lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod zavinac 12 Nov 2010 11:21

cercerBTSSK napísal:myslim, ze to yegon hore vysvetluje preco


Ok ja len ze mam iny nazor ;) Nehovorim ze spravny, len iny.
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 12 Nov 2010 13:03

dalsia vec je ze 11 je overall PF, z early pozicie kludne takyto wet noodle moze mat aj nieco ako 6:) a z BTN namakanych 15 alebo tak:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Nov 2010 16:58

zavinac napísal:
yegon napísal:da sa toho samozrejme 3betovat aj viac ale kedze mame poziciu tak QQ/AK nebude problem hrat po flope aj ked len callneme. Hlavny dovod pre 3bet by tu bol izolovat si supera pre seba a zabranit blindom aby nam vliezli do hry. Opat si myslim ze s AK/QQ ked dostaneme 4bet nebudeme mat velku radost. Sem tam mozeme zaradit aj nejaky ten bluff aj ked proti typkovi s 11% pfr ktorý je navyše v skorej pozícii by som sa moc nerozvasnoval :)


Rozmyslam nad tym, ale neviem prist tomuto na chut :) 11% PF je 77+,A9s+,KTs+,QTs+,ATo+,KQo, otazka co hovori statistika jeho PF na MP. Tiez je zaujimave ze raisuje 2BB, to je bezne PF? alebo to povazujes za nejaku tricky play s AA/KK?
Ja by som TT 3betol ( 5 najlepsia ruka :) ) ak nie koli value na tak, uz len koli tomu aby sa mi tam nenachomejtol BB ktory tam najde nejaky SC,maly par alebo cokolvek co sa mu za call 1BB bude zdat dobre. A stats 20/11 po nejakej rozumnej vzorke ruk svedci len o tom ze tvoj super je dost FISH. Neviem si predstavit ze by som tam ne3betol AK. Keby ten hrac bol 14/10/3, nepoviem nic, ale 20/11...


tak najdolezitejsia otazka je ako super zareaguje na tvoj 3bet - myslim ze u 20/11 hraca mozeme skor ocakavat reakciu typu 4bet/fold a menej call OOP (co by zase bolo castejsie u hraca typu 40/11). Ak je to tak potom tvoj plan je 3bet/foldnut TT/JJ/QQ/AK?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod josipjs 12 Nov 2010 17:21

ked uz je tut akato diskusia tak sa zapojim ....

Weak_TAG hrac a jeho rekacia na 3bet...
-vela weak-TAG hracov si po case vsimne ze ho 3betuejs vela -> skusi s tym nieco spravit, skusi sa adjustnut -> vacsinou to dopadne callovanim 3betou OOP a foldovanim na cbet alebo 4betovanim vsetkeho a popr. aj stakcoff s blbostami

That said, 3betovanie TAG-Fishe neni zle (tmytoo reagujem an Yegonov posledny post)

Lenze, Yegon ho ne3betoval takze prave tato ruka urcite neni 3bet a aj tak by som to ne3betol ani s dakou dinamic proti nemu ... standard call IMO

ale urcite by som bluff3betoval tochto/podobneho chlapca velmi rad... jeho prva rekacia, fodl vsetkeho okrem QQ+, AK , druha reakcia callovanie privela a fold na cbet->barrel (weak range, nema tam AA a take veci) atd atd


viac sa mi uz pisat nechce, aj tak sa to asi nebude dat citat
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod haman 12 Nov 2010 17:43

josipjs napísal:viac sa mi uz pisat nechce, aj tak sa to asi nebude dat citat

OT: FYI: vsetko som rozumel!

Za tento príspevok od haman poďakovali :
josipjs
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod zavinac 12 Nov 2010 18:29

yegon napísal:
zavinac napísal:
yegon napísal:da sa toho samozrejme 3betovat aj viac ale kedze mame poziciu tak QQ/AK nebude problem hrat po flope aj ked len callneme. Hlavny dovod pre 3bet by tu bol izolovat si supera pre seba a zabranit blindom aby nam vliezli do hry. Opat si myslim ze s AK/QQ ked dostaneme 4bet nebudeme mat velku radost. Sem tam mozeme zaradit aj nejaky ten bluff aj ked proti typkovi s 11% pfr ktorý je navyše v skorej pozícii by som sa moc nerozvasnoval :)


Rozmyslam nad tym, ale neviem prist tomuto na chut :) 11% PF je 77+,A9s+,KTs+,QTs+,ATo+,KQo, otazka co hovori statistika jeho PF na MP. Tiez je zaujimave ze raisuje 2BB, to je bezne PF? alebo to povazujes za nejaku tricky play s AA/KK?
Ja by som TT 3betol ( 5 najlepsia ruka :) ) ak nie koli value na tak, uz len koli tomu aby sa mi tam nenachomejtol BB ktory tam najde nejaky SC,maly par alebo cokolvek co sa mu za call 1BB bude zdat dobre. A stats 20/11 po nejakej rozumnej vzorke ruk svedci len o tom ze tvoj super je dost FISH. Neviem si predstavit ze by som tam ne3betol AK. Keby ten hrac bol 14/10/3, nepoviem nic, ale 20/11...


tak najdolezitejsia otazka je ako super zareaguje na tvoj 3bet - myslim ze u 20/11 hraca mozeme skor ocakavat reakciu typu 4bet/fold a menej call OOP (co by zase bolo castejsie u hraca typu 40/11). Ak je to tak potom tvoj plan je 3bet/foldnut TT/JJ/QQ/AK?


Napriklad, ale to zavisi aj od toho aky ma AF a vobec kolko s tym hracom mas odohrate, kolko krat si ho uz 3betol v takejto situacii, atd. Tazko povedat z jednej postnutej ruky s tym hracom, co by som urobil ( ake ma 4bet stats, ake ma MP PF stats, ake AF? ). A stale neviem ci 2BB raise na MP na NL200 je nejaky standard alebo slowplay minraise s "nuts".

Moj nazor v celku vystihol josipjs vo svojom poste. Aby bolo jasne, ja nespochybnujem tvoju hru, mna zaujimala ci by si tie TT zahral vzdy rovnako, alebo si schopny ich tam aj 3betnut. Nechcem ti tu zapostovat blog, takze to mozeme ukoncit ;) GL
zavinac
 
Príspevky: 71
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 0 krát/9 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Nov 2010 19:28

isteze existuju ine moznosti a urcite to niekedy proti nejakemu typu supera 3betnem, povedal by som ale ze pomer call ku 3betu je u mna tak 90/10
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Nov 2010 23:12

napriek redbullu uz nad tym zaspavam, celkom uspesna session, hlavne som hral s rozumom i keď chyby sa určite nájdu

narazil som ale na zásadný problém, nedokážem si po sebe svedomito kontrolovať handy, väčšinou to len preletím. Musím to otestovať este ráno keď budem čerstvý ale vyzerá to tak že si budem musieť vyhradiť čas špeciálne len pre toto aby som bol prinútený sa tomu venovať - nesmiem ostat taky flakac ako som ked sa chcem pohnut dalej

lol hand dna - ty sir
Prima Network $100.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1023041
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $74.71
BTN: $234.07
SB: $67.00
Hero (BB): $132.78
UTG: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 5 :spade: 6 :spade:
3 folds, SB calls $0.50, Hero checks

Flop: ($2.00) J :diamond: 6 :club: 8 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero checks

Turn: ($2.00) 6 :diamond: (2 players)
SB bets $4.00, Hero calls $4

River: ($10.00) 8 :heart: (2 players)
SB bets $10.00, Hero raises to $30, SB calls $20

Final Pot: $70.00
SB mucks J :spade: 9 :club:
Hero shows 5 :spade: 6 :spade:
Hero wins $67.00
(Rake: $3.00)

2010-11-12gr.jpg
2010-11-12gr.jpg (204 ) Zobrazená 2921 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod josipjs 13 Nov 2010 00:39

na akej site hras? dost maly 3bet IMO
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Nov 2010 08:35

ladbrokes

hej 3bet je pomerne maly, pohybuje sa to podla toho na akom stole sedim, na niektorych mam 17% na inych 0%. Posledne dni sa dost rozbehla akcia na anonymnych stoloch a tam 3betujem velmi malo lebo casto neviem proti komu stojim ani kedy sa hrac na tom seate zmeni + je tam kopec fishiek takze sa skor snazim 3betovat wider for value a menej bluffovat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!