Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 18:33

speksSVK napísal:[
...stale vela ludí zabuda na to, že ked chceme lepsie platy a aj socialne zabezpecenie..tak zakladom je najprv zdrava ekonomika...


mozno sa mylim ale pre mna zdrava ekonomika je taka do ktorej stat co najmenej zasahuje

pravidla a ekonomicke zakony uz tu mame dostatocne, teraz uz je to len na nas nie na vlade
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 19:06

Takze podla teba lavicova vlada zasahuje do ekonomiky a ludom do ich zivotov menej ako pravicova? Wow, teba fakt ta politika tusim moc nezaujima.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 19:11

yegon napísal:
speksSVK napísal:[
...stale vela ludí zabuda na to, že ked chceme lepsie platy a aj socialne zabezpecenie..tak zakladom je najprv zdrava ekonomika...


mozno sa mylim ale pre mna zdrava ekonomika je taka do ktorej stat co najmenej zasahuje

pravidla a ekonomicke zakony uz tu mame dostatocne, teraz uz je to len na nas nie na vlade

tiez by sa dalo o tom polemizovat
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 19:15

marjan556 napísal:Takze podla teba lavicova vlada zasahuje do ekonomiky a ludom do ich zivotov menej ako pravicova? Wow, teba fakt ta politika tusim moc nezaujima.

takto som to nenapisal..kazdy si z toho zobere co chce...tvrdim ze riesenia tejto koalicie podla mna nie su moc dobre...ak su nejake....okrem toho ze ma vies odpisat tym ze wau teba asi politika moc nezaujima tak mi napis normalne argumenty comu uverim ..a uveria ludia...nemienim tu rozoberat politiku....len som napisal jednoduchy nazor..ako kazdy iny tunak...ale ano..politika nie je mojim konickom...ale tiez nie som sprsotí aby som nerozumel a nevidel niektoré očividné veci....samozrejme kazda minca ma 2 strany...na to nezabudajme..tolko k tomu
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 12 Jún 2010 19:17

speksSVK napísal:
marjan556 napísal:Takze podla teba lavicova vlada zasahuje do ekonomiky a ludom do ich zivotov menej ako pravicova? Wow, teba fakt ta politika tusim moc nezaujima.

takto som to nenapisal..kazdy si z toho zobere co chce...tvrdim ze riesenia tejto koalicie podla mna nie su moc dobre...ak su nejake....okrem toho ze ma vies odpisat tym ze wau teba asi politika moc nezaujima tak mi napis normalne argumenty comu uverim ..a uveria ludia...nemienim tu rozoberat politiku....len som napisal jednoduchy nazor..ako kazdy iny tunak...ale ano..politika nie je mojim konickom...ale tiez nie som sprsotí aby som nerozumel a nevidel niektoré očividné veci....samozrejme kazda minca ma 2 strany...na to nezabudajme..tolko k tomu


To bola reakcia na Yegona, si nejaky vztahovacny :) S tym co si napisal v podstate suhlasim.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 19:35

marjan556 napísal:
speksSVK napísal:
marjan556 napísal:Takze podla teba lavicova vlada zasahuje do ekonomiky a ludom do ich zivotov menej ako pravicova? Wow, teba fakt ta politika tusim moc nezaujima.

takto som to nenapisal..kazdy si z toho zobere co chce...tvrdim ze riesenia tejto koalicie podla mna nie su moc dobre...ak su nejake....okrem toho ze ma vies odpisat tym ze wau teba asi politika moc nezaujima tak mi napis normalne argumenty comu uverim ..a uveria ludia...nemienim tu rozoberat politiku....len som napisal jednoduchy nazor..ako kazdy iny tunak...ale ano..politika nie je mojim konickom...ale tiez nie som sprsotí aby som nerozumel a nevidel niektoré očividné veci....samozrejme kazda minca ma 2 strany...na to nezabudajme..tolko k tomu


To bola reakcia na Yegona, si nejaky vztahovacny :) S tym co si napisal v podstate suhlasim.

aha..preto sa mi to nejak nezdalo...:)...nie som vztahovacny...sorac teda..ospravedlnujem sa ti :poklona: ..no ale pravdou je a jedinou dolezitou vecou, ze spaja nas tu poker...a baví nas!:)))
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 19:44

marjan556 napísal:
speksSVK napísal:
marjan556 napísal:Takze podla teba lavicova vlada zasahuje do ekonomiky a ludom do ich zivotov menej ako pravicova? Wow, teba fakt ta politika tusim moc nezaujima.

takto som to nenapisal..kazdy si z toho zobere co chce...tvrdim ze riesenia tejto koalicie podla mna nie su moc dobre...ak su nejake....okrem toho ze ma vies odpisat tym ze wau teba asi politika moc nezaujima tak mi napis normalne argumenty comu uverim ..a uveria ludia...nemienim tu rozoberat politiku....len som napisal jednoduchy nazor..ako kazdy iny tunak...ale ano..politika nie je mojim konickom...ale tiez nie som sprsotí aby som nerozumel a nevidel niektoré očividné veci....samozrejme kazda minca ma 2 strany...na to nezabudajme..tolko k tomu


To bola reakcia na Yegona, si nejaky vztahovacny :) S tym co si napisal v podstate suhlasim.


lol a ze kto je tu vztahovacny, to co som napisal bol nazor na to co je to zdrava ekonomika (a stale na nom trvam - stat svojimi zasahmi vacsinou len deformuje prostredie volnej sutaze), nespajal som to so ziadnou stranou nechapem ako si dospel k tomu ze si myslim ze na to potrebujeme lavicovu vladu :shock:

opakujem ze nevolim ani som nikdy nevolil smer, to co som napisal predtym ze ak by som siel volit tak by mi neostavalo nic ine nez volit smer bol myslienkovy experiment ktorym som chcel ukazat ze nie je dobre ked neinformovany clovek ide volit. Je to nieco ako v pokri - mas urcite info a na zaklade nich konas. Ja nemam o slovenskej politike skoro ziadne info (napriklad som netusil ze dzurinda uz nie je sdku alebo ze existuju nejake strany ako sas alebo most) a na zaklade toho co mam a ktore som popisal mi ako jedina volba vychadzal smer. To neznamena ze by som volil smer, znamena to len ze informacie ktore mam a ktore su velmi blizke k nule by ma k tomu smerovali.

Preto pokladam za nezodpovedne volit ked to clovek vobec nesleduje a za smiesne ked nas nevedomych ludia ako 7castle v tomto threade mobilizuju aby sme sli volit.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 12 Jún 2010 19:55

nech sa zmaze cela tema..heh..je to tu asi zbytocne..:)..dufam ze somnou suhlasite:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 19:55

a este taka mobilizacna poznamka: chcel som tym o tej ekonomike povedat ze treba zacat robit ludia, ekonomika sa nezlepsi tym ze vlada nieco spravi, ekonomika sa zlepsi tym ze viac ludi zacne pracovat, podnikat, produkovat, tym ze ludia budu pracovat efektivnejsie atd atd

vycarovat peniaze z nicoho vedia len americania a ich financny sektor a to este uvidime ako im to nakoniec dopadne :)

nam asi neostane nic ine nez makat tak radsej uberte pol hodinku z pozerania sprav a citania novin a rozmyslajte cim by ste sami mohli prispiet

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
speksSVK
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod Komedia 12 Jún 2010 20:42

iba tolkoto
http://www.zradili.sk/
takisto existuju linky aj na problemy sucasnej koalicie, ktore mi ale nepridu "az" take zavazne
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!