Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 27 Dec 2010 22:32

Traged napísal:neviem, či je zlé hrať AA vs 34 a poker prehrať na straightflush po flopnutom pokri, neviem či je zlé hrať top set a prehrať na quads, keď traja flopnú set a štvrtý postupku, neviem, či je zlé hrať veľké páry proti malým a neuspieť, nakoľko som shortstack. Prečo na live mám určité úspechy a nebavíme sa o stovkách eur a online max výhra 3075 doláčov, keď prvý berie cez 11k ? a po dvoch suckoutoch ako chipleader po 7 hodinách pálim do . . takže tak, niekedy mám proste feeling, že dám call s 74 off a vytočí mi monster a stáva sa to reálne.


Pretoze pre "live grinderov" je online stale tazky oriesok?

Edit: citacia
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 22:34

ideme sa bavit o 2 turnajoch v ktorych si dostal slusne sako?to je dost slusna vzorka
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 27 Dec 2010 22:38

kto spomínal dva turnaje pre pána Jána ? to bola len vzorka, čo sa mi vrylo do pamäte, turnajov bolo kvantum ako aj cash game. Chlpo to rozhodne áno, nad tým som neuvažoval :lol2: . Niekedy mi to pripadá, ako tí grinderi pri automatoch v herniach by mi povedali, že to nie je rigged a zarábajú slušné peniaze haha
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 22:40

a ty niesi v tom pripade gambler ked dobrovolne hras na podla teba rigged internete?v com sa lisis od automatovych chlapcov?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 27 Dec 2010 22:43

Popo prosím ťa čítaj od začiatku. Z nudy to bolo nainštalované, nič viac nič menej. Neriskoval som celé rodinné imanie,len for fun, či dokážem za pár desiatok či stoviek eur, čo si normálne platím aj live, uspieť online. Priťahovali ma, samozrejme ako každého, za málo peňazí veľa muziky, čiže presnejšie jednotlivé garancie, nič viac niť menej. A po niektorých zážitkoch sa mi to znechutilo, nakoľko sa na to už nedalo pozerať a z plaču nad možnou výhrou zostal len smiech.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 22:46

cize uz koli tomu online nehras?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 27 Dec 2010 22:49

Takto sa ťa spýtam, podnikal by si v niečom, keď nerobíš obrat a skrátka to nejde a ešte ťa to vytáča ? Nemá to zmysel, samozrejme počas týchto nudných zimných večerov ma to lákalo opäť nainštalovať, ale ostalo len pri pokušení.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 22:51

tak potom rspct ked si stojis za svojim a nehras,na rozdiel od pana jana ktory najviac krici a anajviac tam hra
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod marcoo12snv 27 Dec 2010 22:55

Traged napísal:Popo prosím ťa čítaj od začiatku. Z nudy to bolo nainštalované, nič viac nič menej. Neriskoval som celé rodinné imanie,len for fun, či dokážem za pár desiatok či stoviek eur, čo si normálne platím aj live, uspieť online. Priťahovali ma, samozrejme ako každého, za málo peňazí veľa muziky, čiže presnejšie jednotlivé garancie, nič viac niť menej. A po niektorých zážitkoch sa mi to znechutilo, nakoľko sa na to už nedalo pozerať a z plaču nad možnou výhrou zostal len smiech.


tu mas
053 451 2651
pytaj sa na MUDr. Erika Gernáthová
uz som jej o tebe povedal
taxikom zo stanice si tam hned pytaj sa na areál VNsP Levoča, a. s., psychiatrický pavilion
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod 7castle 27 Dec 2010 23:00

marcoo12snv napísal:MUDr. Erika Gernáthová


Mozem potvrdit, je fakt dobra, ked som prehral prvych 200k vtedy este SKK tak mi velmi pomohla, dnes uz sa tym nejak nestresujem ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!