Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Re: Aky smartphone?

Odoslaťod TuKE 27 Aug 2011 15:41

TuKE napísal:
___Mortylen___ napísal:Ja vlastnim iPhone 4 a citim sa, ako by som tym vstupil do hitlerjugend. Telefon je sice velmi stylovy a paci sa mi, mam z neho radost ked sa nan pozriem ale inak to nie je ziadna slava.

iTunes = spawn of the devil
videa treba konvertovat (+1 ze neviem o ziadnom dobrom programe, idealne freeware, help anyone?)

Morty, skusal si Buzz player?
Ten spusti mozne nemozne a netreba nic konvertovat

Jo a ešte k tomu iTunes ma napadlo, že sa môžeš skúsiť regnúť na UK iTunes cez MB mastercard, nemáš síce prístup ku všetkým US seriálom na iTunes, ale aj na UK by mohlo byť toho dosť, či?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Mlachi 05 Okt 2011 15:12

cavte.....mame tu novu anketu :) ..... HTC Desire S alebo SE Xperia Neo....ktory z tych dvoch by ste odporucili? alebo kludne nejaky iny,ale nanajvys v tejto cenovej kategorii....vyssie uz ist nechcem....diky moc za vsetky nazory :poklona:
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Horsey7 05 Okt 2011 16:15

parametrami takmer identicke founy http://www.mobilmania.sk/default.aspx?c ... 77%2c34970

ako spravny uzivatel HTC ti budem odporucat Desire, ale zbehni si do shopu kde ho maju a vyskusaj si ich nazivo, skus rychlost systemu, ergonomiu, pozri materialy, prevedenie a rozhodni sa sam

Desire je o nieco tensi, Xperia ma fotak s vyssim rozliskom (8 vs 5mpx)

podstatne je, ze je tam Android ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod haman 05 Okt 2011 18:00

ked som si vyberal smartphone, rozhodoval som sa medzi HTC Touch Pro 2 a Sony Xperiou (neviem uz kolkatkou). Nakoniec som sa rozhodol pre HTC, lebo aj predtym som mal HTC a bola spokojnost. Ale taky shitny fotak a taky bugovy OS ako ma Touch Pro 2 som necakal. Kazdy den ma na male, ze poleti o stenu.
Naposledy upravil haman dňa 05 Okt 2011 19:38, celkovo upravené 1 krát.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 05 Okt 2011 19:01

No v tom porovnani hovori v prospech xperie hlavne ten fotak, inac by som urcite bral HTC! V poslednej dobe stale studujem Desire HD/Sensation, ktore maju kamosi, a HTC Sense je proste paradna vec a uz ani velmi nerozmyslam o inom telefone, ako HTC do buducnosti :) Navyse teraz zacali do novych mobilov zavadzat novu verziu 3.5, ktora vyzera este lepsie, ako ta 3.0 tusim co je na Sensation, takze sa da ocakavat, ze v priebehu nejakeho (asi dlhsieho) casu bude dostupna aj na Desire S.

Btw, vcera som stravil hodinu a pol sledovanim live blogu z Apple HQ, kde som napato ocakaval nejaku uzasnu bombu v podobe iPhone 5 a chlapci sa opat raz ukazali ako najvacsi pohodaci - uviedli IP 4S, ktory akurat vylepsili na high-endovu uroven, aby nezaostavali za ostatnymi tutovkami androidovymi. A akurat ma potesili, ked povedali, ze Slovensko je v poradi v 2. "baliku" krajin, v ktorych bude ten mob uvedeni na trh. Najskor je tam nejakych 7 velmoci - USA, Japan a pod. a potom je tam 22 mensich krajin, medzi ktorymi je CZ aj SVK, tak aspon volaco sa uslo tejto nasej krajinke ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod haman 05 Okt 2011 19:41

matiapag napísal:HTC Sense je proste paradna vec

Toto bola prva vec, co som vypol. strasne to zere systemove prostriedky a nema to ziadnu pridanu hodnotu, ak neratame, ze je to 'pekne'.

Ty mas teraz HTC mobil s HTC Sense? Vies si na home page - Today screen/panel zobrazit Tasks and Appointments? Akoze aj konktretne texty uloh/stretnuti, nie len informacia: Mam 5 uloh/2 appointmenty.
Naposledy upravil haman dňa 05 Okt 2011 21:48, celkovo upravené 1 krát.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod eduard666 05 Okt 2011 19:53

matiapag napísal:ktory akurat vylepsili na high-endovu uroven, aby nezaostavali za ostatnymi tutovkami androidovymi.

WTF?
http://www.youtube.com/watch?v=rNsrl86i ... ure=relmfu
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 05 Okt 2011 21:35

no okej, to aj mne trosku zobralo dych, ale vraj cosi podobne ma aj android, neviem :) Tym padom odpovedam aj na hamanovu otazku - momentalne nemam mobil s androidom, iba sa mi stale dostavaju pod ruku, takze s nimi denne narabam, ale taketo nejake nastavenia specificke neovladam, sry :)

btw, ta moja sprava sa tykala telefonu - ta Siri a rozne dalsie vymozenosti, ktore vyzeraju fakt dost dobre, sa tykaju iOS 5, ktory je naozaj dost dobry, len by k tomu mal byt aj nejaky telefon, ktory je aspon o dva kroky pred ostatnymi :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod hegides 06 Okt 2011 13:40

.ja som kupil pred dvoma tyzdnami toto: http://mobil.idnes.cz/pekelne-rychly-an ... lefony_ham

-je to moj prvy smartphone, cize aj prve skusenosti s nejakymi OS a nadstandartnymi funkciami..
-zatial velka spokojnost, az na nie najdokonalejsi fotak a absenciu LED diody, ktoru som nahradil celkom haluznou aplikaciou (extra svietivy displej), vydrzi tak dva dni, a to sa na nom skoro stale hram/som na nete atd.. cize ak sa vam naozaj nechce investovat vacsie sumy do telefonov (a neberiete ich na pausal ako ja), stacia vam zakladne funkcie+ a chcete android telefon, celkom odporucam, za 120e asi nic lepsie nezozeniete ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 06 Okt 2011 18:05

Mal som v ruke aj ten a za tu cenu to vyzera byt fakt dost dobra kvalitka :) Uvidim, ako to bude s pausalmi v maji/juni, mozno sa nakoniec uchylim k niecomu lacnejsiemu, ale aj tak by som asi investoval radsej viac a siel do Desire S minimalne :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!