EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod MiskoKvo 07 Mar 2010 14:43

jano nebudem sa hadat kvoli kravine ... ale ja viem ocom som pisal a skreslene to urcite nebolo ...rec bola otom ze profici z ameriky nehraju velke casky popri turnajoch WPT,EPT pri side eventoch.. ze je prenich neprakticke nosit cash/prevadzat atd... kedze doniest take velke peniaze z ameriky do Eu neni len tak a danovnici si nato davaju bacha ...ale mne je jedno nestoji mi hadat sa za nieco zcoho nic nemam a ani sa ma to netika ..ja som len nadviazal na nazori hracov ako mike matusow a lederrer ktori pisali vo svojich knihach ze uz boli v eu prepadnuti a ze neni to len tak ...


a este Johnatan Little (tusim wpt hrac roku 2008?) nedavno na coachingu v pokerstrategy rozeberal ze rake v eu je 5 nasobne vecsi pri cg... atd hawk ..
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod janobendik 07 Mar 2010 15:11

Miskokovo, ja sa nehadam, len Ti pripomínam, že nemám rád ak si berie moje meno do pusy a podáva skreslené info!!
Okrem toho vela čítaš, radšej chod medzi ludí, na velke turnaje /nemusíš hrát- nasavat atmo/ a daleko viac pochopíš ako z niektorých knižiek. Ináč len zúfalec si može mysliet, že vačšie prachy /50K a viac/ si hráči mosia vo vrecku ;) . Taktiež tí čo vyhrajú na EPT 1melko to odnesú v teskoigelitke :lol2: :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod Andrej 07 Mar 2010 16:29

janobendik napísal:Miskokovo, ja sa nehadam, len Ti pripomínam, že nemám rád ak si berie moje meno do pusy a podáva skreslené info!!
Okrem toho vela čítaš, radšej chod medzi ludí, na velke turnaje /nemusíš hrát- nasavat atmo/ a daleko viac pochopíš ako z niektorých knižiek. Ináč len zúfalec si može mysliet, že vačšie prachy /50K a viac/ si hráči mosia vo vrecku ;) . Taktiež tí čo vyhrajú na EPT 1melko to odnesú v teskoigelitke :lol2: :lol2:


To, ze by hraci nenosili cash nie je az tak pravda. Pre top pokrovych hracov 10-20K Eur nie je az taka velka suma, a niektori taku sumu bezne nosia pri sebe (ak idu hrat). Snad si nemyslis,ze ked idu hrat nejaku homegame ze tam saskuju s kreditkami :lol2:

Len tak mimochodom:
Elky bol zadrzany policiou, a bol povazovany za drogoveho dealera, len preto, ze mal pri sebe vacsi obnos penazi - akurat isiel hrat cash.
Viffer mal takisto problemy s policiou na letisku - a mal vtedy pri sebe hotovost 15K $.
Rovnako som cital clakon od Phila Galfonda, ked isiel hrat HSP a ze nebolo uplne jednoduche mat pri sebe 700K.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod tomisumi 07 Mar 2010 19:12

Všetko zlé je na niečo dobré, EPT sa dostalo do hlavných správ na Markíze ;)
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod janobendik 07 Mar 2010 19:28

....andrej, to je fakt ako u debilov!! čítaš aj v zátvorke?? ak ano tak len pre teba 50K je cca :lol2: 50.000,-
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod martinique39 07 Mar 2010 19:36

Horsey7 napísal:viacere zdroje uvadzaju 800k



a preco by uvadzali 100tis euro? ked 800 znie 8x lepsie? :ROFL:

fakt si niekto mysli, ze vitaz dostal igelitku a v nej 2000 500viek? a nad ranom isiel domov aby si to schoval pod postel kym otvoria banku?
nehovoriac o tom ze keby s tou igelitkou prisiel do banky tak moze ist rovno na policiu vysvetlovat a dokazovat ze to fakt on vyhral 8-)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod svkice666 07 Mar 2010 19:58

tomisumi napísal:Všetko zlé je na niečo dobré, EPT sa dostalo do hlavných správ na Markíze ;)

Aj jojka dávala :shot: :shot: :shot: :shot: Len či je to dobrá reklama :Bravo: :pardon:
Naposledy upravil svkice666 dňa 07 Mar 2010 22:09, celkovo upravené 1 krát.
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod Andrej 07 Mar 2010 20:15

janobendik napísal:....andrej, to je fakt ako u debilov!! čítaš aj v zátvorke?? ak ano tak len pre teba 50K je cca :lol2: 50.000,-


????? nechapem tvoju poznamku.

Len pre tvoju informaciu 700K je 700 000,-. a 700K > 50K.

Na rozdiel od teba citam aj to co je v zatvorke aj to co nie je v zatvorke.

Viem ze si velka hiezda, ale lekcia slusneho spravania by ti nezaskodila.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod janobendik 07 Mar 2010 20:57

Nechapavemu Andrejkovi:
janobendik napísal:To, ze by hraci nenosili cash nie je az tak pravda. Pre top pokrovych hracov 10-20K Eur nie je az taka velka suma, a niektori taku sumu bezne nosia pri sebe (ak idu hrat). Snad si nemyslis,ze ked idu hrat nejaku homegame ze tam saskuju s kreditkami
, už chápeš miláčik? už chápinkáš poznámočku?? takže najskor by si sa mal ospravedlnit a nie mna poučat v správaní! radšej vylez spoza obrázovky a chod pozriet niekde aspon na ulicu, lebo ideš tu rozprávat čo hráči nosia po vreckách a ani hráča si asi nevidel, okrem ISILDURA :lol2: :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod Andrej 07 Mar 2010 21:24

janobendik napísal:Nechapavemu Andrejkovi:
janobendik napísal:To, ze by hraci nenosili cash nie je az tak pravda. Pre top pokrovych hracov 10-20K Eur nie je az taka velka suma, a niektori taku sumu bezne nosia pri sebe (ak idu hrat). Snad si nemyslis,ze ked idu hrat nejaku homegame ze tam saskuju s kreditkami
, už chápeš miláčik? už chápinkáš poznámočku?? takže najskor by si sa mal ospravedlnit a nie mna poučat v správaní! radšej vylez spoza obrázovky a chod pozriet niekde aspon na ulicu, lebo ideš tu rozprávat čo hráči nosia po vreckách a ani hráča si asi nevidel, okrem ISILDURA :lol2: :lol2:


Pekne sa prezentujes. :Bravo: :Bravo: :Bravo: :Bravo:

Neviem preco sa snazis silou mocou kazdeho zosmiesnit, ked ma iny nazor ako ty.
Asi mas nejaku potrebu zosmiesnovat ludi, lebo teba tiez casto zosmiesnuju za tvoje nazory.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!