Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod APminer 28 Jan 2011 13:06

Gratulace :good:


exit_2 napísal:... nepoznam vela ludi, ktori mavaju taku smolu ako ty. Co ty dokazes prehrat, tak to naozaj niekedy hranici s absurditou ...


a to ještě neznáš mne ... :lol4:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod cubraka 28 Jan 2011 15:44

Takze bolo to takto. S moormanom hral strašne veľa rúk a asi najviac má nachipoval. Z 60 000 na 400 000. Mal som na neho celkom dobry read a stále som ho check raisoval. Veľa zaujímavých rúk medzi nami. Napr on raise preflop mimochodom každú druhu ruku ale iba na dvojnásobok bigblindu. Nová móda všetci tam raisovali stále double BB. Vieš aké dobre potodds máš na call z big blindu keď je v hre ante. Mám As 4h a flop 3s 4s 5s, takze middle pair, inside straight draw a nuts flush draw. On bet 34 000, ja checkraise 90 000 a nechal som si behind 100 000. On fold. Pár rúk na to, už mal nervy na mna, som raisol preflop queeny on call. Flop K, 8, 3. Ja continual 21000 on raise 46000, ja reraise na 92000 on opäť fold. Furt skúšal, tak som preveril ci má toho kona :) na agresiu vacsiou agresoiu. Furt bluffoval, mal dobrý stack. Hra čo zničila môj stack, sorel mizzi nový človek na stole, od 40 ľudí sa hralo 6 handed. Ja na malom blinde A, K. On BB, všetci ku mne fold, ja raise 23 000(stack asi 320 000). Sorel call. Flop J,3,4 rainbow ja continual bet 27000, on call. Turn 10, hovorím že vsetci tu floatuju, mám inside straight draw, 2 overcards skúsim druhý barrel. 40000 on call. River 2, vedel som že je zle mal som check/foldnut a skúsil som to hlupo ukradnúť za 60000 načo som dostal Allin a foldol. Myslím si že mal 5,6. Čo iné by celu dobu iba calloval. S jackom by má asi raisol na flope. Táto hra ma stala vyššie umiestnenie. Potom mi ostalo pri blindoch 4 a 8 tisíc, ante 1000 dakych 160000. takze M 8,8 veľmi zle a nie 20 BB ako sa tu spominalo a na mojom stole stacky 450000 až 1 milión. Emanuel Seal utg +1 raise preflop double bb castkrat raisoval z early position slabé suited esa, k,j k,10 a podobne. Šiel som to squeeznut z buttonu s 2,2 ale moorman našiel na BB deviny a callol. Seal ukázal k, q a foldol. Škoda toho A,K to som zle zahral, tie dvojky nelutujem.
cubraka
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 11 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod relkam 28 Jan 2011 16:26

pripájam sa ku gratuláciám a ticho "závidím" :poklona:
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod tomm 28 Jan 2011 16:37

cubraka napísal:......Pár rúk na to, už mal nervy na mna, som raisol preflop queeny on call. Flop K, 8, 3. Ja continual 21000 on raise 46000, ja reraise na 92000 on opäť fold. Furt skúšal, tak som preveril ci má toho kona :)


cize si raise/foldoval? to sa ti zda ako dobra linia proti moormanovi? Co sa tyka mizziho, s 56 by ta asi raisol uz niekde skor, tvoj sizeing vyzera na ruku ktoru si mal, predpokladam, ze si dal cas na kazdej street a ak vycitil slabost, tak ta je bez problemov schopny bluffnut s nicim. Jeho value range bola 33/44/JT. Na turne vsadzas do potu skoro 120K 40K, je tam str8draw, flushdraw, asi by predpokladal od nas noname hracov, ze vsadis viac svoje value ruky na tom boarde a jednoparove ruky uz pravdepodobne budes na rivri len check/callovat, takze mu ostalo v tvojej range-i JJ/bluff a vzhladom na sizeing na turne to tam podla mna dost pravdepodobne poslal s airom.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod relkam 28 Jan 2011 16:49

tomm napísal:
cubraka napísal:......Pár rúk na to, už mal nervy na mna, som raisol preflop queeny on call. Flop K, 8, 3. Ja continual 21000 on raise 46000, ja reraise na 92000 on opäť fold. Furt skúšal, tak som preveril ci má toho kona :)


cize si raise/foldoval? to sa ti zda ako dobra linia proti moormanovi? Co sa tyka mizziho, s 56 by ta asi raisol uz niekde skor, tvoj sizeing vyzera na ruku ktoru si mal, predpokladam, ze si dal cas na kazdej street a ak vycitil slabost, tak ta je bez problemov schopny bluffnut s nicim. Jeho value range bola 33/44/JT. Na turne vsadzas do potu skoro 120K 40K, je tam str8draw, flushdraw, asi by predpokladal od nas noname hracov, ze vsadis viac svoje value ruky na tom boarde a jednoparove ruky uz pravdepodobne budes na rivri len check/callovat, takze mu ostalo v tvojej range-i JJ/bluff a vzhladom na sizeing na turne to tam podla mna dost pravdepodobne poslal s airom.

no neviem či hohoríme o jednom ale pri tej ruke ho reraisoval a nie rias/foldoval

"""""Pár rúk na to, už mal nervy na mna, som raisol preflop queeny on call. Flop K, 8, 3. Ja continual 21000 on raise 46000, ja reraise na 92000 on opäť fold."""""""
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod popoBA 28 Jan 2011 17:01

otazka podla mna stoji ci by tie QQ zahodil keby ho moorman este raz raisol
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod cubraka 28 Jan 2011 17:07

Do potu 106000 som betol na turne (hra s Mizzim) 40000. Sak to bola chyba, cela táto hra bol omyl. A s moormanom si si to zle prečítal :) range mizziho si podľa mna netrafil, žiadny z týchto agresivnych hráčov ti nedá kartu zadarmo ak má top pair a odpovie na tvoj continual bet, takze J, x určite nebol. A nevidím dôvod, prečo by má mal raisnut s open straight draw.
cubraka
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 11 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod haman 28 Jan 2011 17:12

cubraka napísal:som raisol preflop queeny on call. Flop K, 8, 3. Ja continual 21000 on raise 46000, ja reraise na 92000 on opäť fold.

:good: respect za odvahu a dobry read.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod 7castle 28 Jan 2011 17:21

Imo vsetky ruky uplne v pohode, nemame komplet info ale takto sa mi to zda ok...

To QQ rozhodne nie je std proti normalnym superom ale ak je to aggro maniak je to ok, s tym ze Tomm to dobre precital, len ste to relkam/Martin nepochopili, on sa pytal ci by si zlozil na jeho 5bet-shove, lebo by si tym padom uveril ze ma K... Ak je to dost velky maniak, schopny spravit to bez K, a ty by si to bol schopny zlozit, tak potom ta lajna asi ok nebude...

To AK zavisi, ale ak mas pocit ze casto floatuje, tak potom je nuts lajna CRAI turn, ak uz double barrelujes tak trochu viac, river bud c/f alebo shove.

EDIT: Tie 22 ak tam nebol caller nie su squeeze, ale iba reshove, a tym padom je o dost mensia sanca ze to bude good, ak otvaral fakt vela tak moze byt, ale je to dost aggro.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Exkluzívny rozhovor s Martinom Pecníkom priamo z Aussie Mill

Odoslaťod tomm 28 Jan 2011 17:34

popoBA napísal:otazka podla mna stoji ci by tie QQ zahodil keby ho moorman este raz raisol


zle som to napisal, presne takto som to myslel. Tam si bud way ahead/way behind a Moorman tam nikdy nebude raise/foldovat lepsiu ruku ako mas ty, takze jedine co tym dosiahnnes je, ze bude pokracovat iba s lepsim a neumoznis mu bluffovat s horsim, kde ma na teba pravdepodobne max 3 outy. Preco by ta mal Mizzi raisovat s JT na flope v headsupe v pozicii (samozrejme niekedy to urobi), kde tvoja lajna vyzera zatial silno, mas na neho 6 outov ak je lepsi a na turne bude mat lepsiu predstavu ako to zahrat. S akymkolvek parom by ta na rivri s najvacsou pravdepodobnostou docalloval pri tejto akcii, takze ma bud monster alebo air.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!