Ipod + sluchatka

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Ipod + sluchatka

Odoslaťod 3flash3 24 Feb 2011 01:29

Potrebujem niečo schopné na prehrávanie hudby. Rozmýšľam nad Ipodom.
Môžete mi niekto poradiť, ktorý ipod si kúpiť? nano? touch? prečo? výhody? nevýhody?
Ak je tu niekto, kto sa do toho vyzná...vopred ďakujem za akékoľvek rady ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Ipod

Odoslaťod michael163 24 Feb 2011 02:49

dam ti sem moju laicku uvahu podla coho som si kupoval svoj(nano).
shuffle som vylucil hned lebo som chcel displej
touch sa mi zdal prilis velky a je to v podstate to iste co iphone len bez moznosti prehravania hudby takze ak by si ho chcel pouzit na behanie alebo posilka alebo ine sporty tak mi pride dost neskladny napr bezne do vrecka
nano-zdal sa mi idealny ,velmi skaldny(posilka,behanie,driving range) tento najnovsi co je uz je dost vymakany takze by mal mat vsetko co potrebujes, siroke spektrum kapacity takze aj tam by si sa mal zmestit

snad som ti aspon trochu pomohol:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Ipod

Odoslaťod MiskoKvo 24 Feb 2011 02:58

kup si random usb mp3jku a ficis za 1/3 ceny ipodu a bez trapnych itunes
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Ipod

Odoslaťod spax 24 Feb 2011 04:06

nakup Ipodu na prehravani hudby je to nej, co muzes imo udelat.
Zalezi ti, na co to potrebujes. Ja mel nejdrive 4GB nano, ktery byl fajn, vsechno vpohode, ale kapacita mi nestacila. Koupil jsem si pak 160GB Classic a je to parada. kopa mista, skvela kvalita zvuku, ovladani, styl.. no proste vse :) novy ipod touch je spis lepsi hracka nez hudebni prehravac (a taky vetsi). Jinak jestli chces ciste jen na hudbu a nepotrebujes moc mista (staci ti 8gb), kup si ten novy ipod nano + opasek, kt. ti z nich udela "hodinky". vypada to dost cool.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Ipod

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Feb 2011 10:32

Ja mam na predaj (lacno):

http://www.tacp.toshiba.com/gigabeat/

Kapacita 60GB
velka vyhoda je, ze ho mozes pouzivat ako prenosny disk (pripojis k pocitacu a uz len drag&dropujes, ziadne fasisticke iTunes)

Ja mam sice teraz iPhone 4, ale to len preto, ze si nevazim peniaze :D
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Ipod

Odoslaťod tucniak 24 Feb 2011 12:39

ja mam pod nano 5ku- pouzivam sice itunes ale drag & drop stylom, ked som mal este 4ku pouzival som winamp ale na tento tusim nemaju plugin.
takze itunes nie je nutnost

ten najnovsi nano mi nejak sympaticky nepride-chcem si intuitivne prepinat v playliste vo vrecku, nie tukat na maly dotykovy displej + tomu odobrali moznost pozerat videa (podla mna aby podporili touch), co obcas vyuzivam v buse a tak :)

touch je podla mna dost zbytocnost :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ipod

Odoslaťod matiapag 24 Feb 2011 12:51

tucniak napísal:touch je podla mna dost zbytocnost


mno podla toho, na co :) Imo za polovicnu cenu mat iphone 4, z ktoreho sa neda volat a pisat sms... why not? :) Ofc, je to nespratne, ale hracka je to paradna ;) Odradil by ma od toho aj fakt, ze to fici iba na wi-fi, a teda klasicka 3G siet absentuje, co je dost odveci... Suhlasim s MiskoKvo, ze na prehravanie hudby je jedno, co budes mat vo vrecu podla mna. Ja tam mam mobil, kde mam microSDHC karticku, na ktoru nahadzem vsecko, co len chcem, a ked si ho dam do puzdra, tak sa s nim da aj cvicit ;)

Ak si ako mortylen, tak iphone 4 rulez ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ipod

Odoslaťod tucniak 24 Feb 2011 14:01

tak napr ja ked pozerat video tak to riesim na telefone, na druhej strane telefon mi prehravat hudbu cca 30 full hodin vydrzi asi len tazko :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ipod

Odoslaťod ___Mortylen___ 24 Feb 2011 14:20

Haha, a este mam na predaj multimedialnu nokiu N86-8mp

OLED display, 8mp fotak a najma je cela stavana ako mp3 player. Mozes ju vysunut a objavia sa tlacitka play/stop >>/<< atd. Samozrejme su k tomu datove karty, tiez je to drag and drop styl, ma to symbian atd. Sikovna vecicka, a za tie peniaze co to ja ponukam, no nekup to :D

http://conversations.nokia.com/2009/02/ ... mp-videos/

a nie je uplne jedno, na com si pustate muziku. Pokial vam teda slon neprdol do ucha :igy: :ROFL:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Ipod

Odoslaťod matiapag 24 Feb 2011 14:26

___Mortylen___ napísal:a nie je uplne jedno, na com si pustate muziku. Pokial vam teda slon neprdol do ucha


Moze byt, nie som fajnsmeker do muziky a nejake extra rozdiely som medzi jednotlivymi prehravacmi zatial nespozoroval... nebude mat na to ale vacsi dopad headset?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!