Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod relkam 04 Feb 2011 19:50

Matej Zavacky napísal:a oficialna garancka bola vypisana na 15 000eur, co je uz pri 80 hracov v pohode prekonane, takze bude v tom nieco viac urcite

súhlas :good:
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod cercerBTSSK 04 Feb 2011 21:10

no comment
pred chvilou som volal ci mi konecne ubytuju celu rodinu - vsetky velke izby a apartmany su volne..
vraj odhlasili velku akciu - no skoda...aspon sa powelnesujeme :-)
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod tomas.ziak 05 Feb 2011 00:19

Aby som objasnil celú vzniknutú situáciu. Pri tempe predaja prostredníctvom priamych buy-inov, aký sme zaznamenali, by sme sa dostali o dva týždne na číslo okolo 80 hráčov. Ostatných by sme pokryli prostredníctvom živých kvalifikácií v partnerských pokrových kluboch.

Partner pre náš turnaj garantoval 100 hráčov z Poľska. V dnešných dňoch nie je zaregistrovaný ani jeden poľský hráč. Asi len veľmi ťažko by sme mohli predpokladať, že za dva týždne sa ich nazbiera čo i len 20. Bez týchto hráčov nie sme schopní turnaj otvoriť. Asi by ani nebolo úplne v poriadku robiť turnaj pre poľských hráčov bez poľských hráčov.

Áno, keby sme mali viac času, napr. 4-5 týždňov, turnaj by sme zorganizovali aj bez spolupráce s poľskou stranou a spravili by sme ho výhradne pre slovensko-český trh. Každý, kto aspoň trochu pozná slovenská zákonodarstvo v oblasti hazardných hier (ty určite vieš o čom hovorím Janko), vie, aké sú náklady na pokrové stoly na jeden kalendárny mesiac. K tomu si každý musí vedieť predstaviť ostatné náklady na zabezpečenie kvalitného tímu zamestnancov, ubytovanie pre nich, pokrové stoly a pod. Pre vašu predstavu, aj v prípade, že by sme turnaj vypredali, náš profit z celej akcie by bol zanedbateľný. za daných okolností sme nemohli podstúpiť také veľké riziko.

Verte mi, keby sme to mohli urobiť bez veľkého rizika, že na konci skončíme vo výraznej strate, určite by sme turnaj nezrušili. Už len z dôvodu viazanosti určitou zodpovednosťou voči hráčom, ktorí za turnaj už zaplatili a na ktorý sa určite veľmi tešili. Rovnako ako my! Ak sa nad tým zamyslíte, tak je ľahké pochopiť, že je to práve naša spoločnosť, ktorá utrpela zrušením turnaja najviac zo všetkých.

Prosíme vás o pochopenie a ešte raz prijmite prosím naše ospravedlnenie.
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod tomas.ziak 05 Feb 2011 00:21

Čo sa týka garancia €15.000 - tá bola propagačná. Pri kalkulovaní nákladov sa počítalo s plnou obsadenosťou turnaja a z prizepoolom €40.000+. V takom prípade by sa nám podarilo pokryť všetky náklady spojené s organizáciou.
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod palo1973 05 Feb 2011 08:55

-no snad len tolko,ze drzim palce,nech to nabuduce vyjde,nie je tazke predpovedat ze to po takomto uvode nebudete mat lahke a hraci budu dost skepticky...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Ceky123 05 Feb 2011 13:10

Tak kazdopade treba povedat, ze je to skoda, pretoze to mohla byt ok akcia.

- niektori ludia tu na fore si predstavuju, ze zorganizovat vacsi poker turnaj je easy ako ukradnut Kojakovi blind, zopúar nazorov bolo uplne mimo. Keby to bolo take jednoduche tak by to snad urobil kazdy: "hodil by info na par hu, pol for a mali by plno", tu ma fakt nenapada co na toto rozumne odpisat. Chybicky v marketingu urcite boli ale nie ziadne zasadne takze z tohto smeru bola akcia ok

-predpokladam, ze organizatori urcite nieco prerobili kedze stornovat hotel par dni pred zaciatkom nie je ziadna sranda ale to je len dohad. Najviac utpelo meno a obchodna znacka, je to nieco podobne ako v Prahe Maryskovi potupne zlomilo krk aj ked tam sa to uz akumulovalo dlhsie. Stacili 2 nevydarene Michalove akcie oproti xyz vyradenym a je koniec. Netreba zabudat, ze je to biznis a ovela tvrdsi ako v inych odvetiach. Nemyslim si ale, ze to bude koniec a urcite sa dockame par vydarenych akcii.

-v tomto projekte vidim 2 nepriame chyby, ktore rozhodli uz o smerovani projektu na zaciatku:

1. Jednoznacme ako najvacsia chyba sa mi vidi spojenie sa polskou federaciou alebo kto zastupoval poliakov, bez nejakych velkych predchadzajucich projektov a vydarenych akcii. Je sice pekne, ze poliaci slubili 100 packages ale to keby mi niekto povedal tak ho rovno vysmejem, pretoze Polsko je sice mega velke ale ten trh je tam len o nieco malicko velky ako cesky trh z urcitych dovodov. To, ze sa nepodarila otvorit ani jedna online kvalda svedci za vsetko. Bolo to nerealne z polskej strany ale az taku neprofesionalitu, lajdackost a zavadzanie z polskej strany som ani ja fakt necakal, staci sa pozriet po par polskych forach

2. Umiestnenie akcie mimo nejakeho domovskeho klubu alebo kasina je sice super aj men sa to velmi pacilo v tatrach ale neuveritelne nakladne a riskantne. Sam by som do toho nesiel bez poriadneho online partnera so vsetkou uctou k Mermaid poker

Dobra akcia s dobrym zamerom, zmarena tretou stranou. Skoda, tesil som sa, ze si postavime Iglu :Yahoo!: Kazdopadne si myslim, ze sa poradi pozviechat z tohto neuspechu :gl:
Ceky123
 
Príspevky: 3
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Joko249 05 Feb 2011 15:03

Takže celý problém je v podstate v tom, že to všetko bolo org pre poliakov, ktorí sa na to .... :lol2:
Joko249
 
Príspevky: 19
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 05 Feb 2011 15:17

skusim trocha matiky- vychadzam z predpokladanej SK reality + hlavne z oznameneho isteho mnozstva 80 hracov
........... pre cca 100 hracov potrebujem 11 stolov {jeden + stale v pohotovosti pre CG}, 2 floorov, 13 krupierov
............ predpokladam, ze stoly , zetony a spotrebny material mam { ak by som chcel vsetko nakupit zo zisku 1. akcie, tak pardon je to magorizmus!}

naklady: poplatky DU - 200x 11 2200E
krupier 40E/den {+vsetky typs} - 3x13x40 1560
floor 100 3x2x100 600
ubytko v okoli je dost ubytka po 30 /aj menej/za dvojku 8x30x3 720
doprava materialu do 500 E s nakl. aj vykl.
doprava osob max 30/osoba 15 x 30 450
1 os. auto ako miestne taxi" 300
obcerstvenie, kava, voda alkohol k CG.... 1000
ine , nepredvidane naklady 500
SPOLU 7.630 Eur zaokruhlene max 8000E

Prijmy : fee z ME 80 {nie 100, budu aj ciste cg hraci} x 20 1600
fee z SE 50 x10 500
CG : 2 stoly 1-2 priblizne spolu 20 hod 1500 max 10E
1 stol 2-5 pribl 10 hod 1200 max 15E
1 stol 5-10 25 hod 3500 max 15E
1 stol 10-20 20 hod 5500 max 20E z potu
+ ine prijmy napr z ubytovania
Spolu 13800E pocitane velmi skromne s ninimalnym a velmi prijatelnym rake!

Zabezpecte mi garantovanych 80 hracov a ja to spravim :D
ak mate ine pocty sem s nimi!

Za tento príspevok od janobendik poďakovali :
korki
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod Mareccc1 05 Feb 2011 16:36

janobendik napísal:skusim trocha matiky- vychadzam z predpokladanej SK reality + hlavne z oznameneho isteho mnozstva 80 hracov
........... pre cca 100 hracov potrebujem 11 stolov {jeden + stale v pohotovosti pre CG}, 2 floorov, 13 krupierov
............ predpokladam, ze stoly , zetony a spotrebny material mam { ak by som chcel vsetko nakupit zo zisku 1. akcie, tak pardon je to magorizmus!}

naklady: poplatky DU - 200x 11 2200E
krupier 40E/den {+vsetky typs} - 3x13x40 1560
floor 100 3x2x100 600
ubytko v okoli je dost ubytka po 30 /aj menej/za dvojku 8x30x3 720
doprava materialu do 500 E s nakl. aj vykl.
doprava osob max 30/osoba 15 x 30 450
1 os. auto ako miestne taxi" 300
obcerstvenie, kava, voda alkohol k CG.... 1000
ine , nepredvidane naklady 500
SPOLU 7.630 Eur zaokruhlene max 8000E

Prijmy : fee z ME 80 {nie 100, budu aj ciste cg hraci} x 20 1600
fee z SE 50 x10 500
CG : 2 stoly 1-2 priblizne spolu 20 hod 1500 max 10E
1 stol 2-5 pribl 10 hod 1200 max 15E
1 stol 5-10 25 hod 3500 max 15E
1 stol 10-20 20 hod 5500 max 20E z potu
+ ine prijmy napr z ubytovania
Spolu 13800E pocitane velmi skromne s ninimalnym a velmi prijatelnym rake!

Zabezpecte mi garantovanych 80 hracov a ja to spravim :D
ak mate ine pocty sem s nimi!

+1 prva vec co s tebou suhlasim :)
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Oficiálne vyhlásenie organizátorov: Tatra Series of Poker je

Odoslaťod janobendik 05 Feb 2011 17:57

mareccc1 len sa proste musis hlbsie zamysliet o com pisem a budes mozno prekvapeny ako casto to pochopis ;)
........ skoda len ze ten turnaj nebude. ja by som tam bol. asi urobim na ten datum CASHOVKU tu v KE v pokerbenluxe. na minulej akcii CG bolo spolu 35 hracov. hrali sa 2 stoly 2/5 a jeden "aktivak" 5/10 :) .
zaujemci hlaste sa . Mimokosicania maju ubytko preplatene! Ak budete aspon 3ja a hrate oba dni poslem pre vas auto!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!