lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod cercerBTSSK 09 Nov 2010 00:18

no vsak keby si nebol uplne vedla....
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Nov 2010 07:23

tak ja zrovna casu moc nemam, ked chcem hrat takto vela tak si ho musim urobit - cize vykaslat sa na vsetko ostatne. Preco myslite ze som za tento rok odohral len 120k hands zatial? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 09 Nov 2010 07:29

yegon napísal:tak ja zrovna casu moc nemam, ked chcem hrat takto vela tak si ho musim urobit - cize vykaslat sa na vsetko ostatne. Preco myslite ze som za tento rok odohral len 120k hands zatial? :)

imo ty budes hrat 3-4roky a stale ta moze nicit variance s takou vzorkou ;)
tiez ti ako neustalemu live pokusitelovi prajem tvoj live bighit ...
ja som hral live 1x v zivote (ak sa neratam tu 800BB deep nl10 na chate :D) a tento rok som do kvalifikaciek(hlavne PCA,EPT) nasypal asi 3K a nikam som sa nedostal. Takze som si ten jeden U***et mohol radsej zaplatit priamo :D

kedze ty stale vyhravas , tak ti to mozno aj sedi.. Mozno by si mohol skusat regulovat step2, step3 turnaje ( s naslednym odregistrovanim) - hlavne preto , ze v stepoch je vzdy tak 30% ryb, co sa da povedat ze v regular hrach niesu.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Nov 2010 08:32

pravdupovediac mi to nevadi, na NL200 nehram o ziadne lifechanging money takze vysledky su nepodstatne, co je dolezite je zlepsovat sa a pracovat na sebe, dostat sa do pozicie ze clovek moze hrat stakes kde je sanca vyhrat 50-100k mesacne. Z dlhodobeho hladiska ak mas plan hrat vyssie stakes tak tvoje winnings z NL200 by mali o 10 rokov tvorit mikroskopicku cast tvojho zisku.

na MTTcka mam trosku iny a z pohladu ciste pokroveho nespravny pohlad :) - neberiem ich ako nieco na com mam ROI 50% a hranie 1000EUR turnaja pre mna neznamena ze idem si zarobit 500EUR. Pre mna je to hlavne dovolenka na zaujimavom mieste s akousi tombolou kde mozem vyhrat velke peniaze :).

preto aj moj vyber turnajov ktore hram je hlavne dany tym ci som na mieste kde sa hraju este nebol a kolko je za prve miesto :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Nov 2010 08:37

buschle napísal:kedze ty stale vyhravas , tak ti to mozno aj sedi.. Mozno by si mohol skusat regulovat step2, step3 turnaje ( s naslednym odregistrovanim) - hlavne preto , ze v stepoch je vzdy tak 30% ryb, co sa da povedat ze v regular hrach niesu.



wooot?

tipujem ze na satelitoch mam okolo 80-100% ROI to znamena ze streaky 5-15 neuspesnych pokusov su uplne bezne. Dat do kvalifikacii na PCA/EPT 3k a ocakavat vysledok je hodne optimisticke, ja ked som minuly rok vyhral PCA freeroll satelit tak som este chcel vyhrat jeden package aby som mal T$ a investoval som okolo 7k do satelitov a nevyhral som nic
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 09 Nov 2010 09:27

yegon napísal:pravdupovediac mi to nevadi, na NL200 nehram o ziadne lifechanging money takze vysledky su nepodstatne,

no to je pravda o tebe , ale asi sa nebudes divit ked ti poviem, ze nl200 su lifechanging money pre 90% ludi na slovensku.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 09 Nov 2010 11:25

yegon napísal:dostat sa do pozicie ze clovek moze hrat stakes kde je sanca vyhrat 50-100k mesacne.


50-100k mesacne pri takom objeme = dat si par ruk na Rail Heaven? :D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 09 Nov 2010 11:39

cercerBTSSK napísal:jezis - mat Tvoj cas....do certa


vsetci mame rovnako vela casu..
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 09 Nov 2010 17:09

Mayday napísal:vsetci mame rovnako vela casu..


nh master yoda :) na to si udrime do gongu

k pokru:

moj plan 3x2,5h session nevysiel, dal som len 2 kratsie lebo som mal nejake vybavovacky a tretiu uz neplanujem pridat, dam si oddych. Dnes to bolo na stoloch ciste cooler city (WSD34% pri len 20% WTSD hovori za vsetko), hlavne 200BB deep set vs flopnuta straight. Asi ma to mierne rozhodilo lebo som potom urobil niekolko vaznejsich chyb - bol som prilis paranoidny a prilis som bluffcatchoval tak som sa rozhodol to radsej vypnut.

Idem si este prejst handy a trosku popracovat na svojej hre

2010-11-09gr.jpg
2010-11-09gr.jpg (196.7 ) Zobrazená 3018 krát


Ladbrokes dnes otvoril anonymne stoly aj na NL200 tak som si zahral zopar a mam pocit ze sa tam objavuje viac fishiek. Bolo to celkom zaujimave i ked neviem akym sposobom je osetrene ked niekto odide zo stola a sadne si na jeho miesto niekto iny, nevsimol som si ze by ma to na to nejak upozornilo a to moze sposobit dost problem

Zajtra su vyplaty takze toho asi moc nenahram, budem sa snazit dat aspon tych 1000 ruk a potom zaberiem naplno lebo buduci utorok letim na Maltu a dovtedy by som chcel nahrat este aspon 10-12k hands.

gl vsetkym
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod josipjs 09 Nov 2010 20:14

Vzdy ked citam tento blog tak bud niekde letis alebo si prave od niekial prisiel .... to vkuse koli tym Qualifikaciam alebo to aj chodis len tak na "standard" dovolenky (aj pre mna je vyhrany packet ako dovolenka :D)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!