Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ramzey 29 Dec 2010 13:45

Velmi som sa nasmial na tomto offtopicu :D

Obdivujem ako moze mat dobry hrac take plytke nazory ale asi to nebude o nazoroch, ale o neschopnosti sa vyrovnavat s urcitymi vecami a to su prehry.

Chalanom zelam na Bahamach vela stastia!

A mi to podme trafit online :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod slemo69 29 Dec 2010 14:06

Predstavte si situaciu, ze si otvorim firmu slemove dukaty a budem zrebovat kazdy vecer cisla. Vy si budete kupovat zreby, ako funguje bingo, tipos, sportka atd. Moj generator cisel ale bude upravovat cisla, aby sa nestalo ze niekto vyhra jackpot, rozdeli len mensie vyhry medzi ostatnych. Ja sa budem nabalovat na hlupakoch co si budu kupovat zreby a ojeb*avat ich o peniaze. Presne toto tu niektori tvrdia, ze robia online herne. Myslite si, ze im to stat dovoli ?
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TuKE 29 Dec 2010 14:30

Citam citam a jedine co ma napada, ze poprosim Vlada, aby do registracie namiesto "ste starsi ako 18 rokov" dal kontrolnu otazku "myslite si, ze online poker je rigged?"

Niektorym specialne vyhliadnutym diskutujucim tuto kontrolnu otazku modovia poslu cez SS :-)

Na teraz ma ziadna ina antikoncepcia na takto retardovane temy nenapada.

Sent from my U20i using Tapatalk
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 14:31

slemo69 napísal:Predstavte si situaciu, ze si otvorim firmu slemove dukaty a budem zrebovat kazdy vecer cisla. Vy si budete kupovat zreby, ako funguje bingo, tipos, sportka atd. Moj generator cisel ale bude upravovat cisla, aby sa nestalo ze niekto vyhra jackpot, rozdeli len mensie vyhry medzi ostatnych. Ja sa budem nabalovat na hlupakoch co si budu kupovat zreby a ojeb*avat ich o peniaze. Presne toto tu niektori tvrdia, ze robia online herne. Myslite si, ze im to stat dovoli ?

............Ty trtko, tak takto prave funguje 90% vsetkych firemnych losovani o auto, zajazdy, posli sms a vyhraj byt ...a ine pre vopred urcene osoby :lol2: :lol2:
......trochu vas tu necham samych , deti moje, a idete sa tu pozabijat!
.......pre chytrakov s kupovanim ruk pre "statistiku" - A5 voci AJ asi spravne ukaze 30/70 ! ALE zobrazi sa ti tam aj styl akym A5 prehrava napr 55xJJ a pod, 44 /AA board 4xxxA....
skoda casu, som medzi poslednymi 17, musim sa tomu venovat ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 14:33

taaaak 16. miesto len tak mimochodom 3 v alline , zrazili sa karty Ax, KK, AA ja KK= dovi dopo. Takze PS ma posiela hrat dalsi turnaj :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 29 Dec 2010 14:48

Obrázok

Za tento príspevok od popoBA poďakovali - 2:
pls_sanos, ramzey
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod WolfiKxx 29 Dec 2010 15:05

fuha prehral si nizsi par tak vlastne to bol suckout :(
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Traged 29 Dec 2010 15:15

Zopár ľudí si tu asi neuvedomuje, aké je to bojovať proti nejakému gigantu. Vezmime si príklad zo Slovenska, keď tu poojebávali ľudí, či už po finančnej alebo pracovnej stránke, tak každý z nich dostal adekvátnu náhradu, že ? Natočili asi 10 reportáži v Lampárni, trikrát boli v Novom čase a raz v Pluske a tým to zhaslo. Asi veľa ľudí si neuvedomuje, o čom je dnešný svet. Heslo o**b, lebo budeš ty o***ný platí nespočetne veľakrát. A určite nejaký trtko zo Slovenska na základe hand history objaví mega podvod na online scéne a položí gigant. Ten, kto už v zárobkoch je vo vyššom leveli, je prakticky ani právne nedotknuteľný. Tu sa jedná len o jednú vec, keď sa pripojíš na cashík alebo hráš turnaj, aby ti software a luck dopomohol k víťazstvu a zárobku. A na to, aby som celý život presedel za počítačom a hádal sa tu o k***nách, radšej vybehnem do spoločnosti, užijem si toho života a nebudem sa rozčulovať nad primitivizmom. Každý jeden, nech sa zamyslí, že tie peniaze, čo tam pr***al, by určite využil na vhodnejší spôsob, pokiaľ nie je čistý magor.

edit keso26 - pri opakovanom vulgarnom vyjadrovani resp. inom poruseni pravidiel diskusneho fora budes obdareny BAN-om
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 29 Dec 2010 15:22

A určite nejaký trtko zo Slovenska na základe hand history objaví mega podvod na online scéne a položí gigant. Ten, kto už v zárobkoch je vo vyššom leveli, je prakticky ani právne nedotknuteľný.


A prečo by nemohol položiť? Veď predsa, ak by dokázal, že na Stars je to rigged, tak by tam nikto neostal hrať, nie?

Sú to len a len hráči, kto herni tvorí zisk a 0 hráčov = nulový zisk.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod TomMolivan 29 Dec 2010 15:24

A predsa by to nefungovalo tak, že Jano z Hlohovca dokázal, že je to rigged a ide sa sám súdiť. Ak by to fakt dokázal, tak by herňu predsa súdili milióny ľudí, ktorí tam kedy hrali.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!