Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Palo42 11 Sep 2011 13:48

Tiež som prekvapený,že z doxx-u už report je, ale day 2 ako keby sa ani nehral. High roller bol tiež v podstate odignorovany a report z day1 A+B bol úplne mimo. Ani zoznam postupujucich, ani fotky, okrem PS pro, fakt nestandartny prístup. Je to podľa mna aj preto,že nie je na SVK konkurencna stránka,kde by boli reporty,tak pp.sk nie je tlaceny do ničoho. Nieco sa podarí,nieco nie, 5 ludi v diskusii si postazuje a karavana ide ďalej. Škoda, lebo turnaj s 40k € gtd. Bude najbližšie az v marci. Možno.

Za tento príspevok od Palo42 poďakovali :
sudden
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Sadoney 11 Sep 2011 17:08

pre tych co nevedia citat...
report z day 2 bol na pp.sk pridany Včera, , 19:15
staci lepsie pozriet a hladat nadpis: Majstrovstvá Bratislavy - Day 2: Poznáme hráčov v ITM

je naozaj skvele ze viete vsetci (cest vynimkam) iba nadavat, mozno by vas zaujmalo ze ludia co robia reporty nemaju kedy spat, ani jest ani oddychovat pocas celych 4 dni MS...
keby ste sa trosku zamysleli a poriadne sa pozreli na stranke zistili by ste, ze sa naozaj snazia davat vam sem informacie hned ako ich oni maju kompletne...
a pokial ma niekto este stale potrebu iba nadavat, nech sa paci, moze si to vyskusat prist im pomoct robit reportaz z 15hodinoveho turnaja, rada dobre sa vyspite, najedzte a rozcvicte, 15hodin na nohach da zabrat, hlavne ked za to dostanete taketo "mile" odozvy...

ak ma niekto stale problem, najst report z DAY 2 staci kliknut
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo/rep ... acov-v-itm
Sadoney
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Ceasears 11 Sep 2011 17:40

[quote="Sadoney"]pre tych co nevedia citat...
LOL,toto snad nemozes mysliet vazne :shock: ,jediny kto tu utoci si TY! ,ako ja beriem,ze ps.eu je hlavne zamerany na blogy a pomoc hracom,rozbor hand a sme radi,ze tu taky vynikajuci portal je :good: ,ale co sa tyka ohladom tych reportov,tak niektore stoja za :bad: . Ako ak 15hodin robi niekto ten zdrap a este k tomu nespi,tak to si ozaj presvihol(Ty si asi nikdy nebol na portaly s koncovkou cz.,ci? ) a nikto ani neziada take uzasne reporty ako maju oni,ale zas tieto zlataniny by sa mohli zlepsit. A Ty sa este zacnes rozculovat nad par ludmi co tu podla mojho nazoru napisali pravdivy nazor...
PS : Nie kazdy je z BA,aby mohol robit reporty v BA.A nechcem robit flames,ale ten Tvoj arogantny post ma normalne vytocil :evil:
ale samozrejme,ako si moze nejaka random busto moron fish mat svoj vlastny nazor,ze?
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod tomiG 11 Sep 2011 18:57

no pockajte tento clanok z day 2 tu dnes poobede o 14h este nebol a teraz pozeram ze bol pridany 10.9?tak pokial to bolo sposobene technickym problemom ohladom prechodu na pp.eu tak berem kritiku spat ;) ale fakt som ziadny iny clanok ako ten z piatka tu nezaregistroval
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod hyena 11 Sep 2011 19:02

[quote="Sadoney"]pre tych co nevedia citat...

tak to teda myslíš všetkých,lebo normálne to zvykne byť v najnovších správach.
Ale,keď si 15hod.nejedol, nepil a stál na nohách,tak velký respekt.
ps:a,čo si tých 15hod.robil?......teda,keď to nie je tajné.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod ramzey 11 Sep 2011 19:42

Ako tu ten reort mohol byt o 19tej ked sme skoncili o polnoci?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod Palo42 11 Sep 2011 23:11

Sadoney napísal:pre tych co nevedia citat...
report z day 2 bol na pp.sk pridany Včera, , 19:15
staci lepsie pozriet a hladat nadpis: Majstrovstvá Bratislavy - Day 2: Poznáme hráčov v ITM

je naozaj skvele ze viete vsetci (cest vynimkam) iba nadavat, mozno by vas zaujmalo ze ludia co robia reporty nemaju kedy spat, ani jest ani oddychovat pocas celych 4 dni MS...
keby ste sa trosku zamysleli a poriadne sa pozreli na stranke zistili by ste, ze sa naozaj snazia davat vam sem informacie hned ako ich oni maju kompletne...
a pokial ma niekto este stale potrebu iba nadavat, nech sa paci, moze si to vyskusat prist im pomoct robit reportaz z 15hodinoveho turnaja, rada dobre sa vyspite, najedzte a rozcvicte, 15hodin na nohach da zabrat, hlavne ked za to dostanete taketo "mile" odozvy...

ak ma niekto stale problem, najst report z DAY 2 staci kliknut
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo/rep ... acov-v-itm


Vo stvrtok report nikto nerobil, takze vsetci co robia reporty mohli jest, spat aj oddychovat, tak tu netrep o 4 dnoch. Ak robil vcera niekto 15 hodin reportaz, tak klobuk dole za vydrz, ale uz nie za obsah, ktory za tych 15 hodin napisal, pripadne nafotil. Report z DB je OK, avsak report z day2 2.najvacsieho tuzemskeho turnaja uz taky fajnovy nie je. Je jasne, ze ho robil roy, ktory zaroven aj hral, takze nemoze obsiahnut vsetko co sa tam udialo. Nic proti Palovi nemam, je to fajn chalan, ktory pre pokrovu komunitu robi viac ako prezident SPF, ale tento report ma trosku sklamal. Nikto tu nenadaval na nic, vsetci tu napisali normalnu poziadavku na to aby sa robil live report, jediny kto tu vystupil neprimerane si bol ty. GL.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod tomas.ziak 11 Sep 2011 23:29

Čo sa týka informovanosti pokrovej verejnosti o Majstrovstvách Bratislavy, tak celý mediálny výstup z podujatia bol žalostný.
A vyhovárať sa na pracovné vyťaženie je absurdné. Minulý rok som Slovak Poker Masters v Košiciach riadil ako tournament director a štyri dni zároveň popri tom písal live reporting na PokerPortal. Fotiek aj informácií tam bolo mnohonásobne viac.

Za tento príspevok od tomas.ziak poďakovali :
SmatlakBohus
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod popoBA 12 Sep 2011 00:00

Sadoney napísal:pre tych co nevedia citat...
report z day 2 bol na pp.sk pridany Včera, , 19:15
staci lepsie pozriet a hladat nadpis: Majstrovstvá Bratislavy - Day 2: Poznáme hráčov v ITM

je naozaj skvele ze viete vsetci (cest vynimkam) iba nadavat, mozno by vas zaujmalo ze ludia co robia reporty nemaju kedy spat, ani jest ani oddychovat pocas celych 4 dni MS...
keby ste sa trosku zamysleli a poriadne sa pozreli na stranke zistili by ste, ze sa naozaj snazia davat vam sem informacie hned ako ich oni maju kompletne...
a pokial ma niekto este stale potrebu iba nadavat, nech sa paci, moze si to vyskusat prist im pomoct robit reportaz z 15hodinoveho turnaja, rada dobre sa vyspite, najedzte a rozcvicte, 15hodin na nohach da zabrat, hlavne ked za to dostanete taketo "mile" odozvy...

ak ma niekto stale problem, najst report z DAY 2 staci kliknut
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo/rep ... acov-v-itm


nechcel som sa vyjadrovat ale toto je GOLD. ako pise ramzey samozrejme ze tu ten report nebol o 19 pretoze tu byt ani nemohol kedze to sa este stale hralo. Neviem kolko live reportov si v zivote robil/a ale ja ked som este mohol reportovat z vegas tak som tam JEDOL (vela), PIL (a nielen nealko :D ) a aj SEDEL takze ano je to sice v istych chvilach makacka jak hovado ale nerob tu z toho prosim ta koncentracny tabor.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá Bratislavy v Golden Vegas - zhrnutie DAY1A a DA

Odoslaťod tomiG 12 Sep 2011 00:34

no akurat som si pozeral tie reporty a posledne ktore mali uroven robil tuto ten popoBA a este tomasziak s WPT tak neviem niesom mizogyn ale tej babe to nejde a tie perly co uz popisala z turnajov a nie su to len chybicky krasy a ten roy ked hra je jasne ze nemoze pisat report tak ale ma si to uvedomit este pred tym ako ide hrat....a je uplne jedno v akom je vztahu s PP.eu aj jedna aj druhy

Za tento príspevok od tomiG poďakovali :
sudden
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!