Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tomiG 16 Sep 2011 14:28

janko ja somti polozil 4 otazky v predoslom poste a ziadna odved...ako ked nechces nemusis ale zaujimalo by ma to a mozno este par ludi tu na fore...
co ta nuti o tom imformovat o tom pokrovu komunitu chces nas varovat?usetrit nam peniaze?chces aby nase vysledky vyzerali tak ze zane nemozu nase schopnosti ale softver ktori nas favorizuje?alebo co vlastne?
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod popoBA 16 Sep 2011 15:13

Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod sry4that 16 Sep 2011 17:13

popoBA napísal:

lolz, to sa hodí aj na teba :lol2:
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 16 Sep 2011 17:24

tomiG, nie ze by som ti nechcel odpovedat, ale je to zbytocne, necitas asi pozorne. ak ano nemohol by si mi dat otazku preco kvaldy tuna vytahujem, ale kedze mam dobru naladu ....
1.14.9. o 16,08 som odpovedal nabokowi na jeho otazku {precitaj nie je tam ani pismenko o kvaldach ani o online}
2, nato o 20,46 som odpovedal mariankovi { tomu co veri v svatost a cistotu pokru a aj zivot pre SK poker polozi :lol2: } -- znova nic o online
3. kvaldy a online vytiahol jezman {primitiv, ktory si dovoli tvrdu osobnu kritiku a nevie sa ani podpisat!} pozri si to - vcera o 13,19 Inac jezman prid si kupit to tricko na EPT do Londyna -BUDEM TAM - a predstav si vyhral som na to kvaldu!!!!!
4,. atd ....... nasledne to boli len reakcie takze nabuduce citaj POZORNE :D
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tomiG 16 Sep 2011 19:41

janobendik napísal:tomiG, nie ze by som ti nechcel odpovedat, ale je to zbytocne, necitas asi pozorne. ak ano nemohol by si mi dat otazku preco kvaldy tuna vytahujem, ale kedze mam dobru naladu ....
1.14.9. o 16,08 som odpovedal nabokowi na jeho otazku {precitaj nie je tam ani pismenko o kvaldach ani o online}
2, nato o 20,46 som odpovedal mariankovi { tomu co veri v svatost a cistotu pokru a aj zivot pre SK poker polozi :lol2: } -- znova nic o online
3. kvaldy a online vytiahol jezman {primitiv, ktory si dovoli tvrdu osobnu kritiku a nevie sa ani podpisat!} pozri si to - vcera o 13,19 Inac jezman prid si kupit to tricko na EPT do Londyna -BUDEM TAM - a predstav si vyhral som na to kvaldu!!!!!
4,. atd ....... nasledne to boli len reakcie takze nabuduce citaj POZORNE :D

dobre skusim naposledy dufam ze na treti pokus to vide precitaj si tie otazky ktore som ti polozil a skus odpovedat samozrejme v dobrej nalade... :) teraz nejde o chronologiu v danej teme ber tie otazky za vsetky podobne diskusie za posledne 2roky v ktorych si sa zucastnil. dakujem
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod skJacob 16 Sep 2011 19:44


Za tento príspevok od skJacob poďakovali :
TomMolivan
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod marjan556 16 Sep 2011 19:53

janobendik napísal:a/ 5 rokov pred tym ako som dostal razne upozornanie od online herne som nevyhral ziadnu kvaldu a hral som ich aspon 50!!! b/ po spominamom momente som z cca 15 vstupov vyhral 12!!!!!! kvald recnicka otazka - naozaj som sa tak rapidne zlepsil na online {asi nie, lebo v normalnych cash turnajoch na nete je to stale o nicom :evil: , teda ak bz som sa zlepsil vyhravam aj tam}


Wow ... Druhy TLDR post som prave vymazal lebo som si uvedomil ze ty si proste strateny pripad anyway a aj tak si pojdes dalej svoje. Vela zdravia prajem, a hlavne si nezabudni luckbox doma ked pojdes do toho londyna.

btw: chalani nadomnou ti tu krasne linky nachystali, velmi odporucam precitat
len este doplnim o http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2 ... ger_effect
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 16 Sep 2011 21:01

btw: chalani nadomnou ti tu krasne linky nachystali, velmi odporucam precitat
len este doplnim o http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2 ... ger_effect[/quote]

Marianko preloz mi to prosim ta, dakujem
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod tucniak 16 Sep 2011 21:05

janobendik napísal:btw: chalani nadomnou ti tu krasne linky nachystali, velmi odporucam precitat
len este doplnim o http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2 ... ger_effect


Marianko preloz mi to prosim ta, dakujem[/quote]

nech sa paci
http://translate.google.com/translate?s ... ct&act=url

:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Šokujúce zistenie: V Poprade a v Spišskej Novej Vsi sa podvá

Odoslaťod janobendik 16 Sep 2011 21:20

tucniacik, marianko, chlapci zlati
nejako to neotvara, normalne to prelozte a napiste to tuna, aspon budete konecne niecim uzitocni. dik
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!