7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 15 Okt 2010 15:07

... druha cast reportu ;)

Ako som pisal, prvy stol sice good, ale nic sa tam nedalo, tak som sa niekedy snad v 7. leveli presunul na druhy, kde to bolo o dost zaujimavejsie :D Hlavne tam sedel o jedno miesto za mnou w4x, ktory bol dlho CL, ale potom mu nevyslo okrem 2 ruk - raz na drawy boarde c/r 22 a dosla mu 2 na turn, bohuzial super nezaplatil, a druhy raz ma 3betol s 27o, na co som zodpovedne foldol T7s :D - a vypadol asi 2 hodky pre koncom. :(

Po 12h je dost tazke si pamatat, ako tie ruky po sebe nasledovali, viem len ze mi celkom solid islo, silnu ruku som mal len jedno KK, ale inak mi dost skladali, a tiez ma obcas trafilo...

Pamatam si ze som raisol J8s, dostal 3 cally, na flope A88hh som raisol nitty pani, u ktorej bolo skoro iste A, bohuzial zo zahadneho dovodu foldla :(

Tiez som raisol 97o, checkol OESD na flope, turn dal niekomu TP, na riveri dosla flush ale [EDIT: mne ta moja str8 a] super mal stale pocit ze TP treba valuebetovat, takze tiez solid potik :D

Huste bolo ked mi moj BB s AQo raisol nebezpecny Madar s mega stackom, tak ja flat, flop drawy Q high, on cbet ja call, turn treti spade, ja bet 3/5 potu on call (na RR by som zhadzoval), river blank, c/c, AQ good.

Vyborna bola sekvencia asi 5 ruk v priebehu 10 rozdani, ked som raisol 32s, squeezoval z BB T3o, 3betoval 58s plus este nejake 2 max 9high ruky, a vsetky vyhral PF, alebo postflop bez riveru :D

Posledna podarena bola ked som s KTo isoraisoval Olega, na riveri spravil str8, ale bud nemal dost silnu alebo vyuzil svoj zvlastny dar vycitit monster a zlozil.

Najdolezitejsie 2 ruky (okrem 99 obv :lol2: ) na stole boli ale ine. V prvej som uz v poslednom leveli, s cca 160k stackom raisol KK na UTG+1 (na 5600 pri 1200/2400/300), dostal jeden MP call od noveho hraca a samozrejme call od Olega na BB. Flop T42r, ja cbet 9400, MP fold, Oleg call. Turn skaredy J, ja bet 16k, Oleg call. River 7, tam uz bolo 100% jasne ze nema zmysel betovat, jeho range boli random draws, Tx, 99 a podobne ruky, kde bola teoreticka moznost ze zaplati river, ale boli tam aj JT, sety a pod, kde by som si akurat daval "pokutu" alebo nabehol do C/R. Tak som ukazal KK, on ukazal 74s, vyhlasil ze mi nic neveril a isli sme dalej 8-)

Trochu som to rozdychal, nieco pokradol, a nakoniec asi 6 ruk pred koncom zobral krasny pot, ked z videnia znamy Slovak, co mal mozno 13BB, limpol UTG+1 (uz to urobil druhy raz), CO short asi z 12BB poslal allin, ja na BTN AQs tiez, ostatni fold, UTG+1 vyhlasil ze ma hravu ruku, hned mi bolo jasne ze to posle, lebo nechce sa v sobotu vracat ako short, poslal, ukazal J9s, CO ukazal A8, flop bol dry Q high takze som zobral asi 87k pot, uplne poslednu ruku som na raisol Q6o a na cbet zobral dalsi pot, a skoncil na 234k 8-)

Styri veci stoja za zmienku mimo pokru:

1. Montesino je krasna herna, vobec sa to neda porovnat s tou dierou Concordom, krasne stoly, pekny priestor :good:
2. Cely ten komplex budov je neskutocny, tak nieco som este nevidel, fakt super :good:
3. Na to ze sme zaplatili 50e rake ma dost zarazilo ze nebolo vobec nic v cene, veceru sa plati, nealko sa plati... az tak vela po turnajoch nechodim, ale trochu ma to zarazilo. Celkom som sa bavil na tom, co by na to hovorili zhyckani hraci z ceskej semielity, ktori tak radi frflu na co sa len da :lol2:
4. Asi 90min pred koncom, cize asi o 1.30 v noci, po 11h hrania, sa pustil brutalny zvuk fire alarmu, floor vyhlasil ze vsetko je ok, ze len niekto nechal horiet cigu kde nemal, ze "alles is unter Kontrolle" a ze dojdu poziarnici to vypnut. 20min to tam hucalo kym to vypli, takze sme sa celkom pobavili na reakcnom case poziarnikov, ktovie co by sa stalo keby tam naozaj nieco horelo ;)

V sobotu pokracujeme o 13, GL me. :gl:
Naposledy upravil 7castle dňa 15 Okt 2010 23:05, celkovo upravené 1 krát.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2010 16:20

-super reportik,nakoniec trochu banujem ze som nesiel,ta struktura vyzera naozaj hratelne,inak prave chystam mensi clanok o montesine,nieco si uz naznacil,ale zda sa ze je to nova 1ka in Wien,ani nie preto ze su tak dobri,skor preto ze ccc zaostava v poslednej dobe,teraz pred casom som sa dopocul o jednej aferke,ked konkord stratil silnu komunitu cinskych highrollerov,ktori presli do montesina
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod haman 15 Okt 2010 18:16

7castle napísal:Vyborna bola sekvencia asi 5 ruk v priebehu 10 rozdani, ked som raisol 32s, squeezoval z BB T3o, 3betoval 58s plus este nejake 2 max 9high ruky, a vsetky vyhral PF, alebo postflop bez riveru :D

wow, toto sa chcem naucit!
7castle napísal:Posledna podarena bola ked som s KTo isoraisoval Olega, na riveri spravil str8, ale bud nemal dost silnu alebo vyuzil svoj zvlastny dar vycitit monster a zlozil.

Ja som proti Olegovi flopol postupku pred tyzdnom a mi to na turne zlozil. Snazil som sa to hrat tak, ze ma netrafilo, ale bud nemal nic, alebo ako vravis zvlastny dar. :)

GOOD LUCK ZAJTRA!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eraserSK 15 Okt 2010 18:55

prajeeeeem ti vela GLLLL :gl: mas krasny stack, takze si isto zahras...

ale troska mi chyba, kolko ludi postupilo do soboty? Kedy je ITM? atd ;)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Matej Zavacky 15 Okt 2010 19:26

eraserSK napísal:prajeeeeem ti vela GLLLL :gl: mas krasny stack, takze si isto zahras...

ale troska mi chyba, kolko ludi postupilo do soboty? Kedy je ITM? atd ;)


v prvej casti svojho reportu 7castle uvadzal link, kde to je vsetko popisane

... a inak vyhraj to Sednohradsky - uz Ti niekedy v zahranici napisale spravne priezvisko?! :wall:
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod Mlachi 15 Okt 2010 19:54

nice report...drzim palce,nech uz konecne hitnes nieco poriadne.... :gl:
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod eraserSK 15 Okt 2010 19:57

Matej Zavacky napísal:
eraserSK napísal:prajeeeeem ti vela GLLLL :gl: mas krasny stack, takze si isto zahras...

ale troska mi chyba, kolko ludi postupilo do soboty? Kedy je ITM? atd ;)


v prvej casti svojho reportu 7castle uvadzal link, kde to je vsetko popisane


Ten link som klikol vidim ze ich je 71 tusim, ale neviem po nemecky kolko je ITM?
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod w4444x 15 Okt 2010 20:10

palo1973 napísal:-super reportik,nakoniec trochu banujem ze som nesiel,ta struktura vyzera naozaj hratelne,inak prave chystam mensi clanok o montesine,nieco si uz naznacil,ale zda sa ze je to nova 1ka in Wien,ani nie preto ze su tak dobri,skor preto ze ccc zaostava v poslednej dobe,teraz pred casom som sa dopocul o jednej aferke,ked konkord stratil silnu komunitu cinskych highrollerov,ktori presli do montesina


full story ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod palo1973 15 Okt 2010 22:11

-islo vraj o to,ze kym cinania hrali vysoke hry omahy,ich zeny hrali nejaku spolocensku hru,nieco ako dama povedzme a vedenie ccc od nich pytalo nejake drobne za "prenajom" stolov hoci ich muzi im prinasali nemaly rake,tak sa cinania nasrali a teraz uz pocut ich "leise,lelaise a lana lana stlasse" v montesine :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod emjayko 15 Okt 2010 22:34

palo1973 napísal:"leise,lelaise a lana lana stlasse"

:lol2: :ROFL: no ja mam na dneska dost :D
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!