TOP 7 loserov online pokru

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod 7castle 15 Okt 2010 23:02

TommyKE vitaj spat, hlavne chlapci v klude diskutujme, sranda musi byt, len nie ze nam to zaSe skocni zbytocnym flamom.

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
dzejkej
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod tommyKE 15 Okt 2010 23:41

7castle napísal:TommyKE vitaj spat, hlavne chlapci v klude diskutujme, sranda musi byt, len nie ze nam to zaSe skocni zbytocnym flamom.


zdravim..... prosim Ta len mi povedz, v ktorom prispevku som pisal nieco, z coho by mal vzniknut flame. ja si myslim ze s tym KK v pohode debatujeme a vymiename si nazory. na to je podla mna forum. nezda sa mi ze by to malo naberat nejaky zly smer. :angel:
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod 7castle 15 Okt 2010 23:50

tommyKE napísal:
7castle napísal:TommyKE vitaj spat, hlavne chlapci v klude diskutujme, sranda musi byt, len nie ze nam to zaSe skocni zbytocnym flamom.


zdravim..... prosim Ta len mi povedz, v ktorom prispevku som pisal nieco, z coho by mal vzniknut flame. ja si myslim ze s tym KK v pohode debatujeme a vymiename si nazory. na to je podla mna forum. nezda sa mi ze by to malo naberat nejaky zly smer. :angel:


Neeee, nerozumieme si, teba som vobec nemyslel ;) Skor som myslel aby si flame odpustili ti ktorym by sa nezdali tvoje sem-tam kontroverzne nazory... ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod popoBA 16 Okt 2010 02:11

podla mna kazdy kto tu na fore spomenie svoju sestru a okamzite neprilozi aj fotku by mal dostat dozivotny BAN :evil:

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
WolfiKxx
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod TomMolivan 16 Okt 2010 09:19

podla mna kazdy kto tu na fore spomenie svoju sestru a okamzite neprilozi aj fotku by mal dostat dozivotny BAN


No zase, existujú aj také, pri ktorých by si užívateľ zaslúžil ban práve za uverejnenie...
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: TOP 7 loserov online pokru

Odoslaťod KKpokerkingKK 16 Okt 2010 16:13

Este raz sa chcem ospravedlnit vsetkym ,ktorym sa zdaju moje nazory smiesne a ze zabavam forum. Mojim cielom je zlepsovat sa v pokri, ale za svoj nazor sa postavim, ak si myslim, ze je dobry a ak pochopim, ze nie je, tak sa ospravedlnim. Nie som poker pro a ani nemam niekolkotisicovy BR, aby som vedel ako sa to hra na vysokych limitoch, ale ucim sa. Tak este raz sorry :shock:
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!