7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod keso26 24 Sep 2010 10:09

7castle napísal:o chvilu treti do partie zobral stvrteho a do ITM sme vstupili ja s 1.2m, BV s 1.4m a posledny s cca 2m.

..profesionalna deformacia ? ;) ..kazdopadne Ti drzim palce na ME ako aj ostatnym PP.sk skillerom :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod buschle 24 Sep 2010 11:52

neviem ako to myslis ze nic nevies :)
normalne som dal ze predat ujovi "7castle"ovi z bratislavy 706usd TS za 705usd a teraz uz s tym nejde nic robit 24h lebo cakame ci ma acceptnes alebo posles hrat sunday miliony :)
daval som to este vcera vecer.

nick je presne ako tu na fore ,ale nemal by si ho potrebovat

ale teraz sa nerozpytluj a ic to vyhrat.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 25 Sep 2010 09:51

Nejaky divny turnaj tento PSPO ME :( Po prvom dni este zijem, mam 39k, avg je 65k, blindy zacnu 600/1200/100, takze mam to este hratelne, ale velka bieda to je. Ostava 55 hracov, ITM je 18.

Cele to je nejake divne. Prvych 5 levelov som mal 4x AA, pricom na prve dva pokusy mi superi odovzdali kazdy okolo 18k stacky :D Najprv som si raisol UTG, dostal aso 5 callov, na flope AQx mi vsetci az na jedneho foldli, ten jeden ma c/r, tak som flatol, turn Q, opat ma c/r, tak som to poslal, otocil QJo, gg, nh, ty. O hodku na to som zas raisol UTG, dostal jeden call, Pastika na MB squeezoval, tak som 4betol, on 5betol AI s KQo a chipy putovali k "panovi ze Slovenska" :D Sranda bola ze na turne mal postupku, ale to bolo malo proti mojmu flopnutemu FH..

Takze som mal pomerne skoro 60k stack, ale tym sa moje tazenie uplne skoncilo :(

Okrem Pastiku som zacal na stole s Oldom Travnickom, dalsim Oldom co kedysi vyhral SM na PS a po hodke sa po mojej pravej ruke objavil aj Lubor "Afroman" Dedic (nenormalne haro ma), takze o zabavu som mal postarane ;) Problem bol, ze mi nepresiel jediny move, ani nie preto ze by sa superi nejak adjustli, ale proste preto ze vzdy to nejak mali :( Ked som sa rozhodol Olda s Luborom sqeezovat light na BTN, a nasledne light 5betnut Oldov 4bet, tak mi tam 6betol AI s KK (AK, QQ by na 99% foldol, po tych AA som mal drsny imidz a lepilo mu aj s KK, vobec nemal sajnu coho som bol schopny). Vsetky dalsie 3bety mi flatli a ak som nechcel barrelovat kazdu street s airom tak sa tie poty nedali vyhrat :(

V druhej polke turnaja to bolo to iste. Raz som uspesne 4barrelloval OOP AQhigh proti Liborovi na boarde ked bolo 5 malych kariet a na riveri aj 4x :heart: , takze mi foldol A6s (board bol 62257), ale okrem toho som nebol schopny vyhrat ziadnu normalnu ruku, s vynimkou par stealov, par cbetov, a 2 allinov - raz to bol flip o 10k stacky s AK vs QQ (na turne som uz mal FH), druhy raz sa na moj 2k raise opustil mlady Cech a shipol 20k s A2o, co som s AQ easy ustal.

Z vacsich ruk stoji za zmienku moj 3bet s 9 :spade: 7 :diamond: na BTN vs CO raise Lubora Dedica, ked sa ako obycajne rozhodol zavolat, flop J :spade: 8 :spade: 4 :heart:, tak som na jeho check betol cca 7k (2/3 potu), on insta call, na turne 6 :spade:, donkol do potu 25k asi 11k, tak som usudil ze velmi casto ma air a ze takmer vsetky moje outy (vratane :spade: FD) su good, tak som zavolal, river A :diamond: priniesol jeho 21k bet a 80% istotu ze ma uplny air (okrem ineho bolo vidiet ze je tesne pred infarktom), akurat mne ostavalo uz len 35k behind a nenasiel som odvahu zistovat ci mi to na tych zvysnych 14k naozaj zlozi, a bohuzial s 9high som nemohol bluffcatchovat, takze som s tazkym srdcom zlozil a on insta ukazal QTo (bez :spade: ) a vyhlasil ze si musi ist vymenit spodne pradlo :(

Na poslednu hodku k nam posadili sikovneho Poliaka s velkym stackom, ktory hral velmi dobre plus mal solidny rush, takze sa nedalo robit uz vobec nic, a ja som skoncil na tych 39k.

Kazdopadne je to este stale 33bb, takze snad s tym este nieco vymyslim 8-) V hre je este w4x s nejakymi 60k (prehral 250k pot ked mal T8 na flope T86, super 66 obv), a Trifecta, ktory ma cca 85k.
Naposledy upravil 7castle dňa 25 Sep 2010 10:09, celkovo upravené 2 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 25 Sep 2010 10:01

-no mohla to byt sranda,takze plan na dnes:ostavat v turnaji,klesnut na 10 BB,vypushovat 20,zasa klesnut na 10 atd az do FT,potom DU,s resteal stackom dalsi DU,potom mas zasa mensi problem,lebo budes mat 40 BB a nebudes vediet ako s nimi hrat :D ,no ale aspon top 6 by si mohol dat :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 25 Sep 2010 15:25

Nadhera, dnes som hral na ME presne 1 ruku a som out :bad:

Pred turnajom mi Riki vravi ze mam na stole super fish/calling station, co plati vsetko a vsade, blindy 600/1200/100, spominany typek z HJ raise na 3600, SB s mega stackom call, ja na BB najdem KK a reraisnem na 11600, chlapik pomerne insta call, SB fold.

Flop 742 s FD, ja betnem cca 14k (mam este 14k behind, on ma 100k+), on dost rychlo call, cize jasny mensi overpair, random FD alebo random 7, turn pomerne hnusny dalsia 7, ale uz sa neda inak, ja ship on snap 75s :(

FML :bad:

Asi prvy raz v zivote som odisiel od stola tak ze som si len zanadaval pre seba, otocil sa a isiel prec lebo nic mudre by som tam uz asi nepovedal :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 25 Sep 2010 16:58

-fuj,to boli najviac prehravat s takymi dementami,ja prehravam pravidelne kazdu sobotu(aj dnes uz 800 $) s hracmi 41/7 :bad:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod popoBA 26 Sep 2010 17:02

aj ja ked som videl ze ho mas na stole som ti chcel ist povedat co to je za dementa ale uz som nestihal.hral som snim cely cas na kvalde.neskutocne co ten clovek predvadzal :bad:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 27 Sep 2010 12:40

Praha je za nami, ako som pisal v sobotu som na ME vypadol v prvej ruke, steamoval som asi 3min, potom mi kamos na izbe oznamil ako dopadli volby v SNS, tak som sa pobavil, trosku to pustil ze hlavy, a kedze jemu sa nechcelo hrat SE ktory zacinal o 30min a mal nanho ticket, tak som ho so zlavou kupil a isiel hrat systemom 100/100/50 :D

Nakoniec som realne hral mozno 50/35/15 (viac je naozaj velmi velmi tazke), zistil som ze Kabrhel/Cibak style naozaj moze fungovat, v prvom leveli som 3x pushol river s airom a fungovalo to, akurat neskor sa uz objavili pri stole 2-3 hraci ktori pochopili co robim, a hoci som prveho z nich vyradil ked mi v L2 3bet/callol 99 (ja som mal ATs), neskor mi dalsi zobral 3/4 stacku, ked som to prehnal a lajnou bet PF, bet flop, bet turn a CRAI river som sa ho na boarde Q6388 snazil zlozit jeho QJ/KQ, bohuzial mal ale AQ a zlozit neplanovat :D Ale mal som taky pocit ze nezlozi ani to QJ, vedel som ze keby som to hentym stylom chcel hrat poriadne, tak v tomto spote som mal povolit, lebo to uz bolo moc.

Ale inak som bol velmi spokojny, rozhodne to bol novy prvok v mojej hre 8-)

Highlight vypravy ale prisiel az potom :lol2:

Dusan (Riki69) vypadol hodku po mne, moj kamos Jonatanko ani nehral, tak sme skocili na sushi, a ked sme sa vratili, okolo 2330 vypadol na bubble ME w4444x (20., ITM bolo 18), stretli sme sa na izbe, a neviem kto navrhol ze si zahrame stolovu hru co som kupil este vo stvrtok :D

Ukazalo sa to ako vyborny napad, pocas prvej hry sice Dusan vyhlasil ze to hraju s w4xom rovno 2x - prvy a posledny :D, ale ked w4x skoncil posledny bolo jasne ze to tak nenecha, a chcel hrat znova... kedze nevyhral ziadnu dalsiu, nakoniec sme v bizarnej zostave 4 skrachovanych gamblerov s vekovym rozdielom cca 18rokov odohrali do 4. rano 4 partie stolovej hry, vybrakovali minibary vo oboch izbach, a celkom solidne sa nasmiali :lol2: Prve dve vyhral Jonatan, druhe dve ja (hoci v tej tretej cisto vdaka w4xovej nesikovnosti), takze obavam sa ze si to budeme musiet este niekedy zopakovat...

A w4x bol celkovo kral vecera, lebo ked dosiel z herne vyhlasil ze je hladny, ale ze salmonelozove bagety co maju dole jest nebude, tak sme mu objednali pizzu za 400CZK, najvacsiu aku mali (lebo vraj mu to budeme jest aj my), zjedol z nej menej ako 1/4, vyhlasil ze je tam nejaky nechutny sliz, a zbehol si dole zobrat bagetu :Yahoo!:

No proste bolo dobre, a kedze som vlastne hitol to 3. mieste na DS Turbe, tak ani pokrovo sa nemam na co stazovat :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod DevilMayCry 27 Sep 2010 12:58

7castle napísal:neviem kto navrhol ze si zahrame stolovu hru co som kupil este vo stvrtok :D
:good:


a ak to nie je tajne tak aku stolovu hru ste hrali ? :D

snad len nie toto: http://www.sexshop.funmarket.sk/sk/erot ... azy-house/

:D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Topolman 30 Sep 2010 11:00

Nazdar, chcem sa spytat co hovoris na Lukasa "alkaatcha" Horaka a na jeho prinos radami a videami pre zacinajucich hracov. Niekde som cital ze hrava aj na stars ako ty, hral si uz niekedy proti nemu na stole?
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!