Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod admin 04 Feb 2011 16:35

Diskusia k článku: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je zrušené

Predovšetkým sa chceme ospravedlniť všetkým slovenským hráčom, ktorí sa na Tatra Series of Poker tešili. Je nám to veľmi ľúto, no za týchto okolností sme po vyhodnotení situácie dospeli k záveru, že jediným možným riešením je zrušiť celé podujatie.

Dôvodom zrušenia je nesplnenie si záväzkov voči našej spoločnosti zo strany poľského partnera, ktorí nezabezpečil predaj sto kusov turnajových balíčkov, tak ako sa k nemu zaviazal.


Za súčasného legislatívneho stavu v Poľsku, nie je v tejto krajine možné hrať legálne poker naživo. Preto prišiel poľský partner s myšlienkou zorganizovať pokrový turnaj pre poľských hráčov vo Vysokých Tatrách ako atraktívnej a dostupnej lokalite a v súvislosti s tým sa zaviazal zabezpečiť sto poľských hráčov prostredníctvom online kvalifikácií a direct buy-inov a za tým účelom aj zabezpečiť pre podujatie online partnera.

Spoločnosť Pallas Agency prijala ponuku organizačne zastrešiť celé podujatie a zároveň sa rozhodla navýšiť kapacitu turnaja na 207 hráčov s úmyslom vytvoriť pre poľských hráčov medzinárodnú konkurenciu. Z vlastnej iniciatívy sme sa rozhodli zaviazať, že zabezpečíme ďalších 107 hráčov na slovenskom a českom trhu a tento zámer sa nám úspešne darilo napĺňať, nakoľko záujem o podujatie už len medzi slovenskými hráčmi značne prekročil naše očakávania.

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Feb 2011 16:52

Nemyslíme si, že dôvodom nezáujmu o podujatie medzi poľskými hráčmi je zlý výber online partnera. Práve naopak. Musím povedať, že spolupráca so spoločnosťou Mermaid Poker prebiehala na maximálne profesionálnej úrovni. Prosím uvedomte si, že na takomto podujatí nikdy nebude participovať P****Stars, Full Tilt Poker alebo iná veľká herňa. Pre týchto „veľkých“ hráčov sú takéto projekty zrnkom piesku v púšti a z pohľadu investície sú pre nich absolútne nezaujímavé.

tu sa asi viaceri nezhodneme..

Problém bude asi niekde inde. Keď my na Slovensku nemáme problém zabezpečiť 80 hráčov len cez direct buy-iny, tak nech mi nikto nehovorí, že v Poľsku sa nenájde jediný. Online kvalifikácie mali slúžiť len ako doplnková služba pre hráčov, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť turnajový balíček priamo. Aj týmto hráčom sme chceli dať šancu zúčastniť sa podujatia Tatra Series of Poker.

to je asi pravda - tak kde su Ti hraci...pozanm ja sam osobne dvoch, ktori by tam isli...



Velke susto -ziadny kolac ? To namalo byt ironicke ale zacinam tomu nerozumiet...
Pred tyzdnom som si objednaval hotel v Permone pre mna a pre moju celu rodinu za ucelom prave tohto turnaja a pre mojhe decka sneh a wellness - poslali ma do prdele, vsetko plne.
Idem tam zavolat teraz
:wall:
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod 3flash3 04 Feb 2011 16:54

:( sad news
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod 016roy 04 Feb 2011 16:59

:( konecne som sa tesil na nejaku pokrovu akciu, sa mi tam ten clanok ani nechcelo davat :(
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod relkam 04 Feb 2011 17:10

016roy napísal::( konecne som sa tesil na nejaku pokrovu akciu, sa mi tam ten clanok ani nechcelo davat :(


prečo neskúsili osloviť Maďarov? do Tatier to ďaleko nemajú a podla mna by sa ich 100 nazbieralo ako nič.
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Feb 2011 17:12

aj poliakov by sa nazbieralo...to nie je challenge
chyba musela nastat niekde inde...ale to my nevypatrame, eln sa tu mozeme dohadovat a aj tak to nema zmysel...
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 04 Feb 2011 19:18

ak som spravne zachytil , tak zo strany SK je istych 80 hracov! ved je to dost na taku akciu!! a to tu nie su zapocitany hraci , ktori by prisli bez predbezneho prihlasenia!
Pravdepodobne nam nehovorite tuna pravdu, alebo nedavate plnu info! 80 hracov hravo pokryje naklady...
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Matej Zavacky 04 Feb 2011 19:39

janobendik napísal:ak som spravne zachytil , tak zo strany SK je istych 80 hracov! ved je to dost na taku akciu!! a to tu nie su zapocitany hraci , ktori by prisli bez predbezneho prihlasenia!
Pravdepodobne nam nehovorite tuna pravdu, alebo nedavate plnu info! 80 hracov hravo pokryje naklady...


- tak ako hovori jano, 80 hracol bolo predregistrovanych, urcite by sa este nejaky predbezne prihlasili, + dalsi by prisli rovno na turnaj urcite aspon 20 - 30 slovakov a na 100% by prisli aj nejaky poliaci ved to maju na skok a nie kazdy sa na turnaj registruje 2 tyzdne dopredu
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod relkam 04 Feb 2011 19:43

janobendik napísal:ak som spravne zachytil , tak zo strany SK je istych 80 hracov! ved je to dost na taku akciu!! a to tu nie su zapocitany hraci , ktori by prisli bez predbezneho prihlasenia!
Pravdepodobne nam nehovorite tuna pravdu, alebo nedavate plnu info! 80 hracov hravo pokryje naklady...

no ja neviem ale či je to ich vina ale ani kvaldu na Mermaid nevedeli dať do kopy. A myslím si tiež že ak by rozhodili info na rozličné fóra či v HUN alebo PL ale aj v CZ ba dokonca na UA mali by to preplnené a nie málo hráčov.
toť môj skromný názor
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Matej Zavacky 04 Feb 2011 19:45

a oficialna garancka bola vypisana na 15 000eur, co je uz pri 80 hracov v pohode prekonane, takze bude v tom nieco viac urcite
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!