PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod nelz0n 30 Aug 2010 10:47

BadChip napísal:ok v pohode ja netvrdim ze si ho nekupim ale ked ma niekto BR 200 e tak neda 90 na soft. ale to je jedno aj tak HUD nefunguje a na prehravanie je podla mna lepsi popopop s replayer.


ale k tym crackom. ty si kupujes hudbu, filmy, hry...? lebo to je to iste.

a k virom, k comu si si nasiel takyto darcek? ja mam x hier od kamosov (cracknutych) a vsetky boli ciste. neviem teda ci maju vytipovanu nejaku cistu stranku ale dost pochybujem


- Ked ma niekto bankroll 200$ tak zacne pouzivat trial ktory je u PT3 60dni, verim, ze za ten cas si ten soft na seba zarobi aby si si mohol kupit full verziu.
- Alebo si mozes kupit small stakes holdem manager, ktory stoji len 55$.
- Alebo sa registruj niekde cez affilate tak aby si mohol uhrat licenciu na PT3 alebo HEM a zaroven tam mal rakeback. (http://www.fastrakeback.com/rakeback/Fu ... Poker.aspx)

Moznosti je vela a cracknuta neaktualizovana verzia(ktora poriadne nefunguje) je jednoznacne najhorsia. K otazke bezpecnosti - cracku - hry, ktore si pravdepodobne hral boli scene releasy, ktore zarucuju to, ze je samotny crack cisty, ale cracknuta verzia softu od random skupiny/cloveka je dost risky, hlavne ked samotny soft je urceny pre ludi ktori maju niekde na nete realne peniaze a dostat sa ku nim je otazka vacsinou jedneho hesla ...

K otazke dusevneho vlastnictva a piratstva - myslim si, ze vacsina ludi podporuje svoju oblubenu hudobnu skupinu alebo filmy prinajmensom tym, ze chodia na koncerty/do kina, pri pocitacovych hrach je na slovensku situacia ovela horsia, priemerny 18rocny chlapec asi nema na to kupovat si hry za 50e ale ked vyrastie a zacne zarabat tak s tym uz taky problem mat nebude, aspon tak to vnimam ja na sebe
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: PokerTracker

Odoslaťod BadChip 30 Aug 2010 14:57

krasa Nelz0n, velmi rozumny prispevok :) mas podobny nazor ako ja, a hlavne vdaka za ten link - o nieco mtakom so mvobec nevedel :) a k PT, mas pravdu akosi som pozabudol nad tym ze sa mi to dostane do herne... takze este raz vdaka za varovanie :)



inak chcem sa este spytat, co je lepsie na sng PT alebo HEM, respektive je nejaka jednoducha cesta ako importovat vysledky turnajov?
BadChip
 
Príspevky: 4
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: PokerTracker

Odoslaťod nelz0n 06 Sep 2010 23:40

nehram turnaje, neviem ... mam zakupeny aj PT3 aj HEM, ale PT3 som pouzival ako prvy a jeho uvodne verzie boli hrozne zabugovane, teraz to je mozno o niecom inom, ale uz dlhodobo (skoro 1.5roka) pouzivam HEM, ktory je pre cash hraca myslim ultimatne riesenie. Na druhej strane neviem ako dobre to je s turnajmi, ale nepredpokladam ze by HEM zaostaval, vyvojarsky team na tom softe maka velmi intenzivne, maju genialny support a program sa stale vyvija. Ak ma niekto skusenosti s novymi verziami PT3 tak nech napise, ale pokial viem tak absolutna vacsina ludi pouziva HEM.
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: PokerTracker

Odoslaťod fefe13 30 Sep 2010 17:04

Caute,

Potreboval by som pomoc z grafom v PT3. V grafe mi zacalo zobrazovat nejaku blbost. Od nejakej hry mi skocil +100 na -140$. Pritom hram len 2,5$ SNG. Ked si dam ine statistiky ako mesacny profit, general a turnaje vsetko mam ok nikde mi ten minus nevykazuje len na grafe. Uz som pozeral po tutnajoch ci mi tam nenahodilo nejaky nezmysel ale vsetko je ok. Nestretol sa niekdo s takymto problemom?
dik za radi
Prílohy
PT3.png
PT3.png (55.5 ) Zobrazená 2361 krát
fefe13
 
Príspevky: 129
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod matiapag 30 Sep 2010 17:13

stretnut som sa s tym nestretol, ale ako zakladny postup by mozno bolo dobre skopirovat HH, odstranit a znovu vytvorit databazu a skopirovat HH spat ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: PokerTracker

Odoslaťod medzik 30 Sep 2010 21:07

Nehral si náhodou nejaký playmoney stôl?
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod fefe13 01 Okt 2010 06:38

medzik napísal:Nehral si náhodou nejaký playmoney stôl?


Nehral, sranda je to ze ked si prejdem vsetky turnaje nikde nemam taky minus zachyteni. Len graf mi ukazuje zle, vsetky ostatne stats su ok. Asi to spravim tak ako pisal matiapag.
fefe13
 
Príspevky: 129
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod buschle 01 Okt 2010 08:38

nezahral si nejaky rodinny clen Sunday milion ? :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerTracker

Odoslaťod rudi666 01 Okt 2010 19:52

jedna otázocka .. ked si zakupin PT3 , tak tato licencia platí "stále" alebo je nejako casovo obmedzená (napr. 1 rok .) ??
rudi666
 
Príspevky: 6
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 01 Okt 2010 20:02

rudi666 napísal:jedna otázocka .. ked si zakupin PT3 , tak tato licencia platí "stále" alebo je nejako casovo obmedzená (napr. 1 rok .) ??

..dozivotne
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!