Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Stanley VII 02 Aug 2011 10:06

Dnes som si objednal svol prvý smartphone, nech nezaspím dobu. Niekoľko posledných dní som skúmal, čo sú tie telefóny zač, pozeral som iphony, ale tie sú poriadne mastné, takže som zvažoval nejakú vhodnú alternatívu. Vyšlo mi z toho, čo som čítal, že najlepšia alternatíva sú telefóny OS androidom, tak som skúmal ďalej, ktorý z nich si vyberiem. Pozeral som HTC, Samsungy, až som nakoniec nejakou náhodou natrafil na LG. O LG telefónoch som zatiaľ veľmi dobrú mienku nemal, vačšinou čo mali kamoši telefóny LG, tak sa na ne sťažovali, ale to už bolo pár rokov dozadu. Keď sa však teraz pozriem po byte, mám LG práčku, LG chladničku, LG vysávač, nejako som sa rozbehol na tie LG :D A zatiaľ fungujú fajn.

Veľmi dobré recenzie som čítal na LG Optimus One, ktorý bol medzi tými telefónmi za super cenu. Chcel som dať max do 350 eur, ale nakoniec som sa rozhodol pre tento za 170 eur. Mal android 2,2, ktorý sa už vraj updatuje dokonca na 2,3, takže v porovnaní s veľa telefónmi, ktoré som pozeral mal lepšiu verziu a mal aj lepšiu baterku. O ničom je tam v porovnaní s ostatnými foťák, iba 3 mpx bez blesku, ale to ma trápi najmenej, s telefónmi som nikdy nefotil (kto vie, možno sa to ešte zmení a budem nadávať).

Celkovo sa ale teším, zase spoznám trochu novej techniky a je to za symbolickú sumu v porovnaní s ostatnými telefónmi. Potom prípadne napíšem, ako som spokojný, aj keď ja nemám absolútne s čím porovnať, keďže to bude môj prvý smartphone.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod DevilMayCry 02 Aug 2011 10:26

ja si moc na mobily nepotrpim, proste ho pouzivam na telefonovanie, sms, niekedy mms. Prvy som mal 5 rokov - ultralowend samsung A50. Druhy mam uz 4rok - nokia 6120c a neplanujem ho zatial menit, dokonca mam este aj povodnu baterku a vydrzi asi 3 dni ! ;)

co sa tyka smartphonov tak kamos ma iphone4 a vzdy ked ho vytiahne tak najprv pocut toto "Ku*va kde to ma predok a kde zadok" :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 26 Aug 2011 12:39

Novy symbian vyzera celkom lakavo, myslite, ze sa zacina chytat na android, ci je to len nejaka slabsia kopia?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... BCbWrvOEpw
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tomisumi 26 Aug 2011 14:14

Google ftw ;)
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod pegas1975x 26 Aug 2011 14:19


Za tento príspevok od pegas1975x poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 26 Aug 2011 14:46

To je na mna vela :) Srsly, to je ako lietajuce auto - na co je to dobre? A ten tenky dizajn teda ja fakt nemusim, uz ipod sa mi dost zle drzi v ruke, nie este toto. Zatial HTC Sensation este nie je prekonane u mna nicim, spoluziak si to kupil cez prazdniny, tak v septembri otestujem ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod emkey7 26 Aug 2011 15:06

niekto sa hral podla mna s efektami to je setko :D
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 26 Aug 2011 15:52

mmmmmm, tak to si nemyslim :) akoze jedna vec je zretushovat Pamelu Anderson, aby nikto nevedel, ze ma 89 rokov a celulitidu, ale toto je vela podla mna ... Looks real enough for me :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Re: Aky smartphone?

Odoslaťod TuKE 27 Aug 2011 10:05

___Mortylen___ napísal:Ja vlastnim iPhone 4 a citim sa, ako by som tym vstupil do hitlerjugend. Telefon je sice velmi stylovy a paci sa mi, mam z neho radost ked sa nan pozriem ale inak to nie je ziadna slava.

iTunes = spawn of the devil
videa treba konvertovat (+1 ze neviem o ziadnom dobrom programe, idealne freeware, help anyone?)

Morty, skusal si Buzz player?
Ten spusti mozne nemozne a netreba nic konvertovat

Sent from my U20i using Tapatalk
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod emkey7 27 Aug 2011 14:54

matiapag napísal:mmmmmm, tak to si nemyslim :) akoze jedna vec je zretushovat Pamelu Anderson, aby nikto nevedel, ze ma 89 rokov a celulitidu, ale toto je vela podla mna ... Looks real enough for me :)

http://www.youtube.com/watch?v=W3UoYdATVDI este chvilku keby som trenoval tak tie efekty ze hologram a take mam zmaknute
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!