Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod mr_kaktus 09 Feb 2011 11:09

prispejem svojou troskou do mlyna :) (teda co sa tyka ziskovosti/stratovosti tatra series)

nikto okrem organizatorov nepozna pozadie celej organizacie ale skor v tomto pripade suhlasim s janom. tie jeho prepocty vyzerali celkom rozumne aj napriek tomu ze to bolo len od oka + dal by som kredit aj tomu ze ma s organizaciou podobnych podujati skusenosti. popo ma urcite pravdu v tom ze tomas mal jednoznacne lepsie prepocitane naklady/zisk ale ak by som bol na jeho mieste zvazoval by som silne uskutocnenie tatra series aj so pripadnou ocakavanou stratou pre firmu (teda ak by to nebola likvidacna suma pre firmu). Imo by to bola dobra reklama - zverejnit na pokrovych forach vyhlasenie ze poliaci sa na to vybodli ale aj napriek tomu pretoze chceme byt firma co robi vsetko pre to aby splnila svoje sluby a bla bla bla akcia sa uskutocni. Podla mna by dobre meno takto ziskane vyvzilo aj pripadnu stratu (ale je to len mojo laicky pohlad nakolko nie som nejaky reklamny/marketingovy/PR expert). Takto vznika medzi hracmi (mozno neopodstatnene) podozrenie ze sa na to organizatori vyflakli mozno aj z inych dovodov ako pre tie ktore oficialne uviedli (u mna osobne je to nieco ako "mozno cakali ze zarobia Xa za sucasnej situacie by zarobili len Y a tak sa na to radsej vyflakli") Plus niekedy nie je zle robit aj len na nulu vo firme(nevyprodukovat zisk ale ani stratu) - vytazenie pripadnych zamestnancov, referencie, dostanie sa do povedomia a pod. Imo by pomohlo keby tomas zverejnil aspon zhruba nejaky orientacny sumar (samozrejme ze necakam kompletny rozpocet ale nieco na styl ako napisal jano). Viem ze plati prezumpcia neviny ale zase ludia su zli, pomstychtivy a hlavne si dlhsie pamataju zlu skusenost ako dobru.

Este dodatok. Tento prispevok vyjadruje cisto moj osobny nazor, ktory moze byt uplne zly, tak to prosim tak aj berte :)

Za tento príspevok od mr_kaktus poďakovali :
7castle
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!