Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod Chlpo1989 29 Dec 2010 17:33

janobendik napísal:.....chlapce, teba je pre poker skoda!! {dokaz - naj vyhra 4 USD!}, ty by si mal sediet vo vlade a zostavovat rozpocet!, min. byt burzovy makler :lol2: :lol2:

Paci si mi, ze ked ti pridu argumenty, tak okolo seba zacnes kazdeho urazat :) Ale holt, aj taki musia byt ;)

A este raz ta poprosim aby si zverejnil pocet ruk, limit a datum kedy som to hral, aby informacia bola kompletna :)
Vopred ti dakujem.

Edit: gramatika
Naposledy upravil Chlpo1989 dňa 29 Dec 2010 17:45, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod PepeSVK 29 Dec 2010 17:36

Zdravim a dakujem vsetkym ktory nam praju uspech.

na tejto teme som sa dosť pobavil keď to zhrnieme je to asi takto dari sa je všetko v poriadku ale keď sa mi nedari tak sú na vine všetci ostatný herne alebo hráči čo so mnou hrajú ved hrám podla príručky tak prečo to nevychádza no to bude asi tým ze prirucka a rady su pomocka na zaciatok a kazdy si musi najst svoj styl hry. Ale obvinovat vsetkych okolo seba a hladat v ostatnych chybu urcite nepomoze a otazky ako to mohol zaplatit z takou handou na to mam jednoduchu odpoved kazdy ma pred sebou svoje zetony a s nimy moze robit co chce a v tom je ten poker krasny.
a ktomu mojmu roi -88 to bude asi tym ze nehravam vela na nete mam rad live turnaje ale nakolko sa na slovensku na nich neda kvalifikovat na neake vecsie podujatie tak to skusam na P****Stars a som rad ze to konecne vyslo aj ked dufam ze to nebude posledne.

Qdar
PepeSVK
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod medzik 29 Dec 2010 17:40

Keď človek, ktorý je jeden z najuspešnejších slovenských live poker hráčov, človek ktorému som na EPT nehorázne držal palce a človek, ktorý by mal Slovensko reprezentovať má takéto vyhlásenia ( o tie by ani tak nešlo - nie je prvý ani posledný čo si to myslí), ale dáva takéto podpásové vyhlásenia typu : nevyhral si viac ako ja - nemáš právo nič vravieť ... je to hanba...

Za tento príspevok od medzik poďakovali - 2:
pls_sanos, wookie
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod popoBA 29 Dec 2010 17:40

hlavne si to tam poriadne uzite,uz len ta dovolenka je vyhra sama o sebe :gl:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod ropman 29 Dec 2010 17:45

TomMolivan napísal:
Je zaujimave, ze ked niekto ma iny nazor tak hned je za to odsudeny. Preco? Iny nazor nemoze existovat?


1.) Je rozdiel medzi "mať názor" a "trepať blbosti".

Príklad: Keby uznávaný astrofyzik prišiel na nejakú konferenciu s tým, že ho cez noc bežne unášajú mimozemšťatia, tak by to tiež nedopadlo dobre.

2.) Táto téma NIE JE otázkou názoru, ale podložiteľných, jednoducho dokázateľných faktov.

Príklad: Je to ako keby 15 ľudí hovorilo, že 2+2 = 4, keď v tom medzi nich prídu dvaja, čo by tvrdili, že 2+2 = 7 a keď by boli vysmiati, tak by sa urazene a počudovane spýtali "To za to, že máme iný názor, ako vy, tak nás hneď odsudzujete? Prečo? Iný názor nemôže existovať?"


tato analogia nie je spravna. to ze 2+2=4 je lahko dokazatelne, ale to ze rozdavanie kariet v online herniach je skutocne nahodne (vramci moznosti sucasnych generatorov nahodnych cisel), este nikto nedokazal. ono sa to ani na zaklade hand history dokazat neda. to by som musel ist urobit ,,inspekciu" priamo do PS, aby som to zistil. a aj keby som to zistil, kto by mi uveril ? :)

neda sa to dokazat preto, lebo aj coinflip mozem prehrat aj 1000x zasebou, aj nekonecne vela krat ho mozem prehrat. je to sice mala pravdepodobnost ale stat sa to moze.

ale kazdopadne by som bol napriek tomu velmi zvedavy na analyzu janovej HH. minimalne zistit ako casto sa v nich na shortstacku zrazia silne ruky (tie asi nikto nefoldne, iba ak omylom) by nemuselo byt az tak zlozite a vypocitat ako casto sa to ma stat tiez nie.
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod slemo69 29 Dec 2010 18:13

Upravil admin: kazdy prispevok v ktorom sa zacnete urazat bude cely zmazany...
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 18:15

Upravil admin: kazdy prispevok v ktorom sa zacnete urazat bude cely zmazany...
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod janobendik 29 Dec 2010 18:20

slemo, na firme, kde som pracoval {menovat nebudem, aby nemali problem- rozisli sme sa super}, sme min. 2x tzv losovali auto! :D . Presne viem, kto na tych autach jazdi. A ak chces vediet, ci je to tak, zisti si kde som robil, atd....fakt si taky naivny!??
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod slemo69 29 Dec 2010 18:44

To je fajn ze na firme ste si spravili losovanie, ale my sa tu rozpravame o spolocnostiach s milionovymi ziskami, ktore udajne klamu miliony ludi. A to je uz nieco ine. Ja tiez mozem tvrdit ze tu boli ufoni, ze starosta z hornej dolnej vyhral volby podvodom a tiez mozem urazat kazdeho, kto mi nebude verit. Kazdopadne si o mne budu mysliet,ze som hlupak, pokial to nedokazem.
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Dag Palovič: ´Na World Cup of Poker spravíme všetko pre úspe

Odoslaťod tomisumi 29 Dec 2010 21:18

Obrázok

Za tento príspevok od tomisumi poďakovali - 2:
MoOlkY, ROYAL SHlT
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!