7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Ivo 07 Sep 2010 23:22

GL
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod tomm 08 Sep 2010 07:43

GL obidvom
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 08 Sep 2010 15:44

Diky chalani, uz som v Dubline, z busu sa mi zdalo mesto velmi pekne, hotel je uplne v pohode na prvy pohlad, idem spat teraz a vecer vybehnem to tu trochu kuknut.

:)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod eraserSK 08 Sep 2010 16:32

GL&HF v dubline, zil som v Corku bol som aj v dubline, irske mesta su pekne a ciste. DUfam ze hitnes daky pekny vysledok...
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 10 Sep 2010 01:09

UKIPT Dublin - Day 1 report

So far so good. :)

Zatial klucovu ruku som odohral v siestom zo siedmych dnesnych levelov, ked som nasiel K :club: K :heart: niekde na EP a pri 300/150/25 som raisol 875, za mnou pomerne cerstvo prisadeny typek s nenormalnym stackom (cca 60k), ktory hral dovtedy dost ruk a vsetky zle, t.j. nikdy neraisol, stale limpoval, limp/calloval a pod., pomerne insta raise 3500. Ja som mal cca 27k, skoro mi padla sanka :wall: Podla toho co robil dovtedy jeho range bol AK, QQ, mozno JJ, takze to bol pomerne sick spot 100bb deep pri takejto strukture. Usudil som ze ale nemozem byt pussy, flatol som, flop 7 :diamond: 6 :heart: 3 :spade:, ja check, on insta 5k, ja po vahani asi 14k, on po 30sek AI, ja call, lepilo mi strasne, ale otocil A :diamond: K :diamond: a nejak som to ustal (sokujuco mu nedosla ani FD na turn). 8-)

Takze som si paradne polepsil, ale fakt ma zamrazilo cca o 5 ruk neskor, ked sa 28k stacky stretli AIPF s KK vs AA :bad:

Ale podme strucne od zaciatku. Prve 3 levely sme vtipne ako jediny stol hrali stale 6handed (hralo sa 10handed), lebo floor stale tvrdil ze u nas maju stacky kupeni hraci, a ze je to nahoda ze nedosli zatial, a ze s tym nic nespravi. Mne to bolo ale jedno, bolo to dost soft, jediny problemovy hrac bol HS SNG profik co ho pasivne poznam z PS, a na toho som mal poziciu, takze bol klud. Hral som taky low-ball, rozhodol som sa ze kym nebudu kvalitne ready nebudem skusat nejake zveriny, takze som sa stale pohyboval na nejakych 17-19k (starting bol 15k).

Na tomto stole ma mrzi jedina ruka, ked som raisol T8o, flatol ma BTN taky snazivy ale dost slaby online Holandan, flop QT8, ja 2/3 on call, turn 7 (druhe :heart: ), ja 2/3 on call, river K, to bol humus, som sa dost bal ze ma nejake KQ, KT a pod, ale rozhodol som sa c/c rozumny bet lebo urcite mohol bluffovat missnute draws a myslel som ze 2p+ ruky najneskor na turne raisne. Betol mi asi 3/5 potu, tusil som ze je zle, ale nevedel som zlozit, otocil QTo :(

Potom sa stala funky vec. Zrazu som si vsimol, ze jeden z 3 starsich Anglicanov/Irov co mam pri stole, ma nasivku "P****Stars Pro Team" a o chvilu vysvitlo ze to je nejaky Julian Thew... teda vysvitlo to tak, ze prehral QQ do AA o 2/3 stacku a dosla nejaka babenka to zapisovat niekam ;) Takze som zrazu zistil ze mam pri stole celebritu ;) Ale neohrial sa dlho, ako short to tam poslal s AK do mojho KK a udrzal som. Takze zapisali aj mna a ocitol som sa tu (7.38pm):

http://www.P****Stars.com/ukipt/201 ... 73277.html

(zapisali ma samozrejme zle, hoci hentej blogerke som to naschval spelloval, ale ona to asi zobrala s oficialneho zapisu, kde to bolo tiez zle, hoci som to uz u floora reklamoval :( ).

Takto som vybojoval asi 24k stack, a s nim ma na zaciatku 4. levelu (100/200) presadili na novy stol. Rozkukal som sa rychlo, vyzeralo to skvele, typek co hral asi 70/5, dalsi dvaja pasivni limperi, nejaki niti, jeden jediny solid hrac a na toho som mal poziciu, plus bol dost citatelny takze to slo. Foldol som prvych 20 ruk a potom som si zacal robit svoje, postupne som spravil tych 28k, az kym neprisla vyssie uvedena KK ruka a hned to bolo veselsie :) Nasledne som neustale raisoval, isoraisoval, squeezovat nebolo koho :D , obcas ma reraisli tak som pribrzdil, raz som trochu odovzdal ked som mal KJs a ten kompetentny ma 3betol, ked checkol 986 flop tak som to na turne A opacil, ale flatol a na riveri J mi checkol behind KK - skoda toho riveru, keby dosiel nejaky co by mi nedaval aku taku SD value, tak urcite betnem a snad by to zlozil.

Trosku ma stval len jediny spot, ked mi chlapik, co dovtedy stale limpoval kadeco (v showdowne mal napr. openlimpnute TT ci A3s z CO), zrazu raisol UTG, a ja na BTN TT. Fakt som netusil co ho to napadlo, takze som to v soku len flatol (keby som ho 3betol tak mi moze poslat asi 6x AI a to som platit nechcel), a vliezol nam do toho este ten kompetentny na BB. Flop Q86, obaja check, tak som opacil 2/3 potu, BB call, UTG fold. Turn blank (2?), chlapik insta asi 1/2 potu, tak som usudil ze je to divny spot a zlozil som, ukazal 88. Cize po flope std, jedine co ma stvalo, ze som netusil co ma chlapik co limpuje fakt vsetko, a zrazu raisne UTG (ak mal uzku range co asi mal, tak jedine AK dava zmysel).

K hre este stoji za zmienku, ze asi 3x som mal v mensich potoch na river nejake semi-nuts, tak som skusal dosial malo pouzivany silny value bet cca 4/5 potu, a vo vsetkych 3 pripadoch mi to zafungovalo :D 2x ma zavolali s pomerne slabymi rukami, snazivy Holandan to mal trochu tazsie, lebo proti mojej haluznej rivernutej flush mal rovnako haluzne rivernute 2 pary s AJ, takze ten to insta snapol :D

Anyway, potom som hral aktivne az do konca, obcas som nieco prehral, ale vacsinou vyhral, den som zakoncil na 65.100. 8-)

Presne data nie su zrejme, ale vyzera ze nas hralo 590, este je v hre okolo 330, avg stack je 26.800, zajtra dohrame 13min este siedmy level a potom zacne 300/600/75, takze mam solidnych cca 110BB. Zajtra zaciname o 13 lokalneho casu, bude 7-9 levelov (ani floor nevedel), a hlavne bude reseating, takze dufam ze sa mi ujde podobne soft stole bez nejakych mega stackov co maju 3bet 20% behind :D Rozdelenie prizepoolu tiez este nebolo zname.

No a bol tu so mnou aj Trifecta, ale od 5. levelu som ho nevedel nikde najst, na SMS nereaguje, takze netusim co s nim je ale asi vypadol :( Hraju tu myslim 4 Cesi, poznam z nich Ondreja "Kvickiller" Goetza a Petra Arnsteina (dufam ze ich pisem spravne), prveho som uz na konci nevidel, druhy mal tesne pred koncom asi starting stack a tvaril sa dost znechutene :(

Takze rozbehnute to mam zatial good, ale este potrebujem pokracovat 3 dni ;)
Naposledy upravil 7castle dňa 10 Sep 2010 01:57, celkovo upravené 2 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod mino_o 10 Sep 2010 01:45

7.38pm: Thew's knockout
It turns out that Vladimir Sehmohradsky was the man that claimed the Thew scalp with the fairly standard ace-king into kings set-up.

Zle si ta zapisali :)

EDIT:spamfilter LOL@senohrabsky :)
Naposledy upravil mino_o dňa 10 Sep 2010 02:20, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod dzejkej 10 Sep 2010 02:12

mino_o napísal:Zle si ta zapisali :)


Ale sa to zlepsuje. Minule bol "Senohrabsky" :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod yegon 10 Sep 2010 05:59

no pekne, len tak dalej
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod palo1973 10 Sep 2010 08:19

gl a pokracuj :gl:

FB:Mike de Trifecta ‎..from 30k to 3k in 3 hands..next hand busto.. Sick and tired...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Strangercz 10 Sep 2010 08:33

Vysvětlí mi proč na těch zahraničních turnajich a v čele zřejmě s UIPKT (kde panu Cíbákovi, řikali Cibek snad ještě v hedsupu) sou takoví hlupáci co nejsou schopný ty jména zaznamenat správně?
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!