Nový poker klub v Bratislave - Diamond River

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Nový poker klub v Bratislave - Diamond River

Odoslaťod admin 10 Jún 2008 14:26

Diskusia k článku: Nový poker klub v Bratislave - Diamond River


Zároveň Vás pozývame zahrať si poker na najväčšom pivnom festivale junifest, kde si
od 14.6. do 20.6. budete môcť zahrať poker o zaujímavé a hodnotné ceny. Celkový
víťaz získa okrem iného vstupenku v hodnote 27 000 Sk na júlový 1. ročník Diamond
River poker chalenge, kde bude bojovať s piatimi špičkovými slovenskými hráčmi o 150
000.
Viac informácií o junifest poker cup nájdete na stránke :
Junifest Poker Cup
...


[Zobraziť celý článok]
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22169
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

homepage

Odoslaťod Komedia 11 Jún 2008 13:16

no tá ich stránka je naozaj úchvatná :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: homepage

Odoslaťod 7castle 11 Jún 2008 13:17

Hehe...

Ale inak toto je celkovo problem, Allin, Vegas, vsetci maju strasne slabe stranky...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Re: homepage

Odoslaťod trikoza 11 Jún 2008 13:24

nielen homepage, ale mna celkovo poker kluby v BA prilis neoslovuju, bol som v alline, na obchodnej aj v alfe a vzdy som mal rozne vyhrady, najma po case nedychatelny vzduch, fajcenie, teplo... jednoducho necitil som sa dobre

ale mozno to bolo tym, ze mi nedovolil mat moje sexi ruzove okuliare a plysaka a chrumat pistacie :( aspon ze to pivo bolo...
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Re: Re: homepage

Odoslaťod iggy 11 Jún 2008 13:53

no to by si mal potom zavytat do allinu znova , lebo je tam nova klima a nova vzduchotechnika :)
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: homepage

Odoslaťod iggy 11 Jún 2008 13:54

akoze toto berem osobne 7zrucanin co je podla teba na allin stranke slabe ??????
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: homepage

Odoslaťod 7castle 11 Jún 2008 14:04

Igor, to si robis srandu, ze?

Keby si ma pocuval, tak som ti to hovoril osobne uz davno...

Ok len par veci:

Skoro vsetky texty, co tam su, boli napisane, ked ste zacinali, a su totalne zastarale... Kvalifikacia na Baden? Pokrova skola? 4 stoly, pripravovane rozsirenie na 9? Razz a 7Card stud? High Stakes? same bludy...

Preco su tam este stale fotky zo starych priestorov?

A stale sa zhorsuje program, uz to zacina byt totalne neprehladne, co sa kedy hra, to je taky problem urobit normalnu tabulku? Prehladnu? Na stranke programu je asi 200 farieb a velkosti pisma, ale vyznat sa v tom je zazrak. Nevraviac o slabej gramatike (inak problem nielen vas, ale napr. aj pokerportalu) ci stale sa opakujucich frazach "buyin iba prijatelnych" ci "jedinecnu moznost", etc.

Este nejake otazky? :-D

Inak na 70% sa konecne ukazem v piatok na 3k freezoute, mohol by si dojst, rad by som ta videl.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

homepage

Odoslaťod Arakas 11 Jún 2008 14:43

Na stranke sa pracuje, zatial je tam program, aby si ho mohol kazdy pozriet aj ked nie je hotova. Normalny design bude do konca tyzdna
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Re: Re: Re: homepage

Odoslaťod iggy 11 Jún 2008 14:45

aha ok , obsahovo stym uz ja nic nemam :) cize to nebudem komentovat taktiez vzlhad titulky ako aj ten program to je mimo mna, ale stranka je po designovej strane a technickej jednoznacne najlepsia co tu je ci uz ide o grafiku , obsah ( mnozstvo informaci) alebo o ligove info. cize asi tolko , na 3k sa planujem ukazat :) aj ja snad sa tam vidime
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

turnaj na junifeste

Odoslaťod TexasHoldi 17 Jún 2008 13:37

Neboli ste nahodou niekto na kvalde? Tipujem ze skor nie, kedze som tam nevidel nikoho hrat dobre:-) Ale turnaj hodnotim pozitivne, vdaka dobrej zabave a veelkym pivam:-) Ved hlavne kvoli zabave sme tam isli, kedze ani poriadne nevieme co su ceny... Zatial len to ze vyhra ziska ucast v turnaji s top hracmi slovenska... asi tam bude ceky, Boris K., Dag.... Ale celkovo v tom mali zmatok takze este asi nikoho z nich ani neoslovili...tipujem:-)
TexasHoldi
 
Príspevky: 94
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!