V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod palo1973 17 Apr 2011 13:55

vsak prave,takych tam bola vacsina a castejsie tam uvidis TT+ ako vyssie sety
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 17 Apr 2011 17:01

diamondsguru napísal:...dakujem za vyjadrenia hlavne 7castlovi asi sa najviac priblizuje mojmu mysleniu v pokri.Chalani urcite mi neslo o ITM ale hral som na FT.S mojim stackom som bol urcite do 15-16 miesta a bez problemov by som sa prefoldoval na ITM(45 miest bolo itm) ale nebudem predsa 3 dni hrat turnaj aby som dostal 3x BI aj ked chapem,ze niekomu sa 1500 € bude zdat OK.
Neslo mi proste do hlavy,ze ten chalan zaplatil taky drahy gutshot.
No nic vyspal som sa z toho a ideme dalej ale aj tak ma to mrzi lebo za tie 2 dni som prehral asi 3-4 hry a stale aj ked pomaly som navysoval stack.
Ako hovori klasik that´s poker baby :lol2:

Az z tvojho druheho prispevku je mi jasne preco si vypadol tri miesta pred ITM lebo ti na tom ITM nezalezalo a to je najvacsia chyba dostat sa do ITM je alfou upechu a to nie pre tie peniaze ktore tam dostanes ale kvoli fazen ktora po prasknuti bubliny prichadza je to show time tam treba mat stastie a pozbierat najviac shortstackov hraju sa omnoho vacsie poty ako pred bublinou a bud ich vyhras alebo prehras ale aj ked vypadnes mas aspon naplast bolestneho v podobe 2-3Bi.takze este raz ITM ITM a este raz ITM a je v celku jedno ci tam ides ako short alebo avg mozes ten turnaj pokojne vyhrat.ja osobne pred bublinov nehram mimo poziciu a uz vobec nie proti hracom ktory ma moze poslat domov bez penazi.ty si 3 betol SB na 82 000 ale tym si nevystavil tlaku supera ale sam seba kazdy dobry hrac ti ten 3 bet callne a razom sa stava z agresora lovna zver lebo ked nie na flope tak na turne sa hra o tvoj turnajovy zivot,mal si smolu bola tam call machina ktora ta zomlela ale tvojou vinou.pred bublinov plati ked prehrat prehrat minimum ked vyhrat vyhrat minimum a hrat agresivne len na hracov ktory maju vyrazne mensi stack.show sa zacina po bubline....
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 17 Apr 2011 17:47

tomiG napísal:...


Hmm ani po velkej snahe sa mi v tvojom prispevku nepodarilo najst nic s cim by sa dalo suhlasit :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 17 Apr 2011 18:46

7castle napísal:
tomiG napísal:...


Hmm ani po velkej snahe sa mi v tvojom prispevku nepodarilo najst nic s cim by sa dalo suhlasit :D

tak ty si antagon vsetkeho co napisem takze ma to ani neprekvapuje a pokial pre teba nieje alfou dostat sa do ITM tak potom vlastne ani neviem naco mtt vlastne hras.osobne si myslim ze na WPT si zmyslal podobne preto si sa pregrcal do itm a teraz tu pises ako nemam pravdu.ok od teba to beriem
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod hyena 17 Apr 2011 19:13

Podla mna bol chybou malý re-raise pred flopom,skôr by sa tam pýtal raise pot,to by bulhar ťažšie doplacal.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod sudden 17 Apr 2011 21:20

tomiG napísal:Az z tvojho druheho prispevku je mi jasne preco si vypadol tri miesta pred ITM lebo ti na tom ITM nezalezalo a to je najvacsia chyba dostat sa do ITM je alfou upechu a to nie pre tie peniaze ktore tam dostanes ale kvoli fazen ktora po prasknuti bubliny prichadza je to show time tam treba mat stastie a pozbierat najviac shortstackov hraju sa omnoho vacsie poty ako pred bublinou a bud ich vyhras alebo prehras ale aj ked vypadnes mas aspon naplast bolestneho v podobe 2-3Bi.takze este raz ITM ITM a este raz ITM a je v celku jedno ci tam ides ako short alebo avg mozes ten turnaj pokojne vyhrat.ja osobne pred bublinov nehram mimo poziciu a uz vobec nie proti hracom ktory ma moze poslat domov bez penazi.ty si 3 betol SB na 82 000 ale tym si nevystavil tlaku supera ale sam seba kazdy dobry hrac ti ten 3 bet callne a razom sa stava z agresora lovna zver lebo ked nie na flope tak na turne sa hra o tvoj turnajovy zivot,mal si smolu bola tam call machina ktora ta zomlela ale tvojou vinou.pred bublinov plati ked prehrat prehrat minimum ked vyhrat vyhrat minimum a hrat agresivne len na hracov ktory maju vyrazne mensi stack.show sa zacina po bubline....

hracov s takymto rozmyslanim chcem mat na bubble kazdeho turnaja co najviac :poklona:

Za tento príspevok od sudden poďakovali - 2:
gravedigger, TomMolivan
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 17 Apr 2011 22:34

sudden o akych turnajoch to hovoris?tie slovenske maju ucast cca 100 hracov ale nech je to zrovna 200 stale je to hernym stylom viac SNG ako MTT a to je obrovsky rozdiel .toto bol deep stack mtt kde mas omnoho vacsiu sancu skoncit v ITM ako na 100 clennom sng kde sa plati len FT.dobre nebudem vas presviecat hrajte to vsetko rovnako CG SNG AJ MTT treba to tam nadrbat nech sa deje co sa deje a potom sem chodit vyplakavat.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod janobendik 18 Apr 2011 00:26

tomiG, zbytocne sa nerozculuj, sam som neraz vysvetloval niektore postupy v hre, ale boli plne rozdupane miestnymi superborcami :gl:
... mas plnu pravdu v tom co si napisal, ZA PREDPOKLADU , ze si vo faze pred peniazmi okolo priemeru - absolutnu pravdu. ak si short, alebo leader, tak v tychto pripadoch samozrejme plati ina taktika hry!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 18 Apr 2011 01:08

tak ak som napisal nieco co ma logiku aspon pre jedneho hraca tak to malo zmysel.inak diky za tu karmu ja som este ziadnu nerozdal ani nerozdam...na co to vlastne sluzi?
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 18 Apr 2011 02:08

tomiG napísal:tak ty si antagon vsetkeho co napisem takze ma to ani neprekvapuje a pokial pre teba nieje alfou dostat sa do ITM tak potom vlastne ani neviem naco mtt vlastne hras.osobne si myslim ze na WPT si zmyslal podobne preto si sa pregrcal do itm a teraz tu pises ako nemam pravdu.ok od teba to beriem


Nemusel si prechadzat hned do osobnej roviny nie?

Na WPT som sa "pregrcal" do ITM lebo som bol short a nevedel som s z toho dostat, takze logicky ked som short tak ano, dostat sa ITM sa stava prioritou...

Inak si ale proste pisal voloviny, celkovo nehras MTT na ITM a ale na FT+ a ked mas dobry spot tak by si nemal hrat weak/tight len preto ze ta niekto kryje, ked mas stack tak tlacis, samozrejme nie do vacsich, takze nebudes bigstacka 3betovat s 98s co si mozes dovolit na vhodneho middle stacka, to zas neznamena ze je rozumne potcontrollovat s KK hadam.

V tejto hande sa OP nevystavil ziadnemu tlaku, a villain ho necallol lebo dobri hraci calluju 3bety na bubble aby shovli turn s gutshotom, dobri hraci robia X veci ale tento fesak bol evidentne ryba, unless teda soulreadol Mira a vedel ze ma QQ a vedel ze ho z toho vytlaci na blank turne :D (pripadne soulreadol aj turn a river a vedel ze hitne a nebude redrawnuty) :D

Aj by som to rozviedol viac ale je to asi jedno, ty si presvedceny o svojej pravde, takze asi ako obycajne stracam len cas...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!