7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 28 Mar 2010 02:16

No pekne sa nam ten mesiac konci :D

Druha dnesna session bola najhorsia ever.

Popri tom som hral 100k VIP SN freeroll, a vyhral fantastickych $50 za cca 250/8000 ak si dobre pamatam :D

Zajtra poobede planujem dat normalnu session, a vecer potom bonusove chutovky, cize BOP freeroll, Turbo Takedown, Sunday Million, a popri tom nejake 180many.
Prílohy
7castle_Worst Session Ever.png
7castle_Worst Session Ever.png (17.37 ) Zobrazená 3580 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 28 Mar 2010 18:17

Akoze bavim sa...

Dnes som to vypol po 50 turnajoch, nemalo to vyznam, nebol som schopny vyhrat jedinu ruku...
Prílohy
7castle_280310.png
7castle_280310.png (14.06 ) Zobrazená 3209 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Adrian3694 28 Mar 2010 21:08

7castle napísal:Akoze bavim sa...

Dnes som to vypol po 50 turnajoch, nemalo to vyznam, nebol som schopny vyhrat jedinu ruku...


Ako to je mozne?? je to rigged alebo si spravil par chyb ?
Adrian3694
 
Príspevky: 26
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 28 Mar 2010 22:06

Rigged to nie je, chyby som spravil 2-3 o ktorych viem (t.j. viem ze som to mal hrat inak, aj ked som to hral som vedel ale aj tak som urobil zle), ale inak to je proste variacia...

Prehral som snad kazdy 88 vs A5 type situaciu, stale na mna flopovali sety, na AA som bral blindy, a hlavne, vzdy ked som bvb zavolal Ax, oni mali Ax+1, to bolo fakt komicke.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 29 Mar 2010 01:43

ITM v SM :D

V prvom v zivote, tak snad to niekam dotiahnem ;)

Inak slape aj w4444x a zije aj dawidsvk, takze gogogo guys!

A dik vsetkym ktori sa zastavili a povzbudili do chatu :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dawidsvk 29 Mar 2010 03:16

tak ja som nakoniec na tom SM skoncil 15min neskor ako ty...najprv som robil somariny s AKs kde som stratil polovicu stacku a potom pri 10BB som pushol A8s z buttonu, low flop s 8, turn river runner runner str8 pre supera s A4. :wall: :wall: :wall:
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Drak 29 Mar 2010 12:17

7castle napísal:ITM v SM :D

V prvom v zivote, tak snad to niekam dotiahnem ;)

Inak slape aj w4444x a zije aj dawidsvk, takze gogogo guys!

A dik vsetkym ktori sa zastavili a povzbudili do chatu :good:


Čau Vlado, no chvíľu som ťa sledoval,
najprv si vyhral coinflipp s KQ tušim proti 99, potom farba s JJ na riveri Ťa postavila na nohy oproti A niešo malé s A na flope ..., a mal si krásny stack o 01,30 hod, tuším 80 k ..., si sa odpálil, alebo smola ???
Inak samozrejme gratulujem!
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 29 Mar 2010 12:42

Tak som si dal vcera prvu taku vacsiu MTT session, skoncil som malinko v pluse, co je dost slabota na to ze som tam par veci freerolloval :(

Zacalo to vyborne, pustil som si za 2500FPP kvaldu na SM, hralo 417 a bolo 82 ticketov... celkom mi slo, myslim ze pri 150/300 som mal 8k, ostavalo 150 hracov, a kamos vtedy vyhlasil, ze uz je to doma, ze to ufoldujeme :D Sa mi to zdalo nemozne, ale drzal som sa jeho planu, kedze je skusenejsi, asi 3x som foldol nenormalnu ruku, a na koniec som postupil v momente ked som bol na SB, foldol som, ostalo mi 30 (!) chipov, pricom ante bolo 50 :lol2:

Potom to uz take ruzove nebolo, hlavne som neuhral 2 podstatne veci:

V BOP to celkom slo, ale do HU som vstupoval s asi 1/4 chipov, a neustal som hned prvy showdown s 8bb - K3 vs A9o. Kedze v BOP treba vyhrat prvy stol, obisiel som naprazdno.

V TT som mal sance na druhe ITM v rade, vyvijalo sa to v pohode, ale pri t300 do mna pushol SB, ja insta call s 9bb s ATs, chlapik otoci JJ, flop Axx, turn J :D

Kedze som vedel ze ma caka SM, co moze byt dlhe, tak som si povedal ze si doprajem, a za 20k FPP ($320) som si pustil superstaelit na EPT San Remo, hralo to cca 180 ludi a bolo 7 balikov. Vyvijalo sa to v pohode, az kym som neraisol AKo, chlapik za mnou flat. Flop 235 vsetko cluby, ja som mal Kc, tak som b/c jeho allin, otocil JJc, turn river blank a ja som padol na 5bb short :( Potom som dal jeden rychly DU, 2-3x som este shipol bez odporu a tak prezival na 8bb, zdablil na AQ vs KT, ale pri cca 80hracoch som na BB volal SB push s A6, otocil Q8 a bol som out.

Okrem toho som hral vsetky mensie MTT co sa hrali, plus par 180manov na doplnenie, 3x som mincashol - 2400/31000 na Sunday 1/4 Milione (haha) a 403/11000 na Daily Thirty Grand, co nebola uplna tragedia ale samozrejme dost o nicom, no a na zaver som dohraval uz len SM...

Bola to celkom prca, na konci som sledoval este dawida a w4x, vypadli sme dost po sebe. Na zaciatku som bol trochu strateny, online MTT deep som skoro nehral, cize som sa musel trochu zorientovat... raz ma na river uhaluzil super ked na KKT59 boarde reraisol river, som vedel ze neexistuje aby mal K, str8, flush, proste nic lebo tak by sme nedosli na river, tak som s JT zavolal, mal 99 8-) Potom som ale vyhral dolezitu ruku ked super nedotahal flush a platil flop a turn jak blazon (este aj river kedze mal TP).

No a potom sa zacalo reraisovat/pushovat. Mna v podstate zadotoval jeden super, ked som mu zobral najprv solidny pot ked som s TPKK c/r turn a zlozil, potom som 3b/callol 77 a vyhral proti 22 (flop x72), a nakoniec ho zobral celeho ked to psychicky neuniesol a s A2s 4betol moj rereaise ked som mal JJ :D Tusim dokonca dostal A na flop, ale ja FD, a tu sme tam spolocnymi silami na river dotlacili :D

Potom som 2-3x flip vyhral, 2-3 prehral, stale som na tom bol dobre, az kym mi uplne prestalo chodit... padol som na asi 8bb, shipoval by som QJs UTG+1, ale rozhodol som sa ze r/c bude vyzerat viac scary, zakaznik bol len jeden s K9, toho som lahko poriesil ;)

O par minut na to som bol ale out, reshipol som s cca 19bb AJo z BTN, chlapik na CO sa s 44 rozhodol ze je to good, flop 4, mal som este gutshot ale zazrak sa nestal, out 402 za $637, lepsie ako nic, ale velka skoda ;)

Kazdopadne kedze mi aspon trochu islo to bolo asi prvy krat co som si nejake MTT uzival, no a odteraz je iste ze kazdu poslednu nedelu v mesiaci mam vybookovanu na MTT noc :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Drak 29 Mar 2010 13:41

Pekný report, veľmi slušný výsledok. Tak nejako vyzerajú aj moje MTT 100+9 Freezouty. Väčšinou ITM, ale trafiť to zatieľ nejde, včera som prehral a vypadol (29.), keď som re-pushol 20 BB s AKo do AKo, a jemu došli strapeté ... :evil:
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Strangercz 29 Mar 2010 22:51

Zrovna 7castle koukám že máš rozjetou session - 23 stolů. Trochu nadplán se ti to otevřeno ne? :)
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!