7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 30 Mar 2010 22:05

Horsey7 napísal:zaujimalo by ma ci nejak vyraznejsie usposobujes/adjustujes pushe/cally vs konkretni regulari, alebo je majorita situacii hlavne v late fazi aj tak unexploitable


Ano a maximalne, na 60tkach to uz bez toho nie je mozne hrac vobec. Pushovanie je neskutocne zalozene na rangoch, ano je povedzme 70% situacii kde je spravna odpoved jedna, ale tych 30% je ovela dolezitejsich.

Su regulari, ktori vedia na bubble foldnut AK ked treba, ale aj taki, ktori v rovnakej situacii snapnu A8, pretoze "vedia" ze su pred tvojim rangom - to, aka katastrofa je to pre ich, a tym padom aj pre moju equity ich absolutne nezaujima, a tym su maximalne nebezpecni.

Pri tych co s nim hravam pravidelne si vsimam ako wide pushuju v standardnych situaciach, tj povedzme na bubble so 4bb utg, na btn so 6bb, etc., a tiez ako wide pushuju/calluju bvb. Tie rozdiely su v rangoch superov su obrovske, takze je to nevyhnutne.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 30 Mar 2010 22:11

Adrian1990 napísal:
pegas1975x napísal:skor by ma zaujimalo ako dokazes pri 9 hodinovej sessions a takom mnozstve stolov udrzat koncentraciu.
Ja mam problem pri 4 stoloch udrzat koncentraciu 4 a viac hodin.



Presne toto som sa chcel spýtať aj ja . Jak ked zacinam seasion tak si urobím kavu a tak sa viem sustredit naplno cca 2 hodinky potom nieaky ten energy drink a z toho mi uz treba na wcko a potom to uz ide dole vodou , viac sledujem telku ako monitor .Mas napr spustenu telku ked hras ? Napis nam ako to u teba vyzerá ked dávaš take dlhsie seasion . thx ;)


No jednoducho disciplina a koncentracia su moje silne stranky ;)

Ja to proste beriem vazne, takze sa to snazim nerobit polovicne. Kazdy zly allin v prvom leveli ma stoji $60, takze robim maximum preto, aby som stale daval pozor. JAsne ze to nie vzdy ide na 100%, ale snazim sa.

Telka by ma ani nenapadla, v poslednej dobe nemam ani radio casto, a zistujem ze mi nechyba. Nebrowsujem web, na skype mam jedineho kamarata cez poker ktoremu sa vyzalujem ked treba, inak ma nic nerozptyluje.

Nehravam ked som unaveny, a ked mam pocit ze mam dost, tak proste skoncim.

Vacsinou hravam 4 hodiny, tychto 9 bola vynimka, lebo mi islo a rozhodol som sa ze to skusim.

No a pri hrani mam pri sebe flasu mineralky, a sem-tam nejake keksy ci cokoladu.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Burda 31 Mar 2010 00:00

Cau 7castle
Mas paradni blog dozvedel jsem velke mnozstvi informaci i kdyz to trvalo tak tyden nez jsem dosel az sem. :)
Pouzivas table ninju nebo stale nejake skripty jak si psal v minulosti ? Ztm hraju 6,50 a zajima me jak velky rozdily jsou mezi 16 a vysse..
Burda
 
Príspevky: 3
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dzejkej 31 Mar 2010 01:09

Adrian1990 napísal:Jak ked zacinam seasion tak si urobím kavu a tak sa viem sustredit naplno cca 2 hodinky potom nieaky ten energy drink a z toho mi uz treba na wcko a potom to uz ide dole vodou , viac sledujem telku ako monitor .Mas napr spustenu telku ked hras ?


Akonahle sa prestanes sustredit, treba to vypnut. Vela z nas hrava viacero kratkych session - napr. 2-3x za den 1-2h. Medzitym oddych, televizia, sport, whatever. Clovek vyvetra hlavu, nacerpa energiu a opat moze hrat. Celkovo das rovnaky pocet hodin, len budes hrat lepsie :). Niektori hraci kludne prerusia session iba na 30-60 minut na rychly oddych a hned im to ide lepsie :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 31 Mar 2010 01:42

Burda napísal:Cau 7castle
Mas paradni blog dozvedel jsem velke mnozstvi informaci i kdyz to trvalo tak tyden nez jsem dosel az sem. :)
Pouzivas table ninju nebo stale nejake skripty jak si psal v minulosti ? Ztm hraju 6,50 a zajima me jak velky rozdily jsou mezi 16 a vysse..


Ahoj, dik ;)

TN nepouzivam, hram stale rovnako, cize so StarsAssistantom a StarsHotkeys. Zvykol som si a nic mi nechyba.

Rozdiely su imo dost velke, hlavne v tom, ze nad 16tkami je ovela viac regov. Ryby su vsade rovnake, katastrofalnych hracov stretnes aj na 60tke, akurat ich je ovela menej, a regov (lepsich) je tam ovela viac.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 31 Mar 2010 01:58

Tak to mam za sebou :D

Dneska som to dorazil, 4000 SNGciek, z toho asi 1850 60tok, 1250 38ciek a 900 27ciek.

Hodilo to 81k VPP ciek, co je viac ako som cakal, kedze bolo viac 60tok.

Profit je uspokojivy 8-)

Som velmi spokojny, zvladol som pomerne solidnu zataz, najma na zaciatku aj na psychiku, takze mam overene kolko zvladnem, ked bude zas niekedy treba.

April nabehnem do normalneho rezimu, t.j. plan je dat okolo 2k turnajov. Okrem toho zacnem rozhodne hravat stepy, zacnem od Stepov 2 a uvidime kam s tym prideme, celkovo by som urcite tento rok chcel ist na 2 EPTcka, a toto bude pre mna zrejme najschodnejsia cesta.

Tiez si niekedy chcem najst cas aby som dal nejaku HU SNGcka, no a potom samozrejme nejaku tu MTT noc, ked nie inokedy tak posledna nedela to isty (BOP, TT, SM, etc).

Okrem toho ak sa podari, skusim v aprili pripravit nieco rozumne pre PP, ale radsej neslubujem kym to nebude hotove ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 07 Apr 2010 16:22

Mortylen mi pripomenul podstatnu vec, ktoru sa uz dlhsie chystam vyriesit... zalozny zdroj energie.

Nehram na NTB, cize v pripade problemov s elektrinou som dost v keli, existuje na trhu nieco co mi pomoze? Nejaky zalozny zdroj co zvladne povedzme 40min?

Zatial som tomu venoval len 2 minuty ked som bol omylom minule v Sharku, a chlapik tvrdil ze to co existuje a je lacne zvladne tak 1min, a ze to co chcem ja bud neexistuje alebo to bude vazit 100kil a stat 1kE+.

Chystam sa si to zistit poriadne, ale ak niekto tusite viac budem rad ak mi usetrite cas... ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod TuKE 07 Apr 2010 16:28

Za cenu záložného zdroju si radšej kúp laptop, ktorý budeš mať čisto na poker :)
Je to imo lacnejšie a efektívnejšie riešenie ako záložák, ktorý vydrží 10 min a stojí toľko ako lacnejší laptop.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Adrian1990 07 Apr 2010 17:46

Alebo toto za 120 e ešte aj telku ti to utiahne :)
http://www.tvproducts.sk/benzinovy-generator
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod fefe13 07 Apr 2010 18:28

takato UPC ti to utiahne tak okolo 30-40min.
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=14534743

ked na to napojis len PC a nie chladnicku tak v pohode :)
fefe13
 
Príspevky: 129
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!