pomocne programy na PS

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 19:39

Chlpo1989 napísal:Dakujem, uz sa budem hrat iba na svojom dvorceku, aby som nahodou niekomu neurazil ego ;)


rob si co chces, bola polozena normalna a seriozna otazka zaciatocnika, tak ocakavam aj normalnu a serioznu odpoved zo strany skusenejsich hracov - ak k tomu nemas co povedat, tak si radsej vezmi pekne loptu, lopatku a utekaj sa hrat von s kamaratmi na piesocek .. zato ze ty (a tebe podobni) si vsade bol, vsetko si videl a uz "hras a porazas" aj high stakes poker scenu, alebo pravdepodobnejsie je, ze si uz niekolkokrat bustol, tak sa radsej neozyvaj, pokial mas vyvolavat zbytocne flame, vdaka tebe potom forum ide dole vodou, lebo k normalnej odpovedi a diskusie sa tu clovek nedopatra
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod Chlpo1989 07 Júl 2012 19:45

Ked sme pri tych stupidnych otazkach a urazkach, tak sa este raz pozri na to, co si sa pytal :) Dohovoril som, nech sa ti dari :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 19:58

Chlpo1989 napísal:Ked sme pri tych stupidnych otazkach a urazkach, tak sa este raz pozri na to, co si sa pytal :) Dohovoril som, nech sa ti dari :gl:


nazov temy: pomocne programy na PS
otazka: hladam existenciu programu, ktory priamo pri hre vyhodnocuje, ci je spravny push alebo fold (spomenul som aj format fifty), spomenul som podobu s SNG WIZ

- pokial viem, co som si uz nastudoval, tak holdem manager vyhodnocuje v realnom case a aktualizuje statistiky hracov, dalej existuje moznost kupy odohranych ruk a statistik na vsetky mozne poker discipliny

- preco by potom nemohol existovat aj program, alebo doplnok programu, ktory vyhodnocuje aj percenta na flope, turne napriklad na farbu, pripadne ma ine funkcie, jednou z nich napriklad vyhodnoti, ci ma hrac spravit push, alebo fold - sng wiz to dokaze po hre, ale kedze realne pracuje s udajmi, ktore su bezne dostupne aj pocas hry, tak som len chcel vediet, ci neexistuje nieco prepracovanejsie, co sa bude dat vyuzit priamo pri hre v realnom case

- myslim si, ze som nespomenul ziadny protipravny stav, ak narazas na to a ani som nikoho nicim neurazil - urazat, vysmievat sa a budovat flame zacal niekto uplne iny

- ale ospravedlnujem sa, ze som si dovolil spytat sa nieco, co som nevedel - najprv si vsetko nastudujem a potom budem prispievat a klast otazky, na ktore dopredu poznam odpovede

PS: pekny den a dufam, ze z teba bude velmi skoro P****Stars pro, ked vsetko vies, myslim, ze takych ludi tam potrebuju, by si sa hodil k dagovi, tiez ma plno inteligentnych reci vzdy
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod tucniak 07 Júl 2012 20:04

napadlo ti preco by regulari hrali poker ked by stacilo mat program ktory poraza player pool? :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 20:11

tucniak napísal:napadlo ti preco by regulari hrali poker ked by stacilo mat program ktory poraza player pool? :)


tak museli by sediet a klikat na tlacitka

ale myslim, ze je to len odporucenie, tak isto ako ked si spocitas, ze na farbu mas 9 outs, alebo ze AA vyhraju v 80% pripadoch a nemusi to dopadnut presne podla percent - tak nieco taketo by bol aj ten prepracovanejsi program, na zaklade informacii by vyhodnotil a odporucil, co je EV+ - kdesi som cital, ze niektore poker software to maju priamo v sebe zabudovane, ze umoznia hracovi, aby vedel ako je na tom s outs alebo v percentami na zostavenie urcitej kombinacie

urcite pomocne programy sa vyuzivaju aj dnes a regular sa bez nich nezaobide ako je napriklad HEM - aj ked su to len cisla, bez spravneho vyhodnotenia su k nicomu a ani to neni zaruka, ze spravis spravny move v danej situacii
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod 1886er 07 Júl 2012 20:18

keby si aj taký soft mohol používať, nehanbil by si sa povedať na verejnosti, že za teba robí rozhodnutia nejaký soft? veď také čosi je úplne trápne
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 20:30

1886er napísal:keby si aj taký soft mohol používať, nehanbil by si sa povedať na verejnosti, že za teba robí rozhodnutia nejaký soft? veď také čosi je úplne trápne


uprimne? nehanbil by som sa ani trosku - SNG format je zalozeny len na matematike (nic viac, nic menej), ak chces dlhodobo vyhravat, musis robit EV+ rozhodnutia a prisposobovat ich s dobou (to co bolo EV+ pred 5timi rokmi, dnes moze byt EV-), kedze strategie ako porazat jednotlive formaty idu dopredu a masa ludi hra stale inac, cize aj keby program na zaklade mnou odohranych a ziskanych statistik vyhodnoti, ze je spravny push, este by neznamenalo, ze v tej danej ruke vyhram, lebo karty este neboli rozdane vsetky a neviem, ake karty ma protihrac

miliony hracov dnes pouziva HM alebo kupuju odohrane ruky, nehanbia sa?
fultilt poker okradol statisice ludi (mozno niektorych aj o celozivotne pokrove uspory), nehanbia sa?
a je dalsich moznosti

preco niekto HEM pouziva a kupuje si odohrane ruky (hlavne CG hraci) a niekto iny taku moznost nema? napriklad je to pre neho drahe? nech teda plosne zakazu vsetky statisticke a trackovacie programy a bude mat kazdy rovnake podmienky
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod Chlpo1989 07 Júl 2012 20:46

Lenze tu sa bavime o dvoch rozdielnych veciach:

1. Trackovacie softwary, ktore ti zaznamenaju kazdu ruku a robia ti z toho statistiky, na zaklade ktorych sa rozhodujes ty sam, ci nieco spravit alebo nie. HM ti nepovie ani nevyrata pocas hry, ci bude v danej situacii 3bet lepsi ako call a pod.
2. Software, ktory hra za teba (na ktory si sa pytal) a v podstate ti vyhodnoti celu situaciu, vyrata odds, na zaklade nejakych udajov ti vyrata equity vs protihrac a povie ti, co mas spravit aby to bolo najviac EV+. Ak by existoval taky program, tak hra poker cela moja rodina az po senilnych starych rodicov, ktori by vzdy klikli na to, co im program ukaze...

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali - 2:
dzejkej, Name368
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod bsbs. 07 Júl 2012 20:51

chipyman napísal:.

Ma to hacik, ze ak by existoval program, ktory ti v realnom case povie, ze "teraz foldni/callni - lebo je to najviac EV+", tak by to pouzivali vsetci a potom by vsetci boli akurat prinajlepsom EV nula a profit by mala iba herna z rake.

(recnicka otazka - ako program vyhodnoti, ze niekto pushuje napriklad 10% ruk? pushuje tam Ax alebo broadways? small pairs alebo connectors? to su veci, ktore zasadne ovplyvnuju to, ci je tvoj move s urcitou rukou EV+ alebo nie)

Za tento príspevok od bsbs. poďakovali :
dzejkej
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: pomocne programy na PS

Odoslaťod chipyman 07 Júl 2012 20:57

Chlpo1989 napísal:Lenze tu sa bavime o dvoch rozdielnych veciach:

1. Trackovacie softwary, ktore ti zaznamenaju kazdu ruku a robia ti z toho statistiky, na zaklade ktorych sa rozhodujes ty sam, ci nieco spravit alebo nie. HM ti nepovie ani nevyrata pocas hry, ci bude v danej situacii 3bet lepsi ako call a pod.
2. Software, ktory hra za teba (na ktory si sa pytal) a v podstate ti vyhodnoti celu situaciu, vyrati odds, na zaklade nejakych udajov ti vyrata equity vs protihrac a povie ti, co mas spravit aby to bolo najviac EV+. Ak by existoval taky program, tak hra poker cela moja rodina az po senilnych starych rodicov, ktori by vzdy klikli na to, co im program ukaze...


ok, ja som len chcel povedat, ze dany MOVE sa uz uskutocnil, teda je mozne ho zaznamenat a je niekde ulozeny - ja neviem presne ako funguje HEM dopodrobna, ci dokaze zbierat informacie pocas hry, alebo vyhodnocuje LEN minulost, ked bola ruka odohrana dokonca, alebo ci existuje nejaky iny program, nadstavba, ktory trackuje v realnom case v danej hre situaciu a tu ti vyhodnoti nejakym sposobom, preto sa na to pytam, lebo tomu az tak dobre nerozumiem, co vsetko na trhu alebo internete je k dispozicii

ps: program mozno existuje, ale len ako nelegalna verzia u cinskych hackerov potom asi, ked sa o tom rozpravame :gl:

nemyslel som to v zlom, len chcem vediet viac
chipyman
 
Príspevky: 34
Založený: Apr 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!