7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 02 Sep 2010 22:56

AUGUST

Trochu som pridal na objeme, dal som cca 2.4k SNGs, co bol druhy najsilnejsi mesiac po marci ked som drvil naplno a dal 4k. Vysledky by boli zufale keby som ich prezival podla EV kazdy den, a su v zasade zufale aj celkovo, ked to porovnam s mojimi niekdajsimi ocakavaniami, ale uz som trochu zmenil filozofiu takze ok.

Stakes: pocet, ROI, $ total

27s: 250, 6,2%, 400
38s: 1k, -1.5%, -600
60s: 1.1k, -3.5%, -2200
114s 117, 21%, 2900

Spolu je to asi len $500 profit, tie ROIs adjusted maju byt uplne ine, ale v sucte redline sedi, takze to je aj adjusted profit. Ale samozrejme RB fici naplno, takze sa nastazujem 8-)

Okrem toho som moc ineho nehral, na MTTs som tak BE, asi $600 som investoval do kvald na Bahamy, ale zase hitol som tych 1700e na 33e freezoute, plus ako bonus ten Dublin, kam ide v stredu, takze super.

Mam cca 290k VPPs, takze chcem dat este tych 5 sessions do Dublinu aby som hitol 300k a s tym este milestone bonus, a nasledne si doprajem 2-3 tyzdne oddychu, ked budem hravat vylucne Stepy, MTTcka a milion kvald na vsetko mozne - urcite chcem hitnut Prahu a urobim maximum, aby som vystepoval nejake EPTcko - tych 1700e co som vyhral planujem pouzit ako BR.

No a potom ak mi v tom nezabrania nejake IRL veci, tak sa v oktobri zavriem doma, dam zase 4k turnajov, a tym padom nejak dorazim 400k VPPs a do konca roka budem relaxovat, hrat vsetko mozne a zamyslat sa co dalej v novom roku...

Ale medzitym este vyhram nejaky live event 8-)

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
speksSVK
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Drak 03 Sep 2010 13:17

7castle napísal:AUGUST
Ale medzitym este vyhram nejaky live event 8-)


Bodaj by, držím palce ...
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 03 Sep 2010 14:00

Btw vcera sa mi stala desna vec, 3x mi v strede session vymrzol komp, raz sa to po 20sek spravilo same, v ostatnych dvoch pripadoch to vobec nereagovalo a musel som to hard resetnut... bol som v soku samozrejme a ja tomu moc nerozumiem ako viete, ale original proste vobec nic nereagovalo, nebol to vypadok netu, PS zmzrlo a tym padom akoby neslo vobec nic. NA treti raz som otvoril task manager, PS bolo not responding a PT3 sa tvarilo ze bezi normalne.

:(

Vobec netusim co robit, je teoria ze za to aj tak moze velka PT3 databaza, tak som ju zhousekeepoval, a ked to nepomoze, urobim to tak ze si vytvorim novu, ovela mensiu, kam nalozim iba SNGcka za posledny rok.

Ak mate ine tipy sem s nimi.

No ale chcel som aj to, ze v ramci testovania idem teraz hrat session $1 SNGciek, aby som neprehral vela ked to vypadne, s tym ze poriadne kuknem co sa vlastne deje aby bolo mozne lepsie urcite co s tym, no a planujem to 30tablovat keby sa chcel niekto kuknut :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod marjan556 03 Sep 2010 14:33

7castle napísal:iba SNGcka za posledny rok


No neviem co mas za pocitac, ja mam sice uz starsi dual core 2.6ghz athlon, 4GB ramky a klasicky 10400RPM disk na SATA2 ale pri 200k hands+ uz teda HEM (a tym padom aj cela session) ide pekne do sraciek co sa tyka performance. Zvlast pri 15 a viac stoloch.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod haman 03 Sep 2010 17:56

7castle napísal:Btw vcera sa mi stala desna vec, 3x mi v strede session vymrzol komp
Ak mate ine tipy sem s nimi.


Zohnat si zalozny comp. noteboook.

pocas mrznutia zistit rychlo v task manageri:

1, ktory proces zerie najviac CPU
2. ktory proces zerie kolko pamate
3. ci mas este volnu pamat (Physical memory available)

Ak je P****Stars client not responding, killnut ho a spustit znova.

Ak sa to opakuje, zistit suvislosti, kedy, kolko hodin od zapnutia pocitaca, co je spustene, kolko stolov hras atd.

7castle napísal:No ale chcel som aj to, ze v ramci testovania idem teraz hrat session $1 SNGciek, aby som neprehral vela ked to vypadne


sa vidime tym padom :)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 04 Sep 2010 09:04

Yo Haman suhlasim, len musis brat do uvahy ze a) jednak ja som pocitacovy antitalent a b) v case zmrznutia som hral turnaje za cca $1k takze ten stres je trosku vacsi ako chut zistovat co sa deje...

Ale v zasade, NTB mam len som ho bohuzial nemal ready, na hento sa najblizsie zameriam, s tym ale, ze PS neslo "killnut" (neviem ako to myslis, ale proste neslo zavriet ani cez ten task manager), jednoducho mi neslo spravit vobec nic okrem uplneho vypnutia kompu.

A suvislosti urcite najblizsie zistim, len neni velmi co, mne bezi len PS, PT3, antivir a 2 scripty.

No a co, videli sme sa? Otocil som len 1x30 SNGckok, bola to prca, ledva som to stihal, ale uroven je tam otrasna, moj odhad je ze 25% ROI tam musi byt realny.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod oli.strs 04 Sep 2010 15:51

Skus este preinstalovat PT3 za tu poslednu ver.3.07 tusim su tam fix aj pre PS + dake nove stats a(Internal improvements that should reduce crashes) ale to bude skor pre dake ine herne
ak si teda nerobil update po 18.auguste bo to je posledna ver. aj doteraz
a to asi mas dobre nastavene ale pre istotu kukni refresh rates bo defaultne je nastavene od 200hands do 100000 refresh po 20 hands
co je asi zbytocne a to moze hodne ovplyvnovat vykon, potom samo aj mrznut
Naposledy upravil oli.strs dňa 04 Sep 2010 16:11, celkovo upravené 1 krát.

Za tento príspevok od oli.strs poďakovali :
7castle
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod marjan556 04 Sep 2010 16:05

ja by som skor hladal chybu v tych AHK scriptoch, ak to pisalo nejake prasa tak to moze kludne sposobovat taketo problemy
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod oli.strs 04 Sep 2010 16:20

marjan556 napísal:ja by som skor hladal chybu v tych AHK scriptoch, ak to pisalo nejake prasa tak to moze kludne sposobovat taketo problemy

moze jasne tak isto hoci co ine, PC vedia byt tiez niekedy zakerne, moze to byt ako nekonecny pribeh :P
ja som zistoval raz ked som bol neskusenejsi asi mesiac ze preco to crashuje, nakoniec to bola jedna ramka
a kedze som to kupoval ako kit 2x2GB tak museli ist na reklamaciu obe a ze ne na vymenu ale pekne poslat vyrobcovi(cakal som asi 45dni)
a ja som mohol kupit nove ked som chcel hrat :wall:
trochu som sa rozpisal odveci asi, ale chcel som len dat vediet ze v ageme nekupujte lebo takto to tam maju s reklamaciami
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod haman 05 Sep 2010 15:09

7castle napísal:v case zmrznutia som hral turnaje za cca $1k takze ten stres je trosku vacsi ako chut zistovat co sa deje...

Predstavil som si to a nechcel by som to zazit :( Mne hibernoval notebook, lebo dosla baterka a mi akurat foldlo KK a uz z toho som bol nestastny ;)
ze PS neslo "killnut" (neviem ako to myslis, ale proste neslo zavriet ani cez ten task manager), jednoducho mi neslo spravit vobec nic okrem uplneho vypnutia kompu.

Ano to som myslel, v task manageri ukoncit task, ak to neslo, tak to bola riadna zverina, teda ak si administrator na kompe, cize mas na to plne prava.
A suvislosti urcite najblizsie zistim, len neni velmi co, mne bezi len PS, PT3, antivir a 2 scripty.

Keby sa to znova opakovalo, skus hrat s vypnutym antivirom, i ked nedavam vela percent tomu ze to sposobuje.
Ak by si v dohladnej dobe na nic nedosiel, navrhujem preinstalovat windows aby si ho mal fresh.
No a co, videli sme sa? Otocil som len 1x30 SNGckok, bola to prca, ledva som to stihal, ale uroven je tam otrasna, moj odhad je ze 25% ROI tam musi byt realny.

30SNG naraz si multitabloval? Aky si mal ROI za tu session?
ad.: uroven, no treba sa tomu prisposobit ;) Mne sa to celkom dari, robim si poznamky na hracov a evidujem si a zobrazujem ich stats vlastnym programom. A priznavam, ze nehravam az tak tight ako radia experti v SNG navodoch.
Nevideli sme sa , nehravam vela a nehravam turba.

Moje sitngo stats su:
buyin pocet zisk ROI
0.25$ 198 82.15$ 66%
1.2$ 107 218.6$ 70%
3.4$ 12 48$ 17.6%

Dufam, ze som ROI dobre zratal. 0.25$ uz nehravam. Vzdy ked hitnem 1.miesto v 1.2$ alebo 2 platene miesta za sebou, tak za odmenu si dam 3.4$ sitngo. Tam ale zatial nemam vela uspechov. Je tam vyraznejsi skok v urovni hracov a tym ze hram 1.2$ si mozno robim zle pokrove navyky a nezlepsuje skill. Akurat mam bankroll 110$ (depozitol som uvodnych 10$ pred mesiacom a pol), pls, co vravis mam uz prejst na 3.4$ sitngo?

PS.: Pred 2 dnami som objavil Battle of Planets, super zabavka, motivuje ma to hrat. :)

Za tento príspevok od haman poďakovali :
7castle
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!