7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 20 Apr 2010 23:51

Lance napísal:Je to TFG ?
Btw nevíš kdo je "The_Admiral", který napsal nedávno ten jeho úžasnej 1k Post ?


Hej je to TFG. Viem aj Admiralov nick, ale len na FT, momentalne podla vsetkeho hrava len tam. Chce to mat utajene, takze see PM.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 20 Apr 2010 23:54

tomisumi napísal:
Pre Flop: (t45) Hero is UTG+1 with 2Obrázok 2Obrázok
paulinhos007 raises to t90, Hero calls t90, 7 folds


Ako bolo už spomenuté toto sa mi zdá dosť zlý call...


Toto je zaujimavy topic, spravim si na to nejaky research a este sa k tomu vratim.

Inak Hrk k tomu AQ, ano suhlasim ze defaultne je to fold, cim vsak hras vyssie tym viac sa musis pokusat najst akukolvek edge si schopny, a isoraisovanie spravnych hracov je urcite EV+ ked to hras dobre postflop. Problem je ze to som tu nezvladol.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Hrk 21 Apr 2010 15:42

Inak Hrk k tomu AQ, ano suhlasim ze defaultne je to fold, cim vsak hras vyssie tym viac sa musis pokusat najst akukolvek edge si schopny, a isoraisovanie spravnych hracov je urcite EV+ ked to hras dobre postflop. Problem je ze to som tu nezvladol.


No ja sem taky myslel ze musis na techto lvl delat nejake special moves ale on hral 100$-500$ sitka a absolutne se nepoustel do zadnych zbytecnych moves. kdyz sem se ho na to ptal tak rikal ze se to snazi hrat co nejjednoduseji, aby pak nestal pred nejasnyma rozhodnutima.
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ___Mortylen___ 21 Apr 2010 16:02

Hrk napísal:
Inak Hrk k tomu AQ, ano suhlasim ze defaultne je to fold, cim vsak hras vyssie tym viac sa musis pokusat najst akukolvek edge si schopny, a isoraisovanie spravnych hracov je urcite EV+ ked to hras dobre postflop. Problem je ze to som tu nezvladol.


No ja sem taky myslel ze musis na techto lvl delat nejake special moves ale on hral 100$-500$ sitka a absolutne se nepoustel do zadnych zbytecnych moves. kdyz sem se ho na to ptal tak rikal ze se to snazi hrat co nejjednoduseji, aby pak nestal pred nejasnyma rozhodnutima.


ale ved prave v tych marginal situaciach sa da najlepsie ziskat edge. Ked sa do nicoho riskantneho nepustas, ten edge, ktory mozes uplatnit oproti inym hracom sa blizi k nule. A kedze pushovaciu fazu a ranges mas celkom zvladnute, edge treba hladat niekde inde. Napr. v leveli L1 & L2

moje dva centy
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 21 Apr 2010 21:48

Lance napísal:jo, a mohl by si hodit nicky nějakých top regů na tvých buyinech , chtěl bych si je projet v SS, zajímá mě jaký maj swingy atd. a kolik stolů hrajou, dík.
Teoreticky je můžu vzít z leaderu na SS, ale myslím, že jsou další lepší, kterým se letos třeba nedaří.


Nebude to dokonale ale narychlo (len ti najlepsi):

60s:

BB John
idolaf
darinvg
nixe13
JoeyHasAces
THEPIRAT
davidlynch84
Jan0s
Mr. Klean
Skitz0frenik

38s:

Fat Afghan
Radoom
juandadi
marchand
MaxBracht
smokingnines
SuperFlyftw
UrbanMeyer1
Bagclip2005

Na 27s to je nejasne, tam je miliarda regov, ti lepsi spravidla hraju aj 38s, zvysok je neskutocna mas zlych, priemernych a solidnych regov. Zacal to hrat Glitlr inak :( Aha a na 60tky obcas zavita aj HS elita, ako Spacegravy (hoci ja uz nemam nejak pocit ze on je hviezda ale ktovie), azntracker, gidders, leadbellydan ci bernardc, to su fakt borci. DO tejto kategorie patria aj BB John, darin, Nixe a ciastocne aj Skitz, ale ti hraju 60tky dost vela.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Lance 22 Apr 2010 06:05

Super, už je hážu do SS :)
Btw na všechny tadyty playery máš nějaký notes ? Nebo jen prostě víš, že jsou top a hraješ podle toho ?
Já jsem zkoušel třeba v HEMu si zobrazit jednoho rega, kterej mi leze hodně často do stolů, a sledoval jsem jak hraje...třeba jsem zjistil, že KK a AA raisuje preflop vždy stylem třeba 244 při 50/100 atd. , praktikuješ něco podobného ?
Vono totiž při 20 stolech se nedaj moc zapisovat notes, pokud to nenapíšeš jak Sippin superheslovitě během 2 sec.

jorj95 - todle je dobrej borec, koukni na jeho profit, by mě zajímal jeho rakeback :)
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Strangercz 22 Apr 2010 15:41

jorj95 se stal supernova elite už na konci března tuším, jako první na PS letos
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 22 Apr 2010 21:54

Strangercz napísal:jorj95 se stal supernova elite už na konci března tuším, jako první na PS letos


Yo jorj95 cize George Lind III je prva SNE, ide tento rok na 4m VPPs, a teraz hrava hlavne $88+ hyperturba... ich odohra tisicky denne, robi tam sialeny profit, a ma pri tom este sialenejsi RB... inak fakt odporucam niekedy vecer si vystriehnut ked ide 10man hyperturbo Step 6 ($2100), to je iny joke 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod spax 22 Apr 2010 23:00

sick
Obrázok
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod oli.strs 23 Apr 2010 00:29

sak ale 15K(priemer za 5mesiacov) /turnajov(to je jedno coho) spravit za mesiac
to som este fakt nevidel
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!