Holdem manager

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: Holdem manager

Odoslaťod haman 20 Máj 2014 23:00

ondoko napísal:ked ich das pod jeden ilias tak to nejde? ukazuje staty ku screen name a nie ku iliasu?

mne islo o HUD, nie reporty, HUD som prave skusil, nejde.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Holdem manager

Odoslaťod necho14 23 Máj 2014 18:48

zdravim, nema niekto na predaj hm2 small stakes za nejaku rozumnu cenu? rad by som zacal znova troska hrat :pokerface: a konecne skusit aj tento soft :dzejkej: , mne ako studentovi staci small stakes verzia, urcite nemam v plane ist vyssie a plna cena ss je pre mna celkom dost :river:
inak, kludne by som bral aj pt4 small stakes, zalezi na ponuke 8-)
ak sa niekto najde, tak poprosim pm s ponukou... :spax:

dakujem za ochotu a prajem prijemny zvysok dna :gl:
Obrázok používateľa
necho14
 
Príspevky: 2
Založený: Apr 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod necho14 26 Máj 2014 18:14

necho14 napísal:zdravim, nema niekto na predaj hm2 small stakes za nejaku rozumnu cenu? rad by som zacal znova troska hrat :pokerface: a konecne skusit aj tento soft :dzejkej: , mne ako studentovi staci small stakes verzia, urcite nemam v plane ist vyssie a plna cena ss je pre mna celkom dost :river:
inak, kludne by som bral aj pt4 small stakes, zalezi na ponuke 8-)
ak sa niekto najde, tak poprosim pm s ponukou... :spax:

dakujem za ochotu a prajem prijemny zvysok dna :gl:


:O:

alebo poradte, kde je mozne zohnat jeden z tychto softov za dobry peniaz :w4444x:
Obrázok používateľa
necho14
 
Príspevky: 2
Založený: Apr 2013
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod ondoko 26 Máj 2014 19:49

small stakes verziu nemam, ale mam jednu volnu licenciu Pro version s Notecaddy. predavam za 70$
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Holdem manager

Odoslaťod hsslayer 05 Júl 2014 13:40

mam pokertracker 4 na predaj omaha+holdem small stakes verziu za 70..
Obrázok používateľa
hsslayer
 
Príspevky: 34
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod Martell17 02 Okt 2015 19:29

Caute, po dlhsom case chcem trochu oprasit pokrove znalosti a zase zacat pomaly hravat. Preto sa pytam ci nahodou nemate niekto na predaj licenciu na HM2 small stakes. Vdaka
Martell17
 
Príspevky: 86
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 18 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod duricazmt 08 Feb 2017 15:39

Ahojte som tu novy...neviem ci to tu patri no zatial som nenasiel nic blizsie..hram poker tak skor hoby uz nejaky rok..rok a pol..teraz chcem sa opriet trochu silnejsie do toho .cize grindit kazdy den kupujem zostavu vsetko uz mam nastudovane co sa parametrov tyka aj bankroll managment.u!nerozhodny som co sa tyka holdem manager alebo PT4..CHCEM PREVAZNE OD ZACIATKU MICRO STACKY CG A SITKA OBCAS HRAT..PRIPADNE AKE SOFTWERE BY SA MI MOHLY ZIST?bohuzial nemam dobru anglictinu ale ucim sa ....a velmi ma zaujima ci mi ostanu udaje z pt4/hm ked sa mi pokazi pocitac alebo ci sa to da preinstalovat na iny comp na priklad ked bude tento uz stary alebo nefunkcny alebo si ho budem musiet znova kupit?dakujem za odpovede :Yahoo!:
duricazmt
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod haman 08 Feb 2017 19:07

Vitaj na fore :vitaj:

PT4 som nikdy nemal, Holdem Manager pouzivam roky a je OK. ak si kupis HEM automaticky v nom mas 2 licencie, mozes 1 dat/pozicat niekomu, alebo ked mas desktop a laptop, mozes to mat tam aj tam.

FYI: HEM teraz vyvijaju v3, zatial v alpha verzii, skusal som ju, je tam obrovsky rozdiel v tom, ze uz nepotrebuje SQL databazu, pouzivaju nejaky vlastny format. neviem posudit, ci to bude zaberat menej disku alebo viac.

nejake porovnanie na webe: http://www.pokerleakbuster.com/pokertra ... nager.html

na dalsich strankach zhruba pisu, ze HEM ma viac funkcii/reportov ale zas je pomalsi ako PT.

Ja si myslim, ze by si mal ist do HEM2 nakolko ovela viacej hracov ho ma, aj tu a skor ti niekto poradi ak budes mat problem.

Dalej sa tieto firmy pred 2 rokmi zlucili a podla mna sa viac zameriavaju na HEM, cize PT pojde do uzadia, je otazne ci vobec vydaju novu verziu, V4 je tu uz dlho.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Holdem manager

Odoslaťod duricazmt 12 Feb 2017 14:45

hm...dakujem.tak rozhodnute Hem2.!!!!co to znamena ze v alfa verzi?skusobna akoby?tesim sa uz som zvedavy ako posuniem hru....casom hlavne ked to zvladnem poriadne ovladat a nastavovat:)ale kazdy nejak zacinal:)takze by som prisiel o vsetky udaje keby mi zhorel notebook alebo priklad mi ho ukradnu?pokial. si to pravidelne nezalohujem?a da sa hem2 sucasne na PS a aj 888?
duricazmt
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Holdem manager

Odoslaťod duricazmt 18 Apr 2017 20:10

Cauko chalani.nieco strasne zazivam asi si tým prešiel každý neviete mi poradiť stiahol som si holdem manažér no až potom som zistil že potrebujem mať inštalovaný aj postgresql...spravil som instalaciu az do konca no nejako mi to blbo ukazuje na casch. Poposu ane hud alebo ine mena atd...mam trial verziu chcem sa zabehnut no som na prasky s toho bude najlepsie ked hem2odinstalujem a spravim nanovo alebo mi staci instaalovat postgresql a aktivovat to nejako v hem2....dalsia otazka ako instalujem postgresql nemate nejaky link?prosim...bohuzial nie som na sk.....normalne nemam na to hlavu by som to dal najradsej niekomu z vas za maly darcek nastavit.......prosim za kazdu radu som vdacny a aky rozdiel je pri cash a zoom casch?treba tam nieco menit?
duricazmt
 
Príspevky: 4
Založený: Feb 2017
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!