EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 21:44

TomMolivan napísal:Accident:

Na boarde K 5 8 9 dorovnával Hrubý (dorovnával dlho) all-in so 67 (flush nehrozila) po tom, ako jeden chalan dal all-in s AA a Negreanu s K9. (+/-)

flush este bola mozna..boli tam 2 clubs a 2 hearts ak som dobre videl...skor nehrozila v tom smere ze tazko sa dalo predpokladat ze by pushovali obaja pred nim iba s flush draw..cize to mohol vylucit...podla mna nejak vela necakal s tym dorovnanim..iba si povzdychol...podla mna to trosku prehnal daniel...lae to je typicky on..vela keca a asi ho to trosku mrzelo cele ze z tych 6m klesol tak dole...len to chcel zahrat do outu ze je mu to jedno:)komu by bolo jedno 500k eur:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod 1zart1 31 Okt 2010 22:00

speksSVK napísal:
TomMolivan napísal:Accident:

Na boarde K 5 8 9 dorovnával Hrubý (dorovnával dlho) all-in so 67 (flush nehrozila) po tom, ako jeden chalan dal all-in s AA a Negreanu s K9. (+/-)

flush este bola mozna..boli tam 2 clubs a 2 hearts ak som dobre videl...skor nehrozila v tom smere ze tazko sa dalo predpokladat ze by pushovali obaja pred nim iba s flush draw..cize to mohol vylucit...podla mna nejak vela necakal s tym dorovnanim..iba si povzdychol...podla mna to trosku prehnal daniel...lae to je typicky on..vela keca a asi ho to trosku mrzelo cele ze z tych 6m klesol tak dole...len to chcel zahrat do outu ze je mu to jedno:)komu by bolo jedno 500k eur:)

Teraz opakovali tu hru, nemam pocit, ze by nejako dlho Hruby rozmyslal, proste sa pozrel a natiahol sa...naozaj to neprehnal, nevrhol sa na to, ale tak normalka si myslim

Za tento príspevok od 1zart1 poďakovali :
APminer
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 22:25

hej vsak vravim..ze podla mna dlho necakal:)....noo ten mlady nemec ma iny hot run..ked potom co vyhral sunday million tak vyhra aj EPT :poklona:
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod matiapag 31 Okt 2010 22:29

no veru, zadarilo sa mu :) Ale Martin super vysledok, podla toho, co som kukal na jeho stranke, tak toto vyhral tusim 2x viac, ako dokopy vsetky jeho 5-ciferne sumy na starsoch spolu :D Proste megauspech :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod alydzi 31 Okt 2010 22:57

mozno na nejakeho trulka to slowroll nebol, keby to urobil, co nevie odkial fuka, ale ked si niekto nalepi PS pro na tricko, tak toto mal byt snap call a ne sa tam chytat za hlavu a robit <>oviny aj keby islo o 200mil., v tom mal daniel urcite pravdu... toto sa fakt nerobi

shame on him
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 01 Nov 2010 01:33

http://www.P****Stars.tv/poker-video-75 ... nel_id=272

Hruby :good:

niekto sa mozno posklada z jeho uspechu ale pre mna je to PAJAC v klobuku
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 07:41

tak myslim ze ma 500.000 dovodov aby mu to bolo jedno :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 01 Nov 2010 09:23

hmmm yegon, je pre teba dolezitejsie aky ma clovek charakter, alebo ci ma vo vrecku o 1000 x 500EUR bankoviek viac alebo menej? Ja mam dost na haku ci ma milion, alebo dva. nepredpovedam mu dlhu zivotnost ako PS Pro. Ak aj ano, je to vlastne jedno
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod yegon 01 Nov 2010 10:21

nejde o to co je pre mna dolezitejsie ale aky bude mat on pohlad na to ze tommyke si o nom mysli ze je pajac :) verim ze mu to bude jedno

hovorit o charaktere na zaklade toho ze zjavne bez zleho umyslu a snahy vyvalat v tom superom tvar mu call s nuts trval 15 sekund je lol
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod TomMolivan 01 Nov 2010 11:07

flush este bola mozna..boli tam 2 clubs a 2 hearts ak som dobre videl...skor nehrozila v tom smere ze tazko sa dalo predpokladat ze by pushovali obaja pred nim iba s flush draw.


Nehrozila v tom zmysle, že v danej chvíli mal Hrubý nuts.

Áno, bol to monster pot, áno, je to finále EPT, ale cmon, Hrubý je (ako už niekto predomnou zdôraznil) P****Stars PRO a nie nejaký Jozef z Revúcej.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!