MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sudden 05 Mar 2011 10:20

od 23:00 bolo na turnaj uvalene informacne embargo ? :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 05 Mar 2011 10:28

popovi o jedenastej konecne doslo ze vikend sa da stravit aj prijemnejsie tak isiel radsej na pivo ;)
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 10:43

sudden napísal:ze by ti precitali dusu by som sa nebal, skor je velka sanca, ze si to skusal na ludi, ktori si taketo lines vysvetluju po svojom a v zivote to nezahodia
neviem do akych hracov si to hral, ale ak to beriem ako std semi rozmyslajucich live hracov tak drviva vacsina z nich si po tom ako checknes back flop povie, ze on nic nema vsak checkol flop :) aj ked calldown so 77 je dost extrem

podobne back-check-bet, po precheckovanom turne uz nevyfoldujes nic ine ako missnute draw u vacsiny ludi na takychto turnajoch :)
ja som v Day 1a v tom turnaji stretol na stole pocas 10 levelov asi tak 3 ludi za cely cas, do ktorych by som sa odvazil hrat nieco taketo ako bluff


obe ruky som hral do lepsich hracov, ziadne klasicke live stationy ( i ked ... :) )

navyse som mal krystalovo cistu image lebo to boli jedny z prvych ruk vzdy po presadeni na novy stol
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 11:10

btw chlapi to fakt akoze sa mi nikto neozval ked ma tam videl, ja vas nepoznam ale rad by som sa s foristami pozoznamoval

jedine co som mal podozrenie ze chlapik s kerkou na krku pobehujuci s fotakom bude popo ale nevymakol som ho v prvej prestavke a potom zmizol tak som to nemohol preverit

dnes asi pridem na ten PP turnaj tak plis buchnite do mna ked ma uvidite nech pokecame - ved to tam je inak nekonecna nuda
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod hegides 05 Mar 2011 11:18

.buduci tyzden neplanujes doxxbet nahodou?
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 11:34

buduci tyzden budem 15.000km daleko takze sa mi to neoplati :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod hegides 05 Mar 2011 11:57

.jaj to bude to chille? tak :gl: a enjoy ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Palo42 05 Mar 2011 12:05

Nechcem rypat,ale na hlavnej stranke je článok o PPT a vieme,že postupilo 71 ludi. Pod nosom mate MSR a vieme,že o 23,00 začal level 300/600. Zoznam postupujucich z chipcountom,by bol nuts v tejto biede.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Ceasears 05 Mar 2011 12:31

Palo42 napísal:Nechcem rypat,ale na hlavnej stranke je článok o PPT a vieme,že postupilo 71 ludi. Pod nosom mate MSR a vieme,že o 23,00 začal level 300/600. Zoznam postupujucich z chipcountom,by bol nuts v tejto biede.


Dnes o 14hod. zacina day2 tak hadam dostaneme nejake doplnujuce informacie... :good:
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 13:41

yegon napísal:btw chlapi to fakt akoze sa mi nikto neozval ked ma tam videl, ja vas nepoznam ale rad by som sa s foristami pozoznamoval

jedine co som mal podozrenie ze chlapik s kerkou na krku pobehujuci s fotakom bude popo ale nevymakol som ho v prvej prestavke a potom zmizol tak som to nemohol preverit

dnes asi pridem na ten PP turnaj tak plis buchnite do mna ked ma uvidite nech pokecame - ved to tam je inak nekonecna nuda


keby som nebol pracovne ale tak žeby som hral tak kludne dám nejakú reč o pokri a podobných záležitostiach...ale ked hodinu som na stole a počúvam niektorých bláznov, tak sa modlím za tú pol hodinu čo budem mať bez pokru a zašijem sa dakde :D Dalej k tvojím handám - Aj keď je to turnaj 550€ buyin 80% ludí nevie nič (ale 90% z tých 80% s tvári ala šampión) tak málokto pochopí že na 277 bet, turn 8 check možeš hrať tricky prípadne nejaký potcontrol so solídnou handou ktorá je oproti jeho 55 strašne popredu, a X na turne si automaticky radia ako weekness (preto radšej doublebarrelujem hráča ktorý chcem aby zahodil) ako bet,X,bet lebo "hero" call chce robiť každý
ps: čo sa týka Cibíčka tak som počul strašné veci tak preto som sa pýtal nato či to bral vážne alebo freeroll...
ps2: ten madar bol štýlovo potetovaný :mortylen:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!