7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 23 Sep 2010 10:12

-vymazavam ta zo skypu,zobral si chipy hracovi u ktoreho mi isli %,bol FT bubble boy :bad:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 23 Sep 2010 22:36

Kratky report k tomu co sa vcera dialo v Prahe:

Turnaj sa volal deepstack turbo, ale v skutocnosti to bolo deepstack HYPERturbo, po cca 3hod hry sa to dostalo do fazy ked avg stack bol stale 10-15bb :D Levely boli 20min, stacky 30k, prvy level 50/100. Hracov 158, ITM 18.

V prvej faze, ked sa este dalo hrat, som vobec hrat nemohol. Prvu hodinu som hral myslim 2 ruky, dalsiu som hral asi 5 ruk tak, ze som raisol a dostal 3bet s ktorym sa kvoli nittizmu supera/stack sizom nedalo nic robit, no a ked som 2x 3betol, tak som dostal 4bet a bolo vybavene... :(

V druhej faze, ked sme mali este tak 25-30bbs som sem-tam nieco ukradol, ale aj tak sa prepadaval na shorta. Prvy raz som sa odpichol, ked som cez chronickeho limpera s asi 16bb shipol TT pomerne na EP, za mnou fesak co mal rad loose cally zavolal 99 a dal som DU. Potom som na striedacku vyhral i prehral nejake flipy o polku stacku, a tak som prezival na 15-20bb shorte cely cas, az kym nas zrazu neboli uz len 3 stoly.

Klucova ruka dosla, ked v cca 25 ludoch pushol s najvacsim stackom na stole nejaky mlady typek s ktorym som dovtedy nehral z BTN, mne moje 55 na BB s cca 10bb prislo ako hranicny call (kedze som mal pocit ze pushovanim mam vacsiu sancu), ale povedal som ze to ako CL s bliziacou sa bbl bude davat hodne wide a zavolal som, otocil T9o a prekvapivo som to ustal 8-)

Od tohto momentu sa zmenila situacia, par ruk som este foldol ale potom 2-3x pushol ked som mal aku-taku ruku, a zrazu sme sa ocitli na bbl (19 ludi), ktora sa hrala hand-for-hand na 3 stoloch, trvala asi 20 ruk, a z nich som okolo 12 pushol - t.j. vzdy ked to ku mne doslo a nemal som 92o :D Tak som z 300k stacku (tesne pod AVG) spravil asi 650k kym bubble praskla (2x avg), co bolo fakt super - mal som stastie, ze shorti boli nity alebo to vzdy nejak zazracne ustali :D

V tomto trende sme pokracovali aj ITM, hned na zaciatku som prehral 1/3 stacku, lebo buduci vitaz (hrajuci inak brutal tight dovtedy) shipol AKs UTG a moje QQ na BB to nejak nezvladli, ale to ma len mierne pribrzilo, shipoval/raisoval som dalej co to slo, vyhral aj 1-2 SD a na FT som nastupoval s 1m (z celkovych 4.7m) chipov ako tesny CL ;)

FT rychlo opustili Ceky i Riki, ja som sa vylepsil na nejakych 1.2m, padol po resteale a blindoch naspat na 1m, az kym som sa opat nedostal do suboja s buducim vitazom (BV), ked som pri 25/50k raisol 125k z CO s AJo, zle hrajuci BTN (700k) ma flatol a BV na SB shipol vsetko cca 600k... hral dovtedy fakt tight, ale teraz som nejak proste vedel ze vybocil z trendu lebo sme na FT a chce gamblit (plus ma predtym na FT uz raz restealol), read sa ukazal spravny, otocil KQo, pro flope Qxx mi na riveri hrala este FD ale to bolo malo... klesol som na 500k, neskor az na 400k, potom zobral 3 poty pushmi, a nasledne sa kuriozne dostal na 1.2m spat 8-)

BVB som druhy raz po sebe pushol, uz predtym chlapik na BB tankoval pri 8bb pushi s 53o :D kym znechutene foldol a oznamil mi ze vola akykolvek obrazok, dalsiu ruku sme uz mali obaja 10bb, K :heart: 4 :heart: som foldnut nemohol, on asi T9o tiez nie, board A935 ku mne nebol pekny az po river K, s ktorym som sa dostal naspat na 1.2m... o chvilu treti do partie zobral stvrteho a do ITM sme vstupili ja s 1.2m, BV s 1.4m a posledny s cca 2m. Par potov sme hrali bez flopu, zobral som vacsinu, kym neprisla posledna ruka. BV raisol na BTN pri 30/60k 200k, ja na BB s 1.4m JJ obv push, on pomerne insta call zase s KQ, tentoraz dosiel na flop s istotu King, a kedze som mal presne o jeden 5k zeton menej, skoncil som treti :(

Ale celkovo velka spokojnost, jednak som konecne nieco vyhral, tiez toto tretie bolo pre mna psychologicky o dost dolezitejsie oproti 5-6 ako by bolo prve oproti tretiemu, a hlavne, ja som uz v aute cestou do Prahy povedal, ze na tomto DS turbe sa rozohram tretim miestom, aby som nasledne vyhral ME :D

A inak nic nove, fish na fish vsade, priestoru na nejaky early fishizmus nebolo vela, ale v raise/push/folde bolo ako obycajne 80% hracov uplne stratenych :P Len maly priklad, uz ITM sme zazili ze SB pushol cca 6bb, BB tankoval asi 1min kym s maximalne utrapenym vyrazom zavolal so svojimi 7-8bbs 99 (!)... Za odmenu samozrejme super s A3s chytil na turne A a BB dosiel zrejme dozivotne k nazoru ze 99 bvb nebude dobry call, lebo super vzdy nejako chyti ten "3-outer" :D

Zajtra nam zacne ME, takze to bude treba dobre rozbehnut ;)

Za tento príspevok od 7castle poďakovali - 2:
APminer, erichoff
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Marian21x 24 Sep 2010 01:09

Gratulácia a GL dnes. :gl:
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod buschle 24 Sep 2010 06:32

gratulacia k vcerajsiemu uspechu + gl na ME.

ak by si bol taky dobry a mas so sebou notebook s tokenom tak by si my mohol vybavit moj request TS . Nejak sa mi nechcelo pokracovat v EPT stepoch za 706usd.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Ivo 24 Sep 2010 07:21

nice 7c, a stými 99 mal kluk nakoniec dobrého tušáka, nie? :lol2:
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod emjayko 24 Sep 2010 08:30

pekne pekne gl na main evente nech ti tvoje slova z auta vidu :)
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 24 Sep 2010 09:18

Ivo napísal:nice 7c, a stými 99 mal kluk nakoniec dobrého tušáka, nie? :lol2:


-nabuduce tam foldne aj JJ zrejme,samozrejme po zrelej 8 minutovej uvahe :D

-btw pekny report,myslim ze v ME nemas moc sanci,lebo za

1-nechcel si mi predat nejake lucky %
2.tam sa uz bude hrat poker a nie posielat svojich par BB do boja s ATC,ako to denne robievas na stars

-inak gl :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Riddlah 24 Sep 2010 09:21

:poklona: gratz 7castle, konecne si dostal to co si si zasluzil :)
a prajem nech aj ten ME vyjde dobre :)
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod erichoff 24 Sep 2010 09:33

Grats a GL na ME.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 24 Sep 2010 09:41

tucniak napísal:dokedy ste v prage? :)


Tazko povedat, ale asi do nedele... ale nemyslim ze stihame vybehnut inde ako len na obed, rano spime, poobede hrame.

palo1973 napísal:-vymazavam ta zo skypu,zobral si chipy hracovi u ktoreho mi isli %,bol FT bubble boy :bad:


Hehe, to bol inak velmi sympaticky chalan, sedel som s nim od zaciatku turnaja takmer az do konca, hral to celkom v pohode hoci sialene nitty, ale tak chodili mu karty vzdy raz za cas a vzdy dostal zaplatene :D

Marian21x napísal:Gratulácia a GL dnes. :gl:


Dik, aj vsetkym ostatnym :)

buschle napísal:ak by si bol taky dobry a mas so sebou notebook s tokenom tak by si my mohol vybavit moj request TS . Nejak sa mi nechcelo pokracovat v EPT stepoch za 706usd.


V pohode, len ja o tom requeste nic netusim, asi je to teda $706 len mi sem alebo do SS napis presne nick, ak to stihneme pred turnajom tak vymenim.

palo1973 napísal:
Ivo napísal:nice 7c, a stými 99 mal kluk nakoniec dobrého tušáka, nie? :lol2:


-nabuduce tam foldne aj JJ zrejme,samozrejme po zrelej 8 minutovej uvahe :D

-btw pekny report,myslim ze v ME nemas moc sanci,lebo za

1-nechcel si mi predat nejake lucky %
2.tam sa uz bude hrat poker a nie posielat svojich par BB do boja s ATC,ako to denne robievas na stars

-inak gl :gl:


Haha presne to s tymi JJ som hovoril aj ja, akurat len po TT, JJ uz je predsa len trochu moc :D

A s hentym ma nestvi, hentak si zo mna zase robil srandu Blizzy, ze nad 6bb nemam sancu :evil: Vsak ja vam ukazem 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!