Highway to hell by Chlpo1989

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Horsey7 07 Apr 2010 12:59

Chlpo1989 napísal:
Horsey7 napísal:no akurat ty platis ked tu equity velmi nemas :)

Ok tak teraz mi to ozrejmite, pretoze som uplne mimo...


na flope mas voci random ruke 30% equity, nieto voci comukolvek realnemu, teda absolutne nemas odds na call
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod michael163 07 Apr 2010 16:02

Pochybujem, ze v jeho PF r/call rangei bude nieco take ako si napisal.
Skor by som tam tipoval nejake TT-QQ.


imo bude mat casto set takze ja by som foldoval proti takemuto hracovi aj ked vzorka 36ruk este neni uplne objektivna ale asi aj tak. aj ked ho mozno konretne teraz nemal tak v long rune je toto EV-(proti takemuto hracovi). just my opinon:)

EDIT: ups tusim som ti komentoval trosku starsiu hru ako som ti to tu tak cital od hora dole.. :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 08 Apr 2010 07:59

Dik chalani za posty, dal som si to v hlave dokopy a uvedomil som si to :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 11 Apr 2010 11:44

Noc plna prekvapeni

Vcera sa mi stala seria viacerych zaujimavych veci...

Vecer sme sa dohodli s kamosom, ze si pojdeme niekam sadnut a zapit jeho nadchadzajuce narodky (nebudem vtedy doma). Po par miesanych drinkoch a asi 4 hodinach som sa citil ja ako miesany a pomaly sme sa poberali domov. Co sa vsak nestalo, "osud" nam pripravil do cesty lokalny pub, ktory kamos poznal. Navrhol mi, ci si nechcem zahrat ruletu. Vysvetlil som mu moj nazor, ale pokial si chce zahrat on, nachvilku tam s nim pojdem.

Po vkroceni som ostal dost sokovany, pretoze v miestnosti velkej asi ako trosku vacsie verejne zachody sa tlacilo takmer 30 automatov, ruleta (stroj), bar (rozumej vycap), pokrovy stol a asi 2 tucty miestnych domorodcov (kazdy druhy vyzeral ako troska).
Zaujala ma akcia (rozumej nejaky utrapeny 5€ rebuy) na stole velkosti HU stola, kde sa tiesnilo asi 12 Villainov. Ostali sme pri rulete, kamos zamenil par € a sranda sa mohla zacat. Ruleta je v celku fun, pokial clovek nehra za svoje :)

Asi po 40 min. sme boli mierne v pluse, ale po vacsinu casu BE. Do miestnosti so slovami "dnes mi ide" vchadza "Fero" z hornej dolnej a vyzeralo to tak, ze v rukach drzal cerstvu vyplatu. Posobil dojmom ostrielaneho kovboja a zjavne ho tam vsetci poznali.

Vsetko sa zacalo pri rulete, kde si "Fero" zamenil 100€. Sedel hned vedla nas, takze som mal o veci dokonaly prehlad. "Fero" natukal cisla s velkou presnostou, pricom do seba stihol vyliat 3 dvojite vodky. Po tom ako sa ruleta dotocila, "Ferovi" svietila na display-i suma 480€, ktore nasledne vybral. Presunul sa k automatom a po chvilky nadavania (neustaleho) zacal strasne kricat. Hovorilo sa nieco o sedmickach, mne len stacila suma. Chalanisko si vytiahne 5800€ :shock: Presunie sa naspat k rulete kde vytiahne dalsich 500€.

Rebuy sa skoncil a chalani sa tam dohadovali na CG. Schylovalo sa na 1/2 ale nakoniec sa dohodli na 0,5/1.
Po chvilke sledovania toho bozieho utrpenia som si zamenil 50€ s tym, ze si pockam na karty a budem tlacit jak o zivot. Uroven bola az taka zla, ze keby hovorime o cislach, v rozpati 10 je best 0 je hnoj, mali by 6 miestnu minusovu hodnotu.

Po chvilke som dostal na ruku KK ktore som 3betoval a dostal som sa do 4way potu. Na low boarde sa precheckovalo ku mne a s usmevom som pushol. Dostal som 3x call a triple up bol na svete. Hral som len premium ruky typu 99 s ktorymi som bez problemov vyhraval SD.

To ake zveriny sa tu pachali, asi nemusim hovorit...

Pan po mojej pravej ruke odchadza a prisada "Fero", ktory v okamziku hadze 500€ na stol. Zamenili mu len 200€ a sranda sa mohla zacat. Keby ho mam zhodnotit za cely vecer, dal by som mu staty okolo 85/2/0/ 3bet 0/CPFR 70/WTS 90. Po par hrach som bol takmer double up bez SD. Cely vecer som si uzival "Fera", ktory poctivo odovzdaval peniaze mojim smerom stylom l/c, na flope hocico call a turn fit/fold. Neskor som zacal hrat ako total agro monkey s cim sa nevedeli vyrovnat a asi po 4 hodinach som sa pobral prec s krasnou sumou pre chudobneho studenta 550€+.

Musim taketo podniky navstevovat castejsie :)

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali - 2:
Kominak, Proky
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Horsey7 11 Apr 2010 11:53

lol najz..kym mas ochranku, tak by som veselo pokracoval ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod poldinhoo 11 Apr 2010 11:53

niiice..a ani sa mi nepochvalis.. :good:


:Bravo: :Bravo: :Bravo:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod tucniak 11 Apr 2010 11:54

lol najs, ale ked tam budes chodit castejsie mozno sa ti zidu dake chranice, ferkovia nemaju radi luckerov ako ty:D:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Chlpo1989 11 Apr 2010 11:57

poldinhoo napísal:niiice..a ani sa mi nepochvalis.. :good:


:Bravo: :Bravo: :Bravo:

Uz som to sem daval, tak co ti to budem vypisovat 30x to iste :)

Horsey7 napísal:lol najz..kym mas ochranku, tak by som veselo pokracoval ;)

Nevyzerali byt zli :D Ale mal som toho uz dost, cigaretoveho dymu tolko, ze som nevidel na druhu stranu toho maleho stola, pocuvat stale nadavky (uz mi z toho prepinalo), hrkot tych blbych automatov etc. Cele to prostredie na mna vplyvalo dost negativne...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod dzejkej 11 Apr 2010 11:58

Cool story, bro :)!
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Breaking Point Blog (Chlpo1989)

Odoslaťod Renegade 11 Apr 2010 12:18

Chlpo1989 napísal:Noc plna prekvapeni

Vcera sa mi stala seria viacerych zaujimavych veci...

... Navrhol mi, ci si nechcem zahrat ruletu. Vysvetlil som mu moj nazor, ale pokial si chce zahrat on, nachvilku tam s nim pojdem.

... a asi po 4 hodinach som sa pobral prec s krasnou sumou pre chudobneho studenta 550€+.

Musim taketo podniky navstevovat castejsie :)


- Super citanie :D good job. :good:
- Najlepsie akcie su tie neplanovane. ;)
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!