V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 18 Apr 2011 10:13

pozri 7c opisem ti moju poslednu skusenost s handou QQ kde uz islo o peniaze boli sme posledny traja na final table kontaktovali mod. lebo sme chceli deal. chvilku trvalo kym prisiel neboli out posledna handa pred dealom short na buttne stack cca 2,8M sb7,8M ja bb 7,1M buton otvara na 375 000 sb 3bet na 2,5M ja na bb mam QQ rozmyslam pravde podobne nema nic len kradne a ked mu to tam short posle sice budem chip leader ked vyhra ale ostaneme 3 tak QQ call.short po tejto 2minutovej akcii pusta do gati a folduje prisiel 7high duhovy flop sb push all in a ja som v p.... mozes mi napisat co spravis?
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod Chlpo1989 18 Apr 2011 10:17

Ked sa nechces dostavat do takych situacii pred dealom, tak to foldni. Tato situacia mi pripada, ako ta, co uz raz chalani rozoberali:

Bublina. Mas AA, 1k stack. Chipleader ma stack 1001. Vsetci ostani 1.
Niekto pojde allin a CL pushne, co spravis?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod 7castle 18 Apr 2011 12:09

tomiG napísal:mozes mi napisat co spravis?


Lol iste, pockam si 6-7 sekund aby to vyzeralo ze rozmyslam a potom to shipnem PF... ak by som to nahodou misclickol PF a callol tak na tom flope snapnem... ak ti toto pride zlozita ruka tak potom neviem, a hlavne nechapem ako to suvisi s temou (s tym ze si tu presadzoval ze ITM je nejaka priorita).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 18 Apr 2011 13:17

no ja som to foldol...podla vas chyba neviem karty mi neukazal po deale som sa ho opytal co mal a tvrdil ze AA moc tomu neverim ale do dnes neviem ci som spravil dobre alebo zle tak ako naplast bolestneho bol ten rozdiel madzi 2 a 3 miestom.a aky to ma suvis?ja tvrdim ze ten pan v montesine nezmyselne tvoril hru s QQ vo faze turnaja kde mohol dosiahnut omnoho viac ako bola jeho vyhra 0eur.a to ze niesom jediny kto foldne QQ na 7high flope si pozri zaznam z FT na WSOPmain evente ktory jerry jang napokon vyhral.inak bol to zly fold jerry mal JJ :D .no a este jednu poznamku je tu nazor aj live pro hraca aj od on line pro hraca v uplnom protiklade.pravda bude asi tym padom niekde v strede skusim to prehodnotit ja sa novym myslienkam nebranim.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod rastik 18 Apr 2011 13:45

Chlpo1989 napísal:Ked sa nechces dostavat do takych situacii pred dealom, tak to foldni. Tato situacia mi pripada, ako ta, co uz raz chalani rozoberali:

Bublina. Mas AA, 1k stack. Chipleader ma stack 1001. Vsetci ostani 1.
Niekto pojde allin a CL pushne, co spravis?


easy call nie?
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod diamondsguru 18 Apr 2011 14:01

...pekne sa to tu rozbehlo a neda mi nenapisat.
Este raz velmi pekne dakujem za nazory aj za tie s ktorymi nesuhlasim(tonyG,...).

for TonyG:
naozaj nechcem rypat a prosim ta neber to v zlom.Urcite si hrac,kt. uz bol vela krat na ITM a mozno aj rozumies pokru ale si pre sne ten typ hraca co zarobil peniazky castym ITM ale vsadim cely svoj BR,ze si este nevyhral velky turnaj pretoze pri tomto zmyslani to proste nejde.Ja nehovorim,ze aj takto sa neda hrat poker ale 99% regulerov takto nerozmysla a ako napisal sadden Barzi Ivan(sorry ak som to skomolil) tak je radost mat takychto hracov na bubline.

Este raz neber to v zlom a prajem Ti GL v pokri a nielen v nom :gl:
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod diamondsguru 18 Apr 2011 14:05

a pozeram ,ze aj tebe som skomolil meno prepac :poklona:
som ja ale ryba :fish:
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod sudden 18 Apr 2011 14:45

tomiG napísal:sudden o akych turnajoch to hovoris?tie slovenske maju ucast cca 100 hracov ale nech je to zrovna 200 stale je to hernym stylom viac SNG ako MTT a to je obrovsky rozdiel .toto bol deep stack mtt kde mas omnoho vacsiu sancu skoncit v ITM ako na 100 clennom sng kde sa plati len FT.dobre nebudem vas presviecat hrajte to vsetko rovnako CG SNG AJ MTT treba to tam nadrbat nech sa deje co sa deje a potom sem chodit vyplakavat.


ak hras turnaj, ktory si priamo platis a mas na to roll tak ta ten dvojnasobok buy-inu asi prilis zaujimat nemusi a bubble mozes vyuzit prave na to aby si nahral nejake chipy ak mas v tej faze hratelny stack, je v podstate jedno ci je to turnaj, ktory hra 200 alebo 800 ludi
je ine ak si kvalifikant za par €, pre ktoreho su tie posledne ITM umiestnenia podstatna suma a radsej sa prefoldujes do penazi - tym su zaujimave bubble velkych turnajov ako EPT, WPT,... kde je plno moneyscared kvalifikantov
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod palo1973 18 Apr 2011 16:31

-no ja som minule na Montesine cup urobil na money bubble z 300k 600k bez SD,trvala skoro 50 min,boli tam 2-3 regulari,jeden dokonca pomerne high stakes hrac a nikto sa nebranil,a pri FT bubble som spravil z 800k 1.3mio,tam to bolo podobne

-napr na semifinal table som prisiel s cca 700k,average bol snad 300k,sedeli tam vsetko male stacky,akurat jeden mlady kompetentny s podobnym stakom,boli sme CL celeho turnaja,napriek tomu sme snad hodinu bojovali o vladu nad stolom,prave preto aby jeden z nas nicil tie male/stredne stacky a isiel na FT s nezmyslom,
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Montesino Viedeň počas víkendu o €250,000!

Odoslaťod tomiG 18 Apr 2011 17:03

diamond mas pravdu ziaden vacsi turnaj kde bolo viac ako 1000hracov som nevyhral neviem mozno mam stastie na takych traslakov ako som ja ale tri krat som mal deal dva krat v troch a raz v styroch hracoch potom sa to uz viac menej pushuje.tych miest 4 az 8 je dost ale ziadna slava to nieje.napriek tomu som spokojny urcite by potesilo nieco hitnut na SM alebo WU ale to je len sen.ja ti tiez prajem nech sa ti dari a skus ked budes mat nabuduce takto pekne rozohraty turnaj spomenut si na moje slova neber ich inak vazne :D ale tie tri miesta pred ITM na MTT sa nad nimi zamysli diky :gl:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!