PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod Barin 01 Apr 2010 00:57

Mlachi napísal:ma z toho porazi...co treba spravit preto,aby mi zobrazovalo statistiky na stole?....herna Full tilt.....mam len trial verziu PT3,chcem si to najprv vyskusat, predtym ako to kupim...je to problem?....jazyk mam nastaveny dobre....hand history mi tiez importovalo v pohode....skusal som to hladat v tomto vlakne,ale nejak nepomohlo.....treba hernu spustit nejak cez ten PT,aby to zobrazovalo statistiky na stole alebo co? :wall:
pls help :huh:


Na FTP nemam problem s PT3/HM ani na rush pokri ani na normalnych stoloch...skontroluj ci mas nastavene ukladanie hand history (clovek obas preinstaluje klienta a zabudne na to) ci mas spravne nastavenu cestu kam sa HH ukladaju a potom uz by malo stacit dat autoimport a hadam to bude fachcit.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: PokerTracker

Odoslaťod MoOlkY 01 Apr 2010 10:51

Zdravím páni, mam problém s PT3...pri štarte mi vyhodí toto

tracker sa normálne spustí, ale databáza nefunguje, ruky importovať nemožem...čo to može byť?
Prílohy
PT3.jpg
PT3.jpg (28.99 ) Zobrazená 2275 krát
MoOlkY
 
Príspevky: 125
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 17 krát/2 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod MoOlkY 02 Apr 2010 23:51

už som na to prišiel, ale keby mal niekto podobný problém, tak :
Your database should be intact - click Start --> Programs --> PostgreSQL --> Configuration Files --> Edit pg_hba.conf and scroll to the bottom of the file. There should be a line that looks like this:
#host all all ::1/128 md5

Remove the # sign, save the file, then restart PostgreSQL (Start --> Programs --> PostgreSQL --> Stop Service followed by Start --> Programs --> PostgreSQL --> Start Service) and things should work for you again.
MoOlkY
 
Príspevky: 125
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 17 krát/2 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod Hauthi 06 Apr 2010 17:16

Viete niekto poradiť ako vlozim hand history z Bwinu? Dam manual inport - dom vlozit vsedko z USERS\Local Settings\Data aplikací\P5\B**n\handhistory, nacitava, a nakoniec nic, tiez nepise ziadnu cybu tak neviem co s tým.
Hauthi
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod admin 06 Apr 2010 17:26

Hauthi napísal:Viete niekto poradiť ako vlozim hand history z Bwinu? Dam manual inport - dom vlozit vsedko z USERS\Local Settings\Data aplikací\P5\B**n\handhistory, nacitava, a nakoniec nic, tiez nepise ziadnu cybu tak neviem co s tým.


Problem moze byt v tom ze historia neni v anglictine (ak mas nastaveny v bwine iny jazyk tak to nefunguje)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerTracker

Odoslaťod Hauthi 06 Apr 2010 17:44

Mam cz verziu Bwinu ale história je v anličtine, bude to niecim inim. Netreba este nieco nastaviť?
Hauthi
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod torres80 07 Apr 2010 18:08

Ako si nadstavim aby sa mi statistiky zobrazovali vzhladom na pocet ludi pri stole?
A este ako si nadstaviv v aby mi HUD ukazoval len cisla bez toho co je co? potom to mam moc dlhe diky.
torres80
 
Príspevky: 11
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 07 Apr 2010 19:38

torres80 napísal:Ako si nadstavim aby sa mi statistiky zobrazovali vzhladom na pocet ludi pri stole?

..cize sa Ti nechce stale mackat nas toloch "treat as" ak tomu dobre rozumiem.

adjust limits.png
adjust limits.png (15.75 ) Zobrazená 2067 krát

torres80 napísal:A este ako si nadstaviv v aby mi HUD ukazoval len cisla bez toho co je co? potom to mam moc dlhe diky.


prefix.png
prefix.png (67.97 ) Zobrazená 2075 krát

Za tento príspevok od keso26 poďakovali :
torres80
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod mirolc 07 Apr 2010 20:47

Pravdepodobne sprosta otazka ale da sa nejako zistiť na HUDe, ked mam na stole niekoho s kym som uz hral, či tie štatistiky čo mi pise su z omahy, turnaja alebo z cash? :poklona:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod torres80 08 Apr 2010 11:59

Tak este raz ako si nadstavit Hud aby mi statistiky ukazoval:
takto : 20/10/3 a nie takto: VP:20/PR:10/TAFQ:3

Dik za odpoved ak sa niekto najde kto vie ako na to.
torres80
 
Príspevky: 11
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!