Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod efpEes 22 Feb 2011 19:03

Áno, máš pravdu, ja som len chcel povedať, že ruleta nemusí byť vždy len gambling...
efpEes
 
Príspevky: 12
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod popoBA 22 Feb 2011 19:13

gambling je podla mna vsetko co nedokazes nijakym sposobom ty sam ovplyvnit..ked stavkujes na zapasy tak mozes stavkovat na zaklade nejakych info co mas o hracoch,kluboch atd, pri pokri je to jasne ze ide najme o tvoje schopnosti,ale ruleta?ved to len tipujes nic viac.das to na cervenu a spoliehas sa len na nahodu.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker=gambling

Odoslaťod haman 22 Feb 2011 19:22

efpEes napísal:Áno, máš pravdu, ja som len chcel povedať, že ruleta nemusí byť vždy len gambling...

preco nehras ruletu teda?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Poker=gambling

Odoslaťod efpEes 22 Feb 2011 19:30

Nehrám ruletu lebo hrám poker, a nemám na to kapitál. No dobre vyhrali ste :good: , ale dúfam, že viete čo som chcel tým povedať. ;)
efpEes
 
Príspevky: 12
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod haman 22 Feb 2011 19:43

efpEes napísal:Nehrám ruletu lebo hrám poker, a nemám na to kapitál.

kolko na to treba kapitalu?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: ruleta

Odoslaťod keso26 22 Feb 2011 21:04

efpEes napísal:a ešte by som sa chcel vyjadriť k rulete... Ruleta si myslím, že môže byť gambling samozrejme, ale sú metódy kedy to až taký gamgling nieje.. Surebet-stávka kedy môžeš len vyhrať.. A to je aj v rulete. Čítal som návod, ako na surebet v rulete. Ak by ste vsádzali VŽDY len na červenú, alebo VŽDY len ma čiernu, tak máte zisk. Príklad:

1. Bet 1$ na čiernu, padne červená.
2. Bet 2,5$ na čiernu, padne červená.
3. Vsadil som už dokopy 3,5$ tak vsadím opäť čiernu na tretí krát 3,5$+1$=4,5$, padne červená.
3. Vsadím znovu 4,5$+3,5$=8$+1$ padne čierna a ja som v zisku 1$.

Takto by sa to dalo, a taktiež by sa mohlo povedať podobne ako poker, že to nieje gamgling. No je to ruleta, a všetci (aj pokrový hráči) povedia, že ruleta je gamgling.

..to neznamena, ze ten system je +EV, len je o nieco menej agresivny ako martingale = prehravas svoje peniaze pomalsie
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod tucniak 25 Feb 2011 02:22

dobre vidim ze si sa dostal medzi najcitanejsie?no totok najs..:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Poker=gambling

Odoslaťod sudden 25 Feb 2011 04:19

tucniak napísal:dobre vidim ze si sa dostal medzi najcitanejsie?no totok najs..:)

pozitivne ma prekvapilo, ze tie blogy maju dost vela precitani (III. cez 7k, IV. okolo 3,5k) a zatial ziadne reakcie typu, prehras dom, auto, manzelku aj psa a zhoris v pekle lebo si gambler
pre "odbornikov" na vsetko, ktori citaju a komentuju kazdy bullshit, ktory na sme vyde je to asi prilis dlhe a je tam prilis vela argumentov :)
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 25 Feb 2011 09:01

@ tucniak yop :) asi tu ludia z portalu vela klikali na clanky :) co je ale samozrejme fajn, takto si to precitaju aj nepokristi :)

@ sudden - tiez som bol prekvapeny :) ale tak je mozne ze tlkot ich este neobjavil :D ale pravdupovediac bol som pripraveny na x roznych utokov a "fundovanych" komentov :) uvidime co bude pri dalsich clankoch :)

EDIT: samozrejme som spokojny ze sa tam vedie normalna debata a mam pocit ze minimalne ti diskuteri su otvoreni aj vysvetleniam a nemaju jeden jediny nazor ktoreho sa otrocky drzia :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 28 Feb 2011 11:17

pt. 5 http://vinarcik.blog.sme.sk/c/257960/Hr ... ker-V.html

ale mam pocit ze som to presvihol s dlzkou aj mnozstvom informacii :D no ved uvidime :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!