Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod SadPraetor 12 Jún 2010 16:31

tomisumi napísal:
Co za tie roky posr*l?


toto, http://www.ukradli.sk/index.php?kauzy



takto vsetko pekne pokope som to este nevitel, dik za link :poklona:
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 16:39

marjan556 napísal:
yegon napísal:omg Radicova - tak preafektovanu zenu som este nevidel a to som videl dost americkych filmov a serialov :)

dufam ze sa nikdy v zivote nedostane do pozicie ze sa bude moct stretnut s nejakymi zahranicnymi predstavitelmi v mene slovenska

fakt jedini politikovia ktori sa mi svojim vystupovanim nezhnusili su Figel a Bugar - posobili na mna dojmom ze su celkom normalni a inteligentni - ale tak neviem co sa udialo v poslednych 3-4 rokoch mozno aj im sa stratili krky ako ficovi a zacali sa viac hadada a ohovarat ostatnych politikov


A ked sa s niekym stretne v mene slovenska Slota s 1 promile v sebe je lepsie podla teba?


hmm nemyslim ze som nieco take naznacil
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 17:22

yegon napísal:hmm nemyslim ze som nieco take naznacil


Volenim Smeru presne toto naznacujes ;)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod gene303 12 Jún 2010 17:27

Odvolené, ja, manželka a syn, všetci hlas Bélovi.(ináč som trochu zdesený z názoru niektorých prispievateľov) :apminer3:
gene303
 
Príspevky: 19
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod fidelko 12 Jún 2010 17:32

Ozaj,nikto netipujete?
Vsadil som 500eur,ze terajsia koalicia bude mat menej ako 75 kresiel,kurz 1/1,75 jasna tutovka.
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod w4444x 12 Jún 2010 17:43

ucast nad 57.5 bol kurz 3 a to je celkom tutove tiez :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 17:54

marjan556 napísal:
yegon napísal:hmm nemyslim ze som nieco take naznacil


Volenim Smeru presne toto naznacujes ;)


nevolim smer
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 17:59

1zart1 napísal:Chlapci a to nikoho z vas nenapadlo volit MOST? Co ak budu mat 4,8%????? Tie ostatne strany co tu spominate bude nad 5% s prehladom, ale nemoze prave tych skoro 5% co mozu odist s Mostom chybat?

mam rovnaky nazor..:)..Bugar by mohol zmiernit napate situacie medzi nami a madarskom hlavne ked tam zvolili teraz Orbana, a rovnako by bola skoda tie cca 4% stratit...mnohe rovnake nazory som pocul..tak dufam ze sa to podarí:)
a este dodam, ze ako dobre SaS zacala vstupovat do politiky tak si to posiera v najdolezitejsej chvíli....ale sa asi nechala nejak uniest ..kedze kazda strana ma neskutocne dodrbavajucu kampan na ine strany
SDKU -mnohí zabudaju, ze dzurinda tam uz nie je (mnohym bol iba on trn v oku)....ale faktom je, ze maju viac odbornikov na hospodarstvo alebo moderné fungovanie krajiny ako SMER,SNS a HZDS...ktorí su uplna komedia..komedia vladnutia, pretoze ten sposob ako oni konajú,vyjadrujú a okradajú je a pritom nic nerobia pre štat je až moc smutne
SNS-nechapem ludí, ktorí ich volia..pravdepodobne ich volia preto lebo nemaju radi madarov,ciganov a podobne...ale mohli by sa zamysliet konecne ze po tých tvrdých reciach Slotu o ciganoch..ake su to spinave svine a ze nas okradaju (co je pravda) NEUROBIL ziadne opatrenia proti nim..nejake ludske a zakonmi osetrene opatrenia....stale iba vykrikuje to co chcu ludia pocut ale nic nekona...on iba prisiel do parlamentu, tesil sa ze dostane nejake ministerstva a zacal si hrabat PENIAZE...aj spolu s ostatnymi...ale neurobil okrem toho nic, ved kazdy vie, uz mi to aj osobne hovorili (tí, ktorí s tym maju skusenost), ze inho je najvacsia a najdrzejsia korupcia...ked mu nedas looove nemas sancu
HZDS - po rokoch ich vladnutia v minulosti, ked TROSKU do*ebali nas štat sa opat dostali k moci....tíško si tam mečiar robil ksefty a odsudzoval Slotu a lizal gule Ficovi ako silnej strane....tí ludia, ktorí ho volia tiež nemajú realne zmýšlanie...i ked v strane hzds sa vyskytnu aj nejakí odbornici...

...stale vela ludí zabuda na to, že ked chceme lepsie platy a aj socialne zabezpecenie..tak zakladom je najprv zdrava ekonomika...zdrave fungovanie štatu ako sa to už konečne aj rozbehlo (skoda aj hospodarskej krizy) a potom,ked budu peniaze sa s nimi moze aj manipulovat..ked nie su loove tak sa neda nic iba sa zadlzovat a trapit sa....je to velmi povrchne napisane...lebo inac by sa to dalo rozoberat na mnoho stran...
....ked to dopadne zle..treba občiansku vojnu:D..ale takú aby sme si nenicili majetky:D:D

Za tento príspevok od speksSVK poďakovali :
Kominak
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod popoBA 12 Jún 2010 18:01

bugar nevylucil povolebnu spolupracu s SMK.skoda ze som sa to dozvedel az ked som mal odvolene
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 18:07

popoba napísal:bugar nevylucil povolebnu spolupracu s SMK.skoda ze som sa to dozvedel az ked som mal odvolene

podla mna sa take nestane...iba ked to bude velmi potrebne...ale pevne dufam ze smk bude pod 5% a most ich nahradí...zijem na juhu slovenska...ale smk ma uz fakt serú....su to obycajný sráči na čele s csakym...Bugar velmi dobre vedel preco odtial odchadza
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!