Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod tomisumi 12 Jún 2010 14:39

Co za tie roky posr*l?


toto, http://www.ukradli.sk/index.php?kauzy
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Volby 2010

Odoslaťod 1zart1 12 Jún 2010 14:43

Volim lavicu
1. Som mlady clovek
2. S ukončeným stredoškolskym vzdelanim, a nadchadzajucim vysokoskolskym
3. Som z BA
4. Nie som zo ziadnych zlych ekonomickych pomerov

Volim lavicu prave preto, lebo vidim vacsi zmysel v ich politike a hlavne za tie 4 roky som citil urcitu zmenu... Co sa tyka ludi ktory volia napriklad SAS polka z nich nevie preco ich voli. A rad by som dostal odpoved na otazku ked je Fico atd taky zly pre tuto krajinu: Co za tie roky posr*l? A zaroven mozte odpovedat kolko za tych 8 rokov stihla posrat vtedajsia vlada...[/quote]

Korke to je v pohode, ved: Kto ma 20 a nie je laviciar nema srdce a kto ma 40 a je laviciar nema rozum :)

Hmmm, moja dcera nema srdce???? Teeeeda
Naposledy upravil 1zart1 dňa 12 Jún 2010 14:45, celkovo upravené 1 krát.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Volby 2010

Odoslaťod tomisumi 12 Jún 2010 14:45

Ja chcem koalíciu SDKÚ, KDH, MOST, SaS...
SDKÚ aj KDH obmenili vedenie, pomohlo im to.
Bugár je jeden z mála normálnych maďarov v parlamente.
Ok, SaS je kontroverzná strana, ale je blbosť keď pár cigariet marišky poserie život 20 ročnému študentovi...hulí sa vo veľkom aj teraz a je to nelegálne
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Volby 2010

Odoslaťod w4444x 12 Jún 2010 14:46

Mna prekvapuje ze niekoho este prekvapuje ze ko..ti ( nie ze mi to niekto zcenzuruje) z bratislavy si myslia ze od vypadovky z BA uz je prales
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Volby 2010

Odoslaťod grulo 12 Jún 2010 14:49

Volim SDKU.

Povodne som bol rozhodnuty volit KDH hlavne koli ich radikalnemu postoju voci HZDS a myslim, ze by boli dobry protipol voci nejakej az prilis liberalnej strane.

Ludia z KDH ktori mi vadia: Durkovsky (primator BA), Fronc (byvaly minister skolstva), Hrusovsky (byvaly predseda)
Ludia z KDH ktorych podporujem: Figel (byvaly eurokomisar, sucastny predseda), Lipsic (podpredseda)

Napokon som sa vsak rozhodol pre SDKU aj vdaka tomu, ze KDH ma alebo moze mat v buducnosti k niektorym veciam radikalny a tym padom pre mna zly postoj, ako hazard (poker), interupcie, vatikanska zmluva, aj ked si myslim, ze v koalicii z inymi stranami ako SAS ktomu jednoducho nedojde, lebo nebudu mat dostatocnu podporu.

Ludia z SDKU ktori mi vadia: Palacka (3ti mobilny operator), Kubovic (byvaly starosta ruzinova - cisty mafian)
Ludia z SDKU ktorych podporujem: Radicova (sucastna predsedkyna), Miklos (ma velky podiel na skvelej danovej reforme aj ked viem aj o negativach, ale pozitiva to vyvazuju)

SAS nevolim jednoducho preto, lebo mam obavu ze to dopadne ako so stranou ANO.
A ja veru Jirka Malcharka (automobilovy pretekar) za min. hospodarstva nechcem, dnes uz o nom nie je chyru ani slychu, ale to ze zahojil 3 generacie az do konca zivota je uz vedlajsie, prinos nulovy.


SNS a HZDS povazujem za najvatsie zlo pre kazdeho jedneho z nas. Myslim, ze to netreba nejak specialne vysvetlovat.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod nelz0n 12 Jún 2010 14:50

Za tych 8 rokov minula vlada dokazala urobit zo slovenska konkurecne schopny a rozvijajuci sa stat so silnym ekonomickym rastom, dostala nas do europskej unie, schengenu, zreformovala danovy system, urobila nas atrkativnych pre zahranicne investicie, teda posunula slovenske niekde uplne inde.

Na otazku aky prinos pre slovensko mal fico je dost problematicka, zrusil poplatky u lekara a dal trinasty dochodok. O nicom inom vlastne neviem, s eurom a schengenom on nemal nic spolocne, to su vysledky minulych vlad. Najlepsia vec co fico urobil je podla mna to, ze neurobil vobec nic, hlavne nesplnil jeho sluby o ruseni reforiem.

Za tento príspevok od nelz0n poďakovali :
marjan556
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Volby 2010

Odoslaťod morfeusko 12 Jún 2010 14:51

dobry link :) , ale okrem toho je tu aj dalsi aspekt tejto vlady:
IMO dost tazko sa porovnava vladnutie tejto a minulej vlady, tych 8rokov dzurindovej vlady urcite nebolo idealnych. ale ked sa zamyslis nad tym za akych podmienok nastupovala a co vsetko bolo potrebne spravit po meciarovej ere a co vsetko "MUSEL" spravit fico ked dostal do ruk krajinu pomaly s dvojcifernym rastom HDP . Dalsi fakt je ze vela ludi sa na to pozera strasne kratkozrako v horizonte par rokov, ale uz nevidia ake to moze mat nasledky v stredne-dlhodobom horizonte. Ze za par rokov pri takomto style vladnutia a bez vyraznejsich STRUKTURALNYCH ( nie populistickych ) zmien bude velmi tazke udrzat dany stav. Ako je fajn ze sa nam zvysuju deficity rozpoctov a rastie verejny dlh, lenze ono vsetko so vsetkym suvisi a o par rokov sa to vrati aj s urokmi ...A to uz je zbytocne hovorit aj o dalsich oblastiach ako su sudy, skolstvo atd...
Je to kazdeho osobny nazor koho bude volit, lenze niekedy sa mozno netreba dat zlakat na nejake kratkodobe zrusenie poplatkov ci 1 dochodok navyse...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 14:56

korki napísal:A rad by som dostal odpoved na otazku ked je Fico atd taky zly pre tuto krajinu: Co za tie roky posr*l?


http://matovic.blog.sme.sk/c/231181/Uro ... okope.html

Enjoy.

Nehovorim ze pravica niesu z vacsej casti tiez hajzli a zlodeji ale aspon by tie ministerstva a vladu ako taku viedli profesionali a nie rychlokvaseni nekompetentni tardi ako je tomu dnes. Ludia ako Miklos, Radicova, Lipsic su niekde uplne inde profesionalne aj ludsky ako sucasny establishment. Skus si trochu pogooglit ;)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod 1zart1 12 Jún 2010 14:58

Chlapci a to nikoho z vas nenapadlo volit MOST? Co ak budu mat 4,8%????? Tie ostatne strany co tu spominate bude nad 5% s prehladom, ale nemoze prave tych skoro 5% co mozu odist s Mostom chybat?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Volby 2010

Odoslaťod nelz0n 12 Jún 2010 15:00

tomisumi napísal:Ja chcem koalíciu SDKÚ, KDH, MOST, SaS...
SDKÚ aj KDH obmenili vedenie, pomohlo im to.
Bugár je jeden z mála normálnych maďarov v parlamente.
Ok, SaS je kontroverzná strana, ale je blbosť keď pár cigariet marišky poserie život 20 ročnému študentovi...hulí sa vo veľkom aj teraz a je to nelegálne


Najvacsie nestastie SAS je to, ze kazdy si ju spaja s tymto bezvyznamnym bodom programu, co je na konzervativnom slovensku dost nevhodne.

Legalizacia je na slovensku nepriechodna, aspon ciastocna dekriminalizacia by ale bola vhodna, je nezmysel mat podmienku za akekolvek rozumne mnozstvo marihuany. Hlavne v krajine s takou nehoraznou spotrebou alkoholu, ktory je realne ovela horsi ako marihuana...


btw neviem ci ste toto videli http://www.youtube.com/watch?v=gTvWc5rNbmw
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!