Slovenska pokrova komunita, nazory a napady

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod Jojo111 30 Júl 2013 08:16

Ramzey a WNT mozno vynimocne, ale plne s vami suhlasim! Stare prislovie hovori: ryba smrdi od hlavy!!
A ked sme uz pri tych radach a hlavne ochotou hracov nechat si poradit, tak pre vecsinu navstevnikov tohto portalu je to uplne zbytocne! Ved ak napr. absolutny sktopreg live hry, Bendik rozoberie ruku, alebo turnajovu situaciu, tak vdakou mu je len sprska urazok a vysmechu ( bohuzial aj od tych hracov, ktarych tu menujete ako nositelov pokerpokroku - yegon, tommolivan, ...) , hadam po tom nikto necaka, ze bude tu niekto seriozne prispievat!

Jedine cim vsetci prispievame, tak to je plnenie vrecak majitelov stranky peniazmi od zadavatelov reklam!! Viac kliknuti na stranku - vacsie peniaze! Nezavidim im ich, len mi je luto, ze spetna odozva je skoro ziadna ! :x
Jojo111
 
Príspevky: 34
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -16

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod zamyslenie 30 Júl 2013 09:18

DevilMayCry napísal:...


- ty si nikdy nemal 18? (o poker sa zaujimaju aj mladsi, ale kedze nemozu oficialne hrat, tak preto pisem 18-20) .. tiez si raz zacinal, ucil sa pravidla ako sa to vobec hra a muselo ta to zacat bavit, inac by si s tym prestal .. myslim, ze to nie je len o moznosti zarobit obrovske peniaze, kazdy lepsi hrac vie, ze tie peniaze same od seba nepadaju a zarobit ich je cim dalej tym tazsie v pokri a teda musi mat nejake nadsenie pre hru, musi ho to bavit, inac sa zblaznis, alebo budes potrebovat neobmedzenu banku

- kolko hras poker? 5 - 7 - 10 rokov? ja viem o nom mozno 7-10 rokov, ano som ryba, lebo nemam taku trpezlivost vydrzat pri jednej poker discipline dlhsi cas, aby som napredoval a bol top, ale keby ma nebavil, tak uz davno ho nehram

- a ked si ty zacinal, tak ti novi hraci, co su teraz, mali vtedy tolko rokov, ze sa hrali s autickami este a pokial sa im ta hra nezapaci, tak ju nebudu hrat a nie to este v nej vyhravat, sice maju ovela viac informacii ako sme mali my, ked sme zacinali, ale na druhu stranu vtedy sa hralo jednoduchsie a s vedomostami, co ma priemerny hrac teraz (aj ked je stratovy trosku alebo break even) by pred 7-10 rokmi bol top reg
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod DevilMayCry 30 Júl 2013 09:28

zamyslenie napísal:
- ty si nikdy nemal 18? (o poker sa zaujimaju aj mladsi, ale kedze nemozu oficialne hrat, tak preto pisem 18-20) .. tiez si raz zacinal, ucil sa pravidla ako sa to vobec hra a muselo ta to zacat bavit, inac by si s tym prestal .. myslim, ze to nie je len o moznosti zarobit obrovske peniaze, kazdy lepsi hrac vie, ze tie peniaze same od seba nepadaju a zarobit ich je cim dalej tym tazsie v pokri a teda musi mat nejake nadsenie pre hru, musi ho to bavit, inac sa zblaznis, alebo budes potrebovat neobmedzenu banku


ked som ja mal 18 tak som netusil ze existuje nieco ine ako klasicky poker. Takato hra cloveka bavi prave kvoli tomu ze tam je ten kick vyhrat "lahko" peniaze. Ked sme sa s kamosmi pokusali hrat len tak bez akehokolvek vkladu tak nas to velmi rychlo prestavalo bavit. Kazdy lepsi hrac by sa na poker vykaslal pokial by v tom nebolo tolko penazi.....

zamyslenie napísal:- kolko hras poker? 5 - 7 - 10 rokov? ja viem o nom mozno 7-10 rokov, ano som ryba, lebo nemam taku trpezlivost vydrzat pri jednej poker discipline dlhsi cas, aby som napredoval a bol top, ale keby ma nebavil, tak uz davno ho nehram


poker hram od roku 2006 alebo 2007, len rekreacne na zabitie casu ale ale niekde v pozadi je urcite nejaka nadej ze co ak sa mi prave teraz podari vyhrat nieco vacsie.....ryba som aj ja gigantickych rozmerov kedze za tych 6-7 rokov som sa posunul v hre asi tak daleko ako kazdy poctivy zacinajuci hrac zvladne tak za pol roka....[/quote]

zamyslenie napísal:- a ked si ty zacinal, tak ti novi hraci, co su teraz, mali vtedy 8 - 12 - 17 rokov a pokial sa im ta hra nezapaci, tak ju nebudu hrat a nie to este v nej vyhravat, sice maju ovela viac informacii ako sme mali my, ked sme zacinali, ale na druhu stranu vtedy sa hralo jednoduchsie a s vedomostami, co ma priemerny hrac teraz (aj ked je stratovy trosku alebo break even) by pred 7-10 rokmi bol top reg
vies kedy sa im ta hra zapaci ? ked vyhraju prachy.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod AlfaZz 30 Júl 2013 10:13

Asi prvy komentar, co si tu napisal, s ktorym takmer bezvyhradne suhlasim :)

Ja za seba len napisem, ze akykolvek zurnalisti (ak ich tak smiem nazvat), co tu posobia (vsetky weby) sa nesnazia o originalitu, kedze jednoducho to nie je potrebne. Len preberu nieco z niecoho a to staci. Robia tolko kolko musia a tolko kolko chcu. Ked peniazky prudia (affliaty, zmluvy atd.), to je to hlavne :) Ked si porovnam Pokerportal a dalsie CZ/SK weby s tym, co produkuju nemci, nori, dani ci taliani a co si ja googletranslatujem, aby som bol v obraze, tak vidim ten priepastny rozdiel. Ale nikto sa nesnazi, ked nemusi, ved to je jasne kazdemu :)

A co sa clankov tyka, tak ako hovori P. Novotny na smecku, ked chcete dobre clanky, musite dobre zaplatit. Ked chcete dobre blogy, detto. Je to o tom ci sa chcete (respektive) potrebujete delit so ziskami ci nie. Myslim, ze aj toto ciastocne Ramzey myslel.

A mimochodom, ja byt zaciatocnik a vidim tu kvazi-ponuku freerollov co tu vidim, tak zaplacem. Ten list bol aktualizovany naposledy asi za Marie Terezie. Uz tu je vidiet ten pristup. Ale na rozdiel od niektorych inych webov tu tu sekciu aspon mate, za to bod k dobru :)


Moje posledné vyjdarenie v tejto opäť "prínosnej" diskusii ... žiaden z článokv,ktroré píšem nie sú prebraté a všetky sú originálne (rozhovory, reporty, online sumáre) ... kritizovať je vždy ľahké a kritika môže byť určite aj prínosná, ale nebolo by od veci sa pred tým trochu zamyslieť ... ako môžeš porovnávať poker na Slovensku s pokrom v iných krajinách Európy??? ... ako ja môžem písať o niečom, čo sa tu nedeje a možno dlho diať nebude.

Ďalšia rarita, je vyčítanie preberania informácii z informačných webov ... veď na to tie weby sú, aby z nich médiá tie informáciebrali omg!!! Je to úplne bežná súčasť žurnalistiky. Veď keď sa raz niečo niekde udialo a niekto o tom informoval, je doslova našou povinnosťou o tom informovať... Tomuto naozaj nerozumiem :crazy: A to, že to konkurencia zverejní o 20 minút skôr a iné sa zase objaví skôr na PP, sa proste stáva. Neverili bys te koľko krát sa na zahraničných, ale aj iných weboch objaví môj scren, kvôli ktorému som povedzme nespal celú noc, aby som ho mohol použiť exkluzívne v reporte z online výsledkami.

Prajem veľa úspechov :pokerface:

Za tento príspevok od AlfaZz poďakovali :
keso26
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod amaterik 30 Júl 2013 10:59

AlfaZz napísal:
Asi prvy komentar, co si tu napisal, s ktorym takmer bezvyhradne suhlasim :)

Ja za seba len napisem, ze akykolvek zurnalisti (ak ich tak smiem nazvat), co tu posobia (vsetky weby) sa nesnazia o originalitu, kedze jednoducho to nie je potrebne. Len preberu nieco z niecoho a to staci. Robia tolko kolko musia a tolko kolko chcu. Ked peniazky prudia (affliaty, zmluvy atd.), to je to hlavne :) Ked si porovnam Pokerportal a dalsie CZ/SK weby s tym, co produkuju nemci, nori, dani ci taliani a co si ja googletranslatujem, aby som bol v obraze, tak vidim ten priepastny rozdiel. Ale nikto sa nesnazi, ked nemusi, ved to je jasne kazdemu :)

A co sa clankov tyka, tak ako hovori P. Novotny na smecku, ked chcete dobre clanky, musite dobre zaplatit. Ked chcete dobre blogy, detto. Je to o tom ci sa chcete (respektive) potrebujete delit so ziskami ci nie. Myslim, ze aj toto ciastocne Ramzey myslel.

A mimochodom, ja byt zaciatocnik a vidim tu kvazi-ponuku freerollov co tu vidim, tak zaplacem. Ten list bol aktualizovany naposledy asi za Marie Terezie. Uz tu je vidiet ten pristup. Ale na rozdiel od niektorych inych webov tu tu sekciu aspon mate, za to bod k dobru :)


Moje posledné vyjdarenie v tejto opäť "prínosnej" diskusii ... žiaden z článokv,ktroré píšem nie sú prebraté a všetky sú originálne (rozhovory, reporty, online sumáre) ... kritizovať je vždy ľahké a kritika môže byť určite aj prínosná, ale nebolo by od veci sa pred tým trochu zamyslieť ... ako môžeš porovnávať poker na Slovensku s pokrom v iných krajinách Európy??? ... ako ja môžem písať o niečom, čo sa tu nedeje a možno dlho diať nebude.

Ďalšia rarita, je vyčítanie preberania informácii z informačných webov ... veď na to tie weby sú, aby z nich médiá tie informáciebrali omg!!! Je to úplne bežná súčasť žurnalistiky. Veď keď sa raz niečo niekde udialo a niekto o tom informoval, je doslova našou povinnosťou o tom informovať... Tomuto naozaj nerozumiem :crazy: A to, že to konkurencia zverejní o 20 minút skôr a iné sa zase objaví skôr na PP, sa proste stáva. Neverili bys te koľko krát sa na zahraničných, ale aj iných weboch objaví môj scren, kvôli ktorému som povedzme nespal celú noc, aby som ho mohol použiť exkluzívne v reporte z online výsledkami.

Prajem veľa úspechov :pokerface:


Ale prosím ťa, veď tu nikto nehovorí o tebe. Zbytočne tu flameuješ. Každý tvoj článok (online reporty myslím) je originálny, čo je vždy dobre. Je to tvoja práca. Ja som nenarážal teraz ani trochu na teba či pp.sc, ale skôr na iné weby, ktorých jedinou náplňou je toto. Nerozumiem teraz tvojej reakcii. Pôsobíš útočne, arogantne a snáď toto nie je tvoj bežný prejav.

A čo sa Dánov a spol. týka, tak to som napísal preto, aby bolo jasné, že tam to všetko začína. Čo si niekto azda myslí, že PokerNews nebodaj má všetko originálne a u nich to začína? Ja netvrdím, že je zlé preberať, ale keď si človek prečíta vždy niečo exkluzívne, tak je to vždy lepšie.

Toto je problém diskusii. Človek napíše svoj názor a hneď je tu s prepáčením za kkt. Ja som nenapísal nič útočné, agresívne a dostalo sa mi takejto odpovedi a to ešte od človeka, ktorý tu píše. Well done :Bravo:
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod DevilMayCry 30 Júl 2013 11:06

amaterik napísal:Ale prosím ťa, veď tu nikto nehovorí o tebe. Zbytočne tu flameuješ. Každý tvoj článok (online reporty myslím) je originálny, čo je vždy dobre.


Tvoj prispevok z predchadzajucej strany:
Ja za seba len napisem, ze akykolvek zurnalisti (ak ich tak smiem nazvat), co tu posobia (vsetky weby) sa nesnazia o originalitu, kedze jednoducho to nie je potrebne. Len preberu nieco z niecoho a to staci. Robia tolko kolko musia a tolko kolko chcu.

amaterik napísal: Ja som nenarážal teraz ani trochu na teba či pp.sc, ale skôr na iné weby, ktorých jedinou náplňou je toto. Nerozumiem teraz tvojej reakcii. Pôsobíš útočne, arogantne a snáď toto nie je tvoj bežný prejav.


Tvoj prispevok z predchadzajucej strany:
Ked si porovnam Pokerportal a dalsie CZ/SK weby s tym, co produkuju nemci, nori, dani ci taliani a co si ja googletranslatujem, aby som bol v obraze, tak vidim ten priepastny rozdiel. Ale nikto sa nesnazi, ked nemusi, ved to je jasne kazdemu .


Neviem co je arogantne, agresivne, utocne na prispevku od alfu....To su skor tie tvoje....

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod amaterik 30 Júl 2013 11:14

DevilMayCry napísal:
amaterik napísal:Ale prosím ťa, veď tu nikto nehovorí o tebe. Zbytočne tu flameuješ. Každý tvoj článok (online reporty myslím) je originálny, čo je vždy dobre.


Tvoj prispevok z predchadzajucej strany:
Ja za seba len napisem, ze akykolvek zurnalisti (ak ich tak smiem nazvat), co tu posobia (vsetky weby) sa nesnazia o originalitu, kedze jednoducho to nie je potrebne. Len preberu nieco z niecoho a to staci. Robia tolko kolko musia a tolko kolko chcu.

amaterik napísal: Ja som nenarážal teraz ani trochu na teba či pp.sc, ale skôr na iné weby, ktorých jedinou náplňou je toto. Nerozumiem teraz tvojej reakcii. Pôsobíš útočne, arogantne a snáď toto nie je tvoj bežný prejav.


Tvoj prispevok z predchadzajucej strany:
Ked si porovnam Pokerportal a dalsie CZ/SK weby s tym, co produkuju nemci, nori, dani ci taliani a co si ja googletranslatujem, aby som bol v obraze, tak vidim ten priepastny rozdiel. Ale nikto sa nesnazi, ked nemusi, ved to je jasne kazdemu .


Neviem co je arogantne, agresivne, utocne na prispevku od alfu....To su skor tie tvoje....


OK. Zrejme sme sa zle rozumeli.

1. Nevyznam sa dost v terminologii a v tom, ci zurnalista je ferove slovo a ci pisanie ako take (hocijake bez ohladu na kvalitu) je zurnalizmus. Ci nie je iny vhodny termin (redaktorska praca, prispievanie atd.), to nebola nijaka narazka na pracu, skor na terminologiu.
2. Porovnavam vsetky weby, vsetko ceske a slovenske. Napr. ked vidim ze niekto si dal tu namahu a napisal dajme tomu o najlepsich cechoch podla GPI rebricka, tak vidim, ze to logicky nemoze byt z US webu. Toto som myslel.

Ak som posobil arogantne, utocne, tak sa ospravedlnujem, nemal som to v umysle. Snad som to teraz este viac vysvetlil.
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod amaterik 30 Júl 2013 11:18

Ale schválne, píše tu niekto viac než musí? Prečo je tuto napríklad tak málo rozhovorov so zástupcami klubov / hráčmi / zaujímavými osobami / dealermi atď. Nie sú rozhovory zaujímavé? Či sa len do toho nikomu nechce? Aj keby to mal byť PR rozhovor, stále lepšie dozvedieť sa niečo nové než nič nové :)
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod AlfaZz 30 Júl 2013 11:21

Ja určite nechcem na na nikoho útočiť a len som sa snažil vysvetliť situáciu z môjho pohľahu a určie sa aj brániť ... je to vždy len vec pohľadu a tak ako ja beriem a výžim si názory iných, čakám, že aj ja mám právo sa brániť ... ak som sa ťa nejako dotkol, tak sry, ale len som reagoval na tvoj post ... asi sme sa zle rozumeli :gl:
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Slovenka pokrova komunita, nazory a napady

Odoslaťod DevilMayCry 30 Júl 2013 11:27

amaterik napísal:Ale schválne, píše tu niekto viac než musí? Prečo je tuto napríklad tak málo rozhovorov so zástupcami klubov / hráčmi / zaujímavými osobami / dealermi atď. Nie sú rozhovory zaujímavé? Či sa len do toho nikomu nechce? Aj keby to mal byť PR rozhovor, stále lepšie dozvedieť sa niečo nové než nič nové :)

kolko to je viac nez musi ? 3, 5, 10, 100 novych clnakov denne ? Neviem presne ake je zlozenie ludi ktori sa venuju tomuto portalu ale pochybujem ze pre niekoho z nich je tento portal hlavnym zdrojom ich prijmov (mozno pre niekoho ano, neviem). Ak sa dohodnem s vladem ze popri 8hodinovej sichte v mojej poondiatej ale slusne platenej robote a dalsiemu casu ktory chcem stravit podla seba mu napisem tyzdenne dva clanky o tom a tom a dostanem za to nejaky honorar tak pravdepodobne nebudem mat v umysle pisat viac kedze na to nemam cas. Pokial by som sa tym zivili profesionalne a bral za to slusne peniaze tak samozrejme ze za 8-10 hodinovu pracu denne by som sa s tym uz asi vedel pohrat aj inak. Pokerportal je partia nadsencov, ktora sa snazi aby aj na slovensku bol aspon jeden slusne fungujuci portal. Niekedy sa to dari viac niekedy menej. Ale to iste sa da pisat aj o inych sk a cz weboch....

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
AlfaZz
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!