR. Takze ak je niekto REPORTER a jeho pracu niekto kritizuje, reakciou by malo byt skvalitnit svoje reportaze, pripadne sa o to aspon pokusit a na kritiku reagovat inak ako "kto nic nerobi, nic nepokazi, ze?". Nikto tu nenadava ani nikoho neuraza, len sa snazime poukazat na to, ze momentalne nie sme spokojni s kvalitou. Inak suhlasim uplne s tym co napisal sudden.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Gazda-Golden Vegas 15 Sep 2011 21:12

Ivo napísal:
ramzey napísal:
Sucasne som znechuteny co zase GOLDEN VEGAS spravilo, ked na PLO po breaku naskocili 3ja dealery hrat na klub.
Fakt aj na takomto evente OMG??! Normalne HNUS. :evil: :bad:


+ výmysly á la dealers addon v ME. Keď je turnaj deklarovaný ako freezout a niektorí si addon kúpia a iní nie, tak nie je vytvorená rovnaká štartovacia pozícia pre všetkých hráčov, čo je v podstate neregulárne. Niekto začína so 17k iný zas s 20k, to je čo? Keď už bez toho addonu nemôžu žiť, tak nech si ho zahrnú do fee. Už by sa mohli vtom GV uvedomiť.


Vážený hráči,

Golden Vegas všetky prostriedky vyzbierané vo forme dealers addon-už vyplatilo dealerom a tieto prostriedky nahradzujú tipy nakoľko po prechode Skk na € sa tipy výrazne zmenšily a dealers addon sa vyskytuje iba na väčších podujatiach kde hráč za tip obdrží benefit vo forme bonusových chipov, avšak tieto bonusové chipy sa snažíme dávať v takej výške aby neovplyvňovali hrateľnosť a aby nerobili veľké rozdiely v stackoch či si hráč dealers addon kúpi alebo nie. Organizátori turnaja zobrali do úvahy, že pri starting blindoch 25/25 a 40 minútových leveloch rozdiel stackov 17k a 20k nezohráva až takú rolu a pokiaľ sa niekto cíti byt ukrátený alebo ma nejaké konštruktívne výhrady tak sme kritike samozrejme otvorený a dokážeme zmeniť názor a zohľadniť vaše pripomienky pri pripravovaní budúcich eventov. Golden Vegas ma najvyšší záujem na spokojnosti vás hráčov a zatiaľ čo sa týka organizácie nastavenia garancii rozmanitosti side eventov sme pri osobnom kontakte s hráčmi počúvali samu chválu (pripomienky môžete adresovať na mail gazdiktomas@gmail.com). Každopádne dealeri si určite tipy zaslúžia, snažia sa robiť svoju robotu naplno a sú tu pre vás. Snažia sa odvádzať svoju prácu profesionálne. Úroveň a štýl prace našich dealerov a koniec koncov celého staffu je na veľmi vysokej úrovni čo potvrdili a z čoho boli veľmi nadšení aj hráči svetovej úrovne ktorý sa zúčastnili WPT Slovakia 2010 a WPT Slovakia 2011 a potvrdili účasť aj v nasledujúcich pripravovaných ročníkoch WPT Slovakia. Potvrdilo to aj vedenie WPT ktoré navštívilo WPT Slovakia 2011. Golden Vegas netlačí žiadnych hráčov do tipovania ako je to bežne napríklad v zahraničných kasínach kde vás dokonca sú schopný postaviť od stolu ak netipujete. My si naopak vážime každého hráča ktorý si k nám do herne príde zahrať a máme najväčší záujem na rozvíjaní slovenskej pokrovej scény.

Na záver chcem poďakovať všetkým hráčom, ktorý si zakúpili dealers addon alebo nechali našim dealerom tip a chcem sa poďakovať aj za účasť každého hráča, ktorý sa zúčastnil Main Eventu a Side Eventov Majtrovstiev Bratislavy 2011.
Gazda-Golden Vegas
 
Príspevky: 14
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 0 krát/8 krát
Karma: -2

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod fekalm 16 Sep 2011 00:33

mozno by nebolo zle sa vyjadrit k hre vami "sponzorovanych" hracov:))
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Ceasears 16 Sep 2011 00:56

fekalm napísal:mozno by nebolo zle sa vyjadrit k hre vami "sponzorovanych" hracov:))

skus kuknut tu ;)
http://www.pokerportal.sc/poker-diskusia/viewtopic.php?f=79&t=6990&start=157098
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod w4444x 16 Sep 2011 12:41

my 2c k tym tipom, mna osobne ak by som uz chcel hrat tento turnaj by asi odradil docela realne ten dealers tip pretoze je to proste dalsi extra rake , a reci o tom ze ludia davaju nizsie tipy tak si ich proste manualne zavediete v tejto forme je dost hlupe... Hlavne ked rake na live scene je easy 10%. Nechapem preco by sa o vasich dealerov mali platobne starat prave hraci na ich ukor a nie vy sami. Tip by predsa mal byt nieco extra k vyplate s cim nemozu pocitat nonstop. Moj osobny nazor je ze tie mensie tipy nie su nicim inym ako prejavom toho ze ste si v minulosti nikto nenechali povedat so znizenim raku, proste ludia si zacinaju uvedomovat ze to z dlhodobeho hladiska neni zrovna az tak luxusne zarobkova cinnost hrat turnaje s 10% rakom + platenim si obcesrtvenia + nechvanim tipov dealerom ked skoncis na dakom lepsom umiestneni, nehovoriac o doprave a dalsich nakladoch.. A zit len z hracov ktorym tam nejde o vyhry ale len o zabavu vam asi dlho nevydrzi ze ano..

Za tento príspevok od w4444x poďakovali - 3:
Palo42, sudden, TomMolivan
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod 3flash3 16 Sep 2011 12:49

w4444x napísal:my 2c k tym tipom, mna osobne ak by som uz chcel hrat tento turnaj by asi odradil docela realne ten dealers tip pretoze je to proste dalsi extra rake , a reci o tom ze ludia davaju nizsie tipy tak si ich proste manualne zavediete v tejto forme je dost hlupe... Hlavne ked rake na live scene je easy 10%. Nechapem preco by sa o vasich dealerov mali platobne starat prave hraci na ich ukor a nie vy sami. Tip by predsa mal byt nieco extra k vyplate s cim nemozu pocitat nonstop. Moj osobny nazor je ze tie mensie tipy nie su nicim inym ako prejavom toho ze ste si v minulosti nikto nenechali povedat so znizenim raku, proste ludia si zacinaju uvedomovat ze to z dlhodobeho hladiska neni zrovna az tak luxusne zarobkova cinnost hrat turnaje s 10% rakom + platenim si obcesrtvenia + nechvanim tipov dealerom ked skoncis na dakom lepsom umiestneni, nehovoriac o doprave a dalsich nakladoch.. A zit len z hracov ktorym tam nejde o vyhry ale len o zabavu vam asi dlho nevydrzi ze ano..


+1
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Gazda-Golden Vegas 23 Sep 2011 02:51

w4444x napísal:my 2c k tym tipom, mna osobne ak by som uz chcel hrat tento turnaj by asi odradil docela realne ten dealers tip pretoze je to proste dalsi extra rake , a reci o tom ze ludia davaju nizsie tipy tak si ich proste manualne zavediete v tejto forme je dost hlupe... Hlavne ked rake na live scene je easy 10%. Nechapem preco by sa o vasich dealerov mali platobne starat prave hraci na ich ukor a nie vy sami. Tip by predsa mal byt nieco extra k vyplate s cim nemozu pocitat nonstop. Moj osobny nazor je ze tie mensie tipy nie su nicim inym ako prejavom toho ze ste si v minulosti nikto nenechali povedat so znizenim raku, proste ludia si zacinaju uvedomovat ze to z dlhodobeho hladiska neni zrovna az tak luxusne zarobkova cinnost hrat turnaje s 10% rakom + platenim si obcesrtvenia + nechvanim tipov dealerom ked skoncis na dakom lepsom umiestneni, nehovoriac o doprave a dalsich nakladoch.. A zit len z hracov ktorym tam nejde o vyhry ale len o zabavu vam asi dlho nevydrzi ze ano..


Vážený hráč,

1.Dealer, ako napríklad aj čašník, pracujú za minimálne mzdy všade na svete a atraktivita týchto remesiel spočíva v tipoch.

2.Herňa a kasína po celom svete si na svojich väčších Event-och, niektoré dokonca na každých turnajoch, strhávajú 2 až 4% pre staff. My sme namiesto tejto formy zvolili Dealers Addon, pri ktorom sa hráč môže rozhodnúť, namiesto toho aby mu boli automaticky strhávané. Myslíme si, že táto forma tipov je viac players friendly.

Ďakujeme za názor a posnažíme sa neustále zlepšovať kvalitu pokru v Golden Vegas.

Golden Vegas Team
Gazda-Golden Vegas
 
Príspevky: 14
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 0 krát/8 krát
Karma: -2

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!