Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod palo1973 19 Mar 2009 14:49

PokerStrategy: Gibt es auch irrationale Vorlieben bei dir am Pokertisch? Hast du zum Beispiel eine bestimmt spekulative Lieblingshand, oder ist dir die analytische Vorgehensweise und das korrekte Spiel wichtiger?

Tonding: Korrektes Spiel und in einer bestimmten Situation die passende Entscheidung zu treffen sind mir am wichtigsten.

PokerStrategy: Wie soll es sonst weitergehen mit dem Pokerspieler Holger Kanisch? Kannst du dir vorstellen, dass Poker langfristig eine wichtige Rolle in deinem Leben spielt?

Tonding: Das weiß ich noch nicht genau. Ich will auch keine übereilten Entscheidungen treffen, die ich später vielleicht bereue. Ich lasse das alles langsam angehen und versuche nichts zu überstürzen.


Cast rozhovoru s Holgerom Kanischom,zaujalo ma,ze je to o poznanie opatrnejsie a aj rozumnejsie ako u Stassmanna.
Pre 7castla:ak sa s nim stretnes na EPT/WPT neboj nedorovna ta s oblubenou handou ako policajt,vzdy sa totiz snazi robit spravne rozhodnutia.
Chlapik vyhra niekolko stotisic euro a nevie este,ci bude hrat poker v jeho zivote v buducnosti dolezitu ulohu. :poklona:

EDIT:tusim bol 2x druhy na EPT tohto roku,teraz v Dortmunde,inak vsetky ohlasy su,ze to mal jednoznacne vyhrat,ze je ovela lepsi ako Sandra
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod josipjs 19 Mar 2009 17:39

Palo: ves zevsetko co je na PS.com je (c) ? nemozes kopirovat nic bez ich suhlasu tak pozor abi ta niekto nevydieral .... :gl:
PS. poslem ti SS abi si vedel co musis spravit abi som ta neudal ;) :lol2:

ale ked uz kopirujes,tak pls radsej v anglictine (alebo aj Aj a De ked uz chces pouzivat mrtvy jazyk akoje nemcina)

(inak dopredu dakujem ak mi neikto upravi chyby ci bduem mat v tomto poste :D preda len clovek sa uci na vlastnych chybach :D)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod dzejkej 19 Mar 2009 17:47

Rule #1: pise sa "ABY"
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod palo1973 19 Mar 2009 17:48

-no myslim ze proti dvom vetam by nemali nic,ale aj tak diky za radu
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod janobendik 19 Mar 2009 22:46

Ahojte chalani Strassmana poznam osobne je to velmi dobry hrac a velky gambler, proste taka spravna pokrova krvna skupina!
ako sa vysplhal hore - jednoducho hral bez mantinelov toho Vasho bankrolu / spravny hrac aj tak na bankrol kasle/ a vyslo mu to.
Napr. Trdlo sa divi ako je mozne za 3!!!!! mesiace urobit z 5 - 30K?!! Jednoducho pod so mnou na nejaky medzinar.turnaj kde sa hra omaha PL 20-40 dame do banku 1000 a pri troche stastia rano mame po 100.000!! / samozrejme plati aj opak/. Garantujem Ti, ze pri moznosti vyhry takej sumy budes srat na ten Vas bankrol, vyhrabes z gati posledne loowe a ides do toho!! A kto nie moze len o velkych prachoch snivat pri tukani online na stole 0,02-0,05.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod w4444x 19 Mar 2009 23:04

:) live hraci zase utocia ! by ma zaujmalo ako chces hrat poker bez bankrollu :) ? to sa hrate o chipy ci ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod mr_kaktus 19 Mar 2009 23:26

janobendik napísal:Ahojte chalani Strassmana poznam osobne je to velmi dobry hrac a velky gambler, proste taka spravna pokrova krvna skupina!
ako sa vysplhal hore - jednoducho hral bez mantinelov toho Vasho bankrolu / spravny hrac aj tak na bankrol kasle/ a vyslo mu to.
Napr. Trdlo sa divi ako je mozne za 3!!!!! mesiace urobit z 5 - 30K?!! Jednoducho pod so mnou na nejaky medzinar.turnaj kde sa hra omaha PL 20-40 dame do banku 1000 a pri troche stastia rano mame po 100.000!! / samozrejme plati aj opak/. Garantujem Ti, ze pri moznosti vyhry takej sumy budes srat na ten Vas bankrol, vyhrabes z gati posledne loowe a ides do toho!! A kto nie moze len o velkych prachoch snivat pri tukani online na stole 0,02-0,05.


nehnevaj sa na mna ale to co si napisal je dobra hovadina.......keby som si sam nevyskusal ake je to prehrat cely roll ked nedodrzujes BM tak by som ti to mozno aj uveril......BM je podla mna najzakladnejsia vec ktoru by sa mal kazdy naucit hadam este pred pravidlami pokru...........povedz mi ako chces bez BM zvladat variance????
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod Horsey7 19 Mar 2009 23:34

no ono je to cele tak trosku zavadzajuce..Jano Bendik ma urcite bankroll, pri ktorom je tych $1000 na Omahu len zlomkom, cize zas tak vazne by som to nebral ;)

a tiez je jasne, ze live hraci su vzdy vacsi gambleri ako ti online
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod trikoza 19 Mar 2009 23:48

tak tak, pocuvajte jana, vsetci hor sa na NL5000! a zajtra chcem tu vidiet od vsetkych reporty
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s Johannes Strassmannom - z nuly vybudoval majetok

Odoslaťod 7castle 20 Mar 2009 00:48

janobendik napísal:Ahojte chalani Strassmana poznam osobne je to velmi dobry hrac a velky gambler, proste taka spravna pokrova krvna skupina!
ako sa vysplhal hore - jednoducho hral bez mantinelov toho Vasho bankrolu / spravny hrac aj tak na bankrol kasle/ a vyslo mu to.
Napr. Trdlo sa divi ako je mozne za 3!!!!! mesiace urobit z 5 - 30K?!! Jednoducho pod so mnou na nejaky medzinar.turnaj kde sa hra omaha PL 20-40 dame do banku 1000 a pri troche stastia rano mame po 100.000!! / samozrejme plati aj opak/. Garantujem Ti, ze pri moznosti vyhry takej sumy budes srat na ten Vas bankrol, vyhrabes z gati posledne loowe a ides do toho!! A kto nie moze len o velkych prachoch snivat pri tukani online na stole 0,02-0,05.


Hehe Jano ja som za kazdu srandu ale ze z 1000 spravit 200k za vecer pri "troche" stastia to uz je aka haluz :lol2:

Sranda je tiez to, ze takych co pri moznosti velkej vyhry srali na bankrol a vyhrabali z gati (a este aj od kamosov) je strasne vela, 5% z nich bolo uspesnych a 1% slavnych, a zvysnych 95% umyva taniere v restikach.

A ozaj by si mohol zobrat na vedomie ze su ludia co zacinaju dost z nuly, kludne aj na mikrolimitoch, a koncia bohati, akurat maju trocha zodpovednosti voci sebe a preto na to idu postupne... cize nejaky vysmech z mikrolimitov nie je namieste.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!