PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod Chlpo1989 01 Jan 2010 14:07

GolferSVK napísal:

ee mam cracknutu full verziu

tak potom neviem, mozno skusenejsi borci budu vediet :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: PokerTracker

Odoslaťod medzik 05 Jan 2010 16:58

caute, nedavno som si kupil PT3 small stakes verziu a kedze je kod pouzitelny na 2 PC a ja ho vyuzijem iba na jedno tak kto by mal zaujem o kupu tak nech sa mi ozve na icq 298-585-209 cena 25$ alebo 20e prevodom na MB alebo PS.
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod tomisumi 05 Jan 2010 17:09

Na titan poker neberes? :D
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: PokerTracker

Odoslaťod medzik 05 Jan 2010 20:16

no a ako mi to tam posles ?:D
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod tomisumi 05 Jan 2010 21:08

Normalne ako na PS...cez player transfer
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: PokerTracker

Odoslaťod 3Sammy 13 Jan 2010 19:24

Zdravím... Mám problém s nastavením PT3.. Som v takejto oblasti začiatočník, tak mám s tým problém..Myslím že všetko už je v poho, ale čo tam treba nastavit aby mi ukazovalo stats priamo v on line herni???aj súperov aj moje...Či pri free triali na 60 dní sa to nedá?? skúste prosím poradit. Ďakujem
Obrázok používateľa
3Sammy
 
Príspevky: 221
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 53 krát/4 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Adrian1990 22 Jan 2010 14:57

Zdravíčko
Chalani mal by som na Vás 2 otazky ohladom PT 3

1, ako sa nastavuje aby na stat. na stole neukazoval PT aj ten farebný ramcek v ktorom su uvedené cisla (STAT. ) Cize chcem len cisto cisla lebo ten ramcek mi tam dost veci prekrýva

2, mam taky problem ze moje PT nezobrazuje pri hrani na PS SNG stat. na stol , ale zaujimave ze pri cashgame uz hej . Stat. si roby pre seba , mam ich v database ale na stol ich nedava.
7castle mi napisal ze si musim stiahnut nieaky subor este k tomu alebo co ... ale neviem si stym radi a on ma tiez plnu hlavu svojich starosti takze dalej odpovede som sa uz nedockal :)

Dakujem za pomoc ...
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 22 Jan 2010 15:55

3Sammy napísal:Zdravím... Mám problém s nastavením PT3.. Som v takejto oblasti začiatočník, tak mám s tým problém..Myslím že všetko už je v poho, ale čo tam treba nastavit aby mi ukazovalo stats priamo v on line herni???aj súperov aj moje...Či pri free triali na 60 dní sa to nedá?? skúste prosím poradit. Ďakujem

..myslim, ze PT3 by nemal mat ziadne obmedzenia v trial verzii. Na karte Import/Auto import sa nastav na hernu (siet) v ktorej hravas, potom klikni na kartu "herna configuration" a tam zaskrtni "automaticaly start with autoimport". No a nakoniec musis mat pod tlacitkom "start HUD" zaskrtnute "start automatically". Ak toto vsetko mas, tak by Ti mal HUD v pohode fungovat.

Za tento príspevok od keso26 poďakovali :
3Sammy
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 22 Jan 2010 16:03

Adrian1990 napísal:1, ako sa nastavuje aby na stat. na stole neukazoval PT aj ten farebný ramcek v ktorom su uvedené cisla (STAT. ) Cize chcem len cisto cisla lebo ten ramcek mi tam dost veci prekrýva

v menu klikni na "configure" a tam vyber "configure HUD". Z menu "profile" si vyber profil, ktor chces upravit. Vpravo dole je taky slider s nazvom "Translucecny", vlavo je "solid" a vpravo "clear", tu si nastavujes intenzitu pozadia pod statistikami. Farbu pozadia si mozes menit o nieco vyssie pri "backround color". Ak si slider nastavis uplne vlavo na "solid", tak pozadie pod statistikami bude uplne cierne, ak pojdes so sliderom doprava smerom k "solid" bude pozadie cim dalej tym viac priehladnejsie. Ak sa nastavis uplne vpravo, tak pozadie neuvidis.

Adrian1990 napísal:2, mam taky problem ze moje PT nezobrazuje pri hrani na PS SNG stat. na stol , ale zaujimave ze pri cashgame uz hej . Stat. si roby pre seba , mam ich v database ale na stol ich nedava.
7castle mi napisal ze si musim stiahnut nieaky subor este k tomu alebo co ... ale neviem si stym radi a on ma tiez plnu hlavu svojich starosti takze dalej odpovede som sa uz nedockal :)

..s tymto som absolutne ziadne probelmy sa starsoch nemal, HUD mi funguje ako pri cash, tak aj na SNG a MTT. Cize tiez vobec netusim, aky subor mal 7castle na mysli. Ja som nepridaval ziany.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod Adrian1990 22 Jan 2010 16:19

keso26 napísal:
Adrian1990 napísal:1, ako sa nastavuje aby na stat. na stole neukazoval PT aj ten farebný ramcek v ktorom su uvedené cisla (STAT. ) Cize chcem len cisto cisla lebo ten ramcek mi tam dost veci prekrýva

v menu klikni na "configure" a tam vyber "configure HUD". Z menu "profile" si vyber profil, ktor chces upravit. Vpravo dole je taky slider s nazvom "Translucecny", vlavo je "solid" a vpravo "clear", tu si nastavujes intenzitu pozadia pod statistikami. Farbu pozadia si mozes menit o nieco vyssie pri "backround color". Ak si slider nastavis uplne vlavo na "solid", tak pozadie pod statistikami bude uplne cierne, ak pojdes so sliderom doprava smerom k "solid" bude pozadie cim dalej tym viac priehladnejsie. Ak sa nastavis uplne vpravo, tak pozadie neuvidis.


keso dakujem za reakciu uz som to tak skusal ale pointa je v tom ze uz potom ani cisla neuvidím :) tj nemeni sa len poziadie ale aj cisla
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!