MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod trikoza 05 Mar 2011 13:50

ved napiste k tomu cibickovi co ste poculi, ako hral, dost by ma to zaujimalo
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod poldinhoo 05 Mar 2011 13:57

yope, nemozes napisat, ze si pocul "strasne veci" a potom to nechas tak :evil:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 14:06

trikoza napísal:ved napiste k tomu cibickovi co ste poculi, ako hral, dost by ma to zaujimalo

Osobne som v day1 v Hrone nebol ale čo som počul
-
turnaji blindy 25/50 si dáva preflop od dílera zrátat chipcount hráča ktorý ešte ani poriadne nevstúpil predým do potu ked limpol BTN
-
PF raisi 10x BB
-
Žiadne cbety, samé foldy na cbety, žiadne barrely proste nulova hra. Akokeby sa nevedel zaradiť do fullring turnovajovej hry.
(ak sa náhodou mýlim, ale potvrdilo mi to snáď 5 ludí ktorí si dávali probety o 100€ s inými že sa jedná fakt o jeho ) tak sa mu samozrejme ospravedlnujem iba posúvam dalej čo som počul-
-
Samozrejme si nemožem pametat vsetko ale bolo toho o dosť viacej :/
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod ramzey 05 Mar 2011 14:30

Vojto, nechcem tu burit vody, alebo daco podobne, ale neviem preco tu davas rozumy.
Sam nejsi schopny preflop zahodit QQ po akcii, ja reise, typek call, ty rereise, ja plna pri asi 50 hracoch o 80% tvojho stacku ako chipleadera. Takisto tvoj hero call s bottom pairom (K2) na boarde kde je vsetko a porazas len bluff, tak to herocallnes.

Yegon ma pekne prihody, zial tak ako on skusa blaffovat, tak sa ho dakto snazi na ten bluff chytit.
Clovek si povie, moze mat Ax , suchy board, callnem turn , river blank, barreluje, callnem a pozrem sa.
Takisto to mohol Yegon na rivri vzdat, mal showdown value myslim.

Tazko sudit hru inych, clovek by sa mal pozerat v prvom rade na seba ako hra.
(ja toho niesom prikladom, ale mnohym chyba objektivnost.)


Mna by ale zaujimalo, ako sa dari/lo Demonovi.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 14:30

palo gratulujem k headsupu v inom klube len nechapem preco mi o 10 hovoris ze ma dojdes vystriedat ked vies ze to neurobis...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 05 Mar 2011 14:35

Ceasears napísal:
Palo42 napísal:Nechcem rypat,ale na hlavnej stranke je článok o PPT a vieme,že postupilo 71 ludi. Pod nosom mate MSR a vieme,že o 23,00 začal level 300/600. Zoznam postupujucich z chipcountom,by bol nuts v tejto biede.


Dnes o 14hod. zacina day2 tak hadam dostaneme nejake doplnujuce informacie... :good:


ano?tak to je bomba.ja si spokojne lezim v posteli kedze som v tom ze to zacina klasicky o 5
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Mareccc1 05 Mar 2011 14:36

Palo zase urcite nespal 4dni a potom dosiel rozbity na kasu :D
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Komedia 05 Mar 2011 14:40

ramzey napísal:Vojto, nechcem tu burit vody, alebo daco podobne, ale neviem preco tu davas rozumy.
Sam nejsi schopny preflop zahodit QQ po akcii, ja reise, typek call, ty rereise, ja plna pri asi 50 hracoch o 80% tvojho stacku ako chipleadera. Takisto tvoj hero call s bottom pairom (K2) na boarde kde je vsetko a porazas len bluff, tak to herocallnes.

Yegon ma pekne prihody, zial tak ako on skusa blaffovat, tak sa ho dakto snazi na ten bluff chytit.
Clovek si povie, moze mat Ax , suchy board, callnem turn , river blank, barreluje, callnem a pozrem sa.
Takisto to mohol Yegon na rivri vzdat, mal showdown value myslim.

Tazko sudit hru inych, clovek by sa mal pozerat v prvom rade na seba ako hra.
(ja toho niesom prikladom, ale mnohym chyba objektivnost.)


Mna by ale zaujimalo, ako sa dari/lo Demonovi.


odpadavam :poklona:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 05 Mar 2011 14:52

ramzey napísal:Yegon ma pekne prihody, zial tak ako on skusa blaffovat, tak sa ho dakto snazi na ten bluff chytit.
Clovek si povie, moze mat Ax , suchy board, callnem turn , river blank, barreluje, callnem a pozrem sa.
Takisto to mohol Yegon na rivri vzdat, mal showdown value myslim.

Tazko sudit hru inych, clovek by sa mal pozerat v prvom rade na seba ako hra.
(ja toho niesom prikladom, ale mnohym chyba objektivnost.)


no vzdat river som mohol ale nie preto ze som mal SD value ( lebo tu som rozhodne nemal :) ) ale preto lebo by som nemohol ocakavat ze super foldne lepsie (co asi u niektorych aj plati). Vela bluffov aj preslo, mozno ide len o lepsie hladanie kandidatov.

ja sa samozrejme nehnevam ani nenadavam ze ma dorovnali, hladam len pre seba ponaucenie pre buducnost

na 772J8 boarde by som bet-check-bet zahral aj veci ako J9/89/99/TT a UTG tam vela airu mat nebudem cize call s 55 na riveri je optmisticky ale viacmenej moze byt

ale na KJ9xx kde budem checkovat flop so vsetkymi Jx/QQ a slabymi Kx handami a budem ich betovat na turne a riveri a bluffy vacsinou betnem na flope mi prisiel ten calldown so 77 dost hardcore, hlavne ked tiez som bol UTG

prekvapilo ma ze v oboch pripadoch superi odo mna ocakavali ze nic nemam a neviem na zaklade coho, nesudim ich hru ale ked hram poker mojou ulohou je prisposobit sa preto sa pytam ci je live take bezne bluffovat tymto sposobom bet-check-bet alebo check-bet-bet aby som v buducnosti vedel ze tieto lajny mam pouzivat viac na value a menej casto ako bluff

druha moznost samozrejme je ze ak myslienkove pochody hracov su ako si napisal na urovni "callnem a pozrem sa" tak vobec bluffovanie samo o sebe nebude dobry napad :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MSR v pokri.Day 1b. Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 05 Mar 2011 14:57

popoBA napísal:ano?tak to je bomba.ja si spokojne lezim v posteli kedze som v tom ze to zacina klasicky o 5


:good: popo ty si pan, jak to mas cele perfektne zorganizovane... :lol2: mas v pi... pospi si a bez tam vecer tak na osmu aj tak sa tam urcite nic nedeje.
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!