trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Mayday 16 Feb 2010 15:39

toto ma veru tiez zaujima, lebo v od aprila chcem rozhodit siete aj ja na ine sajty. jak spominal dzejkej, nl100/nl200 na LA je zatial celkom stavnate (aj ked stavaju sa pripady ako vcera po pol noci, kedy som na tych limitoch nenasiel absolutne nic zaujimave). A co budeme robit, ked vystrieda dnesny slaby cajovy medialny odvar krizy, kriza ozajstna? :fish:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 17 Feb 2010 18:14

http://www.pokerstrategy.com/news/conte ... onus_29868

toto ta moze zaujimat, teraz tam budes mat odbry cashback a mozes tam hrat taky mesiac (ten ked je aj Cash chase) kym si budes hladat inu hernu
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod grulo 17 Mar 2010 12:26

My favourite blog :)
Trikoza zije alebo sa naplnil nazov blogu? :dzejkej:
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Horsey7 17 Mar 2010 13:31

bustol a teraz robi na salasi bacu
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod palo1973 17 Mar 2010 14:18

Horsey7 napísal:bustol a teraz robi na salasi bacu


-ale prave mali vcera vyplatu,tak si dava zaviest net a depozituje 50 $ a startuje comeback
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod brum17 18 Mar 2010 00:42

palo1973 napísal:
Horsey7 napísal:bustol a teraz robi na salasi bacu


-ale prave mali vcera vyplatu,tak si dava zaviest net a depozituje 50 $ a startuje comeback


ale zevrajze tam ma nestale netove spojenie a pada mu to uprostred velkych potov tak kasle nato :(
Obrázok používateľa
brum17
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod spax 18 Mar 2010 21:47

Kluci, prave mi prisel telegram od Trika.
Poprosil me, abych vam vzkazal nejake info.


Cauko chalani,

asi jako vy vsichni, i ja mel svuj poker sen o tom, ze se jednou stanu slavnym poker pro a hastings a cole si me budou poustet na jutube jen aby zjistili moji hru. vse vypadalo tak slibne, ale pak prisel bohuzel pad. jak vite, grindil jsem od nl100 pres nl600 az na nl1k. Musim se priznat, ze sem tam jsem si pinknul 50/100 hu, ale to jsem jen ukradnul blindy a sel si koupit ipod. (dobre, nekdy jsem si dopral i nejakou tu tetu). Jednoho dne jsem se probudil a zjistil jsem, ze hrani nl1k je pro me casove EV-, ze se daji rychleji vydelat lepsi penize. => sehnal jsem si falesny turecky pas, zmenil identitu a odjel do berlina, kde jsem potkal par chlapku, co opravuji televize a tak.. znate to. kluci prisli s bajecnym napadem, ze bychom mohli jit na pokerovy turnaj. Poker je fajn, takze proc ne, kvuli tomu jsem tam jel. Ale my tam totiz sli s nejvice EV+ cilem a to tim, ze to tam vsechno rozstrilime. Myslim, ze skill jsme na to meli, hrali jsme vsichni po nocich cs a sledovali fragvidea na jutubu. Takze jakmile prisel den d, sli jsme na vec, kluci meli hodne low rank, evidentne malo expili, takze jsme pouzili par spellu aka /say AAAGHHH PREPADENI, ruce hore gate dole! a vsichni se mohli potentovat. Penizky jsme uspesne vybrali a rozdelili si. Vsichni jsme se rozprchli, ale dozvedel jsem se, ze ten jeden opravar to podelal a sel nas udat. Jelikoz se bojim, ze by me mohl vypatrat, jsem ted ukryty jako baca na salasi, kde me snad nikdo nenajde. Az nastane ta spravna chvile, ja se vratim!

Budte se mnou a ja budu s vami
Vas verny
Triko


PS. posilam vam i pohledniciObrázok

Za tento príspevok od spax poďakovali :
trikoza
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod obivano 18 Mar 2010 22:01

haha
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 18 Mar 2010 22:02

spax napísal:Kluci, prave mi prisel telegram od Trika.
Poprosil me, abych vam vzkazal nejake info.


Cauko chalani,

asi jako vy vsichni, i ja mel svuj poker sen o tom, ze se jednou stanu slavnym poker pro a hastings a cole si me budou poustet na jutube jen aby zjistili moji hru. vse vypadalo tak slibne, ale pak prisel bohuzel pad. jak vite, grindil jsem od nl100 pres nl600 az na nl1k. Musim se priznat, ze sem tam jsem si pinknul 50/100 hu, ale to jsem jen ukradnul blindy a sel si koupit ipod. (dobre, nekdy jsem si dopral i nejakou tu tetu). Jednoho dne jsem se probudil a zjistil jsem, ze hrani nl1k je pro me casove EV-, ze se daji rychleji vydelat lepsi penize. => sehnal jsem si falesny turecky pas, zmenil identitu a odjel do berlina, kde jsem potkal par chlapku, co opravuji televize a tak.. znate to. kluci prisli s bajecnym napadem, ze bychom mohli jit na pokerovy turnaj. Poker je fajn, takze proc ne, kvuli tomu jsem tam jel. Ale my tam totiz sli s nejvice EV+ cilem a to tim, ze to tam vsechno rozstrilime. Myslim, ze skill jsme na to meli, hrali jsme vsichni po nocich cs a sledovali fragvidea na jutubu. Takze jakmile prisel den d, sli jsme na vec, kluci meli hodne low rank, evidentne malo expili, takze jsme pouzili par spellu aka /say AAAGHHH PREPADENI, ruce hore gate dole! a vsichni se mohli potentovat. Penizky jsme uspesne vybrali a rozdelili si. Vsichni jsme se rozprchli, ale dozvedel jsem se, ze ten jeden opravar to podelal a sel nas udat. Jelikoz se bojim, ze by me mohl vypatrat, jsem ted ukryty jako baca na salasi, kde me snad nikdo nenajde. Az nastane ta spravna chvile, ja se vratim!

Budte se mnou a ja budu s vami
Vas verny
Triko


PS. posilam vam i pohledniciObrázok



:Bravo: :lol2: :lol2: :lol2: :poklona:
IMO True story, net mu urcite pada, kludne spravim aj screen na potvrdenie evidence, kazdy cheme 1percento s lupu pokial tu neda dake video, inak ho udame (najlepsie coaching video ako ssa stat spravnym valachom)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 18 Mar 2010 22:04

Lol fake trikoza by nepisal po slovensky a ta fotka je tiez photoshoped !
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!