ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Chlpo1989 16 Jan 2011 20:35

Zeltzn napísal:tento víkend bol slušný, spravil som 10 BI s 16.5bb/100hands po 6k rukách :Yahoo!:

Najs! Takymto tempom sa zachvilku vidime na NL20 :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Jan 2011 20:43

hehe :) ale to by som asi nemohol hrať 4 tables, predsa je to už veľmi veľa peňazí 20e na stole pre mňa :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 16 Jan 2011 20:47

aj ked budes mat 600€ BR? :) To mi ani nehovor, ze od vyssich stakes budes takto moneyscared, tvojim tempom mozes do konca roka beatovat NL50, tak dufam, ze ta nezastavi takato hlupost :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Jan 2011 20:51

To dúfam aj ja že ma to nezastaví :) len predsa keď si to tak zoberiem tak je to veľký peniaz :) Ale zase keď budem mať na to BR tak predsa nebudem kvasiť na nižších stakes len kvôli tomu
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 16 Jan 2011 22:20

no ide o to, co je tvoj ciel. Ak chces 12-tablovat NL20 a mesacne cashoutovat 500€, tak OK. Ale ak chces dalej postupovat, zlepsovat sa, tak by si svoj BR vobec nemal vnimat ako peniaze. Najlepsi krok je ten, ked si uz teraz budes pozerat graf iba v BB, na BR ani nebrat ohlad (samozrejme az po extremne situacie, ked budes musiet zist na nizsi limit a pod.) a zameriavat sa iba na pocet BI, winrate, a nie na $. Mne osobne najviac pomaha fakt, ze $ <> €, a tym padom viem,ze nemozem 200$ brat ani zdaleka ako 200€ a kym si to neprepocitam v hlave, tak si realnu hodnotu tych penazi neuvedomujem. Dalsia vec je ta, ze niektori ludia tu na fore postuju take grafy, ze moje winnings su oproti tym totalne nic, a teda viem, ze aj keby zarabam pokrom 200€/tyzden, tak je to proste malo a stale sa mozem zlepsovat a poriadne!

Preto nebut grinder, ale bud poker student, ktory sa chce stale zlepsovat a zlepsovat ;) (to neznamena, ze by si nemal davat take objemy, ake davas... ale v zasade grinder je ten, ktory je so svojou stakes spokojny, dokaze to profitable multitablovat a odohra masivne objemy, hoci jeho wr je o nicom, aj ked $/hod je pecka...)

Za tento príspevok od matiapag poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Chlpo1989 17 Jan 2011 09:11

Ale aby sme nevideli iba jednu stranu mince, tak musim podotknut, ze poriadnym grindom (aky predvadzas ty), sa daju mikrolimity bezproblemov prebehnut aj s ABC pokrom. Ked som shotoval NL10, myslel som si, ze je to neviem ake tazke, ze treba mat kopu vedomosti, jednoducho som to prehanal, vymyslal hluposti, advanced teorie na miestnych "regov", ktori ale vobec nepochopili, co danym move-om chcem povedat. Zober si zo mna priklad, ked mi Trikoza do blogu pisal, aby som menej studoval a vyuzil ten cas na hranie (uz viem preco ;) ). Stakes do NL20 su uplne lahko beatovatelne aj obycajnym "ABC pokrom", pokial budes mat dobru table selekciu a vyhybat sa regom OOP atd.

Zaujimave to zacina byt az vyssie, kde je tych rybiek pomenej a pribuda viac kompetentnych hracov (co zistis hned, ako sa to stane). Vtedy treba studovat, analyzovat svoju hru, doplnat svoje medzery v hre atd.

Co tym chcem povedat?
Na uNL sa velmi netreba zameriavat na studium. Samozrejme nie je od veci pozriet si nejake fajn edukativne video, precitat nejaky clanok, ale tvoje vedomosti su oproti 90% hracom na danom limite uplne mega. Preto radim zahryznut sa radsej do grindu, aby si preletel aspon po NL20 - NL50, kde zacnu byt poty zaujimave a tam zacal viac studovat, znizil pocet stolov, zkvalitnil hru a hrat "poker".
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod DevilMayCry 17 Jan 2011 10:27

Chlpo1989 napísal:. Ked som shotoval NL10, myslel som si, ze je to neviem ake tazke, ze treba mat kopu vedomosti, jednoducho som to prehanal, vymyslal hluposti, advanced teorie na miestnych "regov", ktori ale vobec nepochopili, co danym move-om chcem povedat..


celkom by ma zaujimalo preco potom fish strategiu nevyuzivaju regovia na vyssich stakes na inych regov ked je taka ucinna proti advanced tahom na mikrolimitoch :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Marcel73 17 Jan 2011 10:38

DevilMayCry napísal:
Chlpo1989 napísal:. Ked som shotoval NL10, myslel som si, ze je to neviem ake tazke, ze treba mat kopu vedomosti, jednoducho som to prehanal, vymyslal hluposti, advanced teorie na miestnych "regov", ktori ale vobec nepochopili, co danym move-om chcem povedat..


celkom by ma zaujimalo preco potom fish strategiu nevyuzivaju regovia na vyssich stakes na inych regov ked je taka ucinna proti advanced tahom na mikrolimitoch :D


Mozno preto, ze je lahko citatelna a tym padom jej profitabilita v case prudko klesa :)
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod DevilMayCry 17 Jan 2011 11:01

Marcel73 napísal:
Mozno preto, ze je lahko citatelna a tym padom jej profitabilita v case prudko klesa :)

cize reg si vsimne ze je to hodne priehladny fish move a v pohode ho eliminuje ?
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Marcel73 17 Jan 2011 12:41

Presne tak, mozem potvrdit na vlastnej skusenosti, priehladne tahy ktore na NL4 vychadzaju takmer na 100%, vychadza iba tak v 60% na NL40. Ale aj to zatial staci na postup, takze ABC poker nekomplikujem :)
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!